Vivese Senso Duo Shampoo – Skuteczna metoda na odbudowę włosów

Niezmiernie uciążliwa i nieestetyczna dolegliwość, jaką jest stopniowa utrata włosów dotyka miliony ludzi na świecie, bez względu na ich wiek i płeć. Nadmierne wypadanie włosów nieuchronnie prowadzi do ich przerzedzenia, a bardzo często fazą końcową jest całkowite wyłysienie.

Dopóki tracimy nie więcej niż sto włosów dziennie – nie ma się czym martwić – jest to ściśle związane z cyklem ich życia. Cykl ten podzielony jest na trzy etapy:

  • anagen – etap wzrostu
  • katagen – etap przejściowy
  • telogen – etap spoczynku

Znajdujący się w tej ostatniej fazie cyklu włos po prostu wypada. Jeśli liczba wypadających włosów zaczyna przekraczać 100, to znaczy, że pojawił się jakiś problem.

Przyczyny wypadania włosów są różnorakie – począwszy od wahań hormonów, poprzez infekcje, choroby skóry głowy (np. grzybica), nieodpowiednią dietę, a na stresie kończąc. Działaniem priorytetowym staje się wówczas właściwa diagnoza przyczyny problemu i rozpoczęcie leczenia.

Na rynku pojawia się obecnie wiele preparatów, które mają pomóc w usunięciu tej dolegliwości. Charakteryzują się one różną skutecznością działania, dając zazwyczaj mierne wyniki. Ostatnio jednak pojawił się nowy produkt, który przywrócił nadzieję na szybkie i skuteczne wyleczenie. Vivese Senso Duo Shampoo to formuła przeciw wypadaniu włosów. Według wielu opinii specjalistów, preparat ma szansę stać się czołowym produktem tej kategorii.

Sprawdzimy, czy działa, jaki ma skład, czy jego stosowanie powoduje jakieś efekty uboczne i czy jest bezpieczna.

SKŁAD – DAWKOWANIE

Vivese Senso Duo Shampoo jest linią profesjonalnych dermokosmetyków. W skład formuły wchodzi szampon i olejek do włosów.

Innowacyjność produktu polega na unikalnym połączeniu roślinnych składników – w odpowiednio skoncentrowanych dawkach:

  • Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej – Scutellaria baicalensis – występuje w Rosji, Chinach i Mongolii, roślina ceniona w medycynie naturalnej Dalekiego Wschodu w leczeniu alergii i astmy. Dzięki zawartości flawonoidów takich jak bajkalina i wogonina posiada właściwości odbudowujące skórę, działa przeciwstarzeniowo, aktywizuje cebulki włosowe do wzrostu, ponieważ odżywia je i zwiększa produkcję kreatyny – podstawowy materiał budujący włos.
  • Wyciąg z kiełków soi i pszenicy – dzięki zaopatrywaniu włosów w składniki odżywcze wydłużają znacznie anagenową (wzrostową) fazę cyklu ich życia
  • Kofeina – zmniejsza wydzielanie aktywnej formy testosteronu przyczyniającej się do łysienia androgenowego, działa pobudzająco na cebulki włosowe.
  • Ekstrakt z kamelii – określana jako „chińska oliwa z oliwek” – posiada w swoim składzie mnóstwo witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych, jest odpowiedzialna za odpowiednie nawilżenie skóry głowy, wzmacnia strukturę włosa, zamykając jego łuski
  • Oprócz nich w składzie preparatu występują także składniki sprzyjające wzrostowi włosów takie jak olej kokosowy, olejek z nasion róży, wyciąg z pestek dyni i inne.

O tym jak stosować preparat napisano bardzo dokładnie w ulotce producenta dołączonej do produktu. Sposób użycia jest prosty i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań: wystarczy pamiętać o codziennym nałożeniu preparatu na zmoczone włosy, następnie delikatnie masować skórę głowy, aż do momentu pojawienia się piany. Pozostawić preparat na włosach na 2 minuty, po czym dokładnie spłukać.

Dwa razy w tygodniu, najlepiej wieczorem nałożyć na włosy olejek, wmasować, zostawić na noc. Rano jak zwykle umyć szamponem Vivese.

VIVESE SENSO DUO SHAMPOO – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Formuła Vivese Senso Duo Shampoo działa kompleksowo w trzech różnych kierunkach:

1. Powstrzymuje wypadanie włosów – korzeń włosa jest otoczony tzw. otoczką kolagenową, która pod wpływem niekorzystnych zjawisk ulega zaciskaniu i uniemożliwia dostarczanie włosowi składników odżywczych – to prowadzi do obumarcia i wypadania włosa. Preparat odżywia otoczkę dopingując ją do tworzenia nowej tkanki włosa.
2. Stymuluje odrost włosów – ekstrakt z kamelii pobudza uśpione komórki włosów zachęcając je do aktywnego rośnięcia, a arginina wzmaga produkcję kreatyny – podstawowego budulca włosa.
3. Regeneruje i wzmacnia włosy – dzięki zawartości wyjątkowego, nanotechnologicznego kompleksu multiwitaminowego domyka łuski włosów, regeneruje ich włókna i zapobiega zanikowi mieszków włosowych.

Do produkcji preparatu wybrano specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty z roślin niemodyfikowanych genetycznie. Dlatego Vivese Senso Duo Shampoo wykazuje wyraźną i zdecydowaną skuteczność. Potwierdziły to liczne doświadczenia oraz wyniki prac badawczych, które zostały opublikowane w specjalnym raporcie na stronach Szwajcarskiego Instytutu Badań Trychologicznych.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Badania i testy kliniczne dowodzą, że preparat Vivese Senso Duo Shampoo bazujący na kompozycji ekstraktów z roślin leczniczych od lat wykorzystywanych w medycynie naturalnej jest nie tylko niezawodny, ale przede wszystkim bezpieczny i nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania.

Może być stosowany również przez osoby ze stwierdzoną łuszczycą.

VIVESE SENSO DUO SHAMPOO – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Formuła Vivese Senso Duo Shampoo jest dedykowana wszystkim, którzy są zmęczeni kolejnymi „leczniczymi” kuracjami i czują się zwiedzeni złudnymi obietnicami reklam różnorodnych specyfików. Produkt jest prawdziwie profesjonalną metodą, która pozwala skutecznie zmniejszyć ilość wypadających włosów, wzmacnia i regeneruje istniejące włosy oraz pobudza nowe do wzrostu.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Pytania „Gdzie kupić?” i „Jak przyjmować?” to najczęściej powtarzające się pytania w komentarzach na blogach. Ponieważ Vivese Senso Duo Shampoo to luksusowy produkt z najwyższej półki, nie może być dostępny w każdej drogerii czy aptece.

Producent zdecydował o formie sprzedaży wyłącznie przez oficjalną stronę internetową. Oferuje przy tym specjalny rabat w wysokości 49% przy pierwszym wejściu na stronę, dzięki czemu cena zbytnio nie szokuje.

Po wypełnieniu formularza klubu rabatowego, złożeniu zamówienia i wybraniu formy płatności wystarczy już tylko czekać i po 2-3 dniach odebrać dyskretną przesyłkę. Każdy klient jest objęty 100% gwarancją satysfakcji.

OPINIA LEKARZY – RECENZJE

Specjaliści z zakresu trychologii i dermatologii wypowiadają się jednym głosem w kwestii skuteczności działania komponentów Vivese Senso Duo Shampoo i podpisują się pod wynikami 3-miesięcznego testu, przeprowadzonego przez naukowców francuskich na grupie 50 osób w średnim wieku, które miały problem z łysieniem o różnym stopniu zaawansowania i o różnej etiologii, a po jego zakończeniu u 90% badanych stwierdzono 60% spadek liczby wypadających włosów.

Z kolei pojawiające się w komentarzach na forum opinie dotyczące rezultatów przeprowadzonego leczenia bywają czasami zaskakujące, czasem śmieszne, ale zawsze są to prawdziwe opinie klientów w większości zadowolonych z osiągniętych rezultatów, którzy swoje doświadczenia i efekty starań często uwieczniają na zdjęciach „przed i po”.

Vivese Senso Duo Shampoo – OPINIA REDAKCJI

Eksperci zwracają uwagę na szerokie spektrum działania Vivese Senso Duo Shampoo obejmujące zarówno regenerację, ochronę przed wypadaniem jak i pobudzanie włosów do wzrostu. Akcentują jednocześnie naturalność składu i jego niebywałą skuteczność. Lekarze podkreślają wysoki stopień bezpieczeństwa w stosowaniu i brak ewentualnych reakcji niepożądanych. Również klienci są zadowoleni z efektów działania preparatu.

Nie potrzebujemy więcej argumentów, aby uznać Vivese Senso Duo Shampoo za formułę godną polecenia wszystkim zagrożonym wzmożoną utratą włosów, którzy chcą wzmocnienia struktury włosów i pobudzenia ich do wzrostu.