Soundimine – Innowacyjny asystent słuchu

Słuch to jeden z kluczowych zmysłów dla człowieka. Odgrywa bardzo ważną rolę podczas codziennego funkcjonowania, a jakiekolwiek jego upośledzenie wiąże się z poważnymi konsekwencjami dla naszego funkcjonowania w codziennym życiu. Zaburzenia słuchu powstają na skutek urazu, a najczęściej przychodzą po prostu z wiekiem.

Każdy kto choć spróbuje wyobrazić sobie jak to jest nie słyszeć dokładnie głosu swoich bliskich, śpiewu ptaków, czy choćby dźwięków dobiegających z telewizora, dojdzie do wniosku, że taka codzienność jest niezwykle smutna, a dla wielu może okazać się wręcz przytłaczająca. Osoby z problemami słuchu często odsuwają się na margines społeczeństwa i czują się bardzo wyobcowane.

W zależności od stopnia ubytku słuchu, zaburzenia można podzielić na: lekki niedosłuch (do 40dB), średni niedosłuch (od 41 do 70 dB), ciężki niedosłuch (od 71 do 90 dB) oraz głęboki niedosłuch (powyżej 91 dB). Na rynku istnieje wiele tradycyjnych aparatów słuchowych, które mają załagodzić ten problem. Najczęściej jednak nie spełniają one swojej roli prawidłowo: podczas jednoczesnego oddziaływania bodźców dźwiękowych często dochodzi do sprzężeń zwrotnych, które osoba nosząca aparat odbiera jako piski i trzeszczenie w uszach. Stąd niechęć do stałego noszenia takich aparatów.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się urządzenie okrzyknięte mianem osobistego asystenta słuchu. Sondimine pozwala usłyszeć nawet delikatny szept i redukuje szumy oraz gwizdy typowe dla standardowych aparatów słuchowych. Wiele osób pokłada ogromne nadzieje w Soundimine i wierzy, ze urządzenie pomoże zminimalizować problemy ze słyszeniem.

SOUNDIMINE – SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI

Najważniejszym elementem w tym urządzeniu jest nowoczesny, audialny mikroprocesor. To jedno z nowszych odkryć od naukowców zajmujących się robotyką. Dotychczas było wykorzystywane w programach dla lotów kosmicznych, można się więc domyślać, że jest to solidny i trwały sprzęt. Konstrukcja mikroprocesora ma za zadanie wychwytywać każdy dźwięk, nawet ten o niskiej częstotliwości. Technologia działa intuicyjnie, ale równocześnie inteligentnie – wszystko po to, aby zapewnić warunki możliwie najbardziej podobne do tych występujących naturalnie.

Dodatkowym atutem produktu jest dołączona o niego ładowarka. Pozwala ona oszczędzić pieniądze, które trzeba by było wydać na baterie. Daje też swobodę i ciągłość użytkowania – nawet w podróży, czy podczas wizyty u znajomych łatwiej o gniazdko elektryczne niż o niestandardowy rozmiar baterii do aparatu słuchowego.

CZY SOUNDIMINE DZIAŁA? – REZULTATY STOSOWANIA

O tym, że Soundimine naprawdę działa świadczą pozytywne opinie użytkowników oraz efekty, które oni obserwują w trakcie stosowania urządzenia:

  • Zwiększenie wrażliwości ucha na głosy innych ludzi – dzięki temu będzie można przeprowadzić normalną rozmowę bez dopytywania o poszczególne wyrazy. Z Soundimine można również porzucić domyślanie się tego, co ktoś inny powiedział. Głos rozmówców jest czysty i wyraźny.
  • Zwiększenie zakresu słyszenia nawet o połowę – pozwoli to odbierać więcej dźwięków równocześnie, nawet na większych przestrzeniach.
  • Eliminacja szumów i gwizdów – noszenie asystenta słuchu Soundimine nie powoduje zakłóceń w odbiorze dźwięków zewnętrznych. Dlatego aparat można nosić bez ograniczeń i bez poczucia dyskomfortu.
  • Likwiduje bóle głowy wywołane niedosłuchem – pozwala także wykluczyć problemy ze snem i odzyskać dobre samopoczucie.

Soundimine wyostrza słyszenie i zwiększa zdolność do słyszenia nawet kilkakrotnie. Urządzenie sprawia, że można poczuć się swobodnie w sytuacjach społecznych i bez wstydu nawiązywać różne interakcje międzyludzkie.

SOUNDIMINE – BEZPIECZEŃSTWO – SKUTKI UBOCZNE

Mikroprocesor audialny jako urządzenie stosowane zewnętrznie jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia. Ta metoda została przetestowana przez sztab szwajcarskich specjalistów: przeprowadzone liczne badania i testy, aby potwierdzić skuteczność i bezpieczeństwo działania.

Nawet regularne korzystanie z Soundimine nie powoduje żadnych skutków ubocznych.Wręcz przeciwnie – mikroprocesor zwiększa odbiór dźwięków z otoczenia, wspomaga aktywację mózgu i poprawia znacząco jakość życia.

JAK STOSOWAĆ PRODUKT?

Urządzenie Soundimine jest proste w użyciu, a jego obecność w uchu prawie nieodczuwalna dla osoby, która go stosuje. Wystarczy założyć niewielki mikroprocesor audialny na obydwoje uszu i to wszystko! Kiedy urządzenie wskaże niski poziom baterii, można naładować go w specjalnie do tego przeznaczonej ładowarce.

Soundimine jest na tyle małe, że nie rzuca się w oczy, ja równocześnie tak skuteczne, że pozwala prowadzić swobodne rozmowy bez konieczności przekręcania głowy i nadmiernego zbliżania się do drugiej osoby, żeby cokolwiek usłyszeć. Aparat Soundimine należy nosić każdego dnia, a na noc zdejmować. Nie zaleca się kąpieli w urządzeniu, ani zbytniej ekspozycji na wilgoć, ponieważ – jako urządzenie elektroniczne – może ulec uszkodzeniu.

SOUNDIMINE – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Z cennych właściwości produktu może skorzystać każdy, kto ma problem ze słuchem: każdy, kto choć raz poczuł się niekomfortowo w towarzystwie, ponieważ czegoś nie dosłyszał; każdy kto ze względu na zaburzenia słuchu nie może w pełni uczestniczyć w życiu towarzyskim; każdy kto wcześniejsze próby korzystania z innych aparatów słuchowych kończył z frustracją spowodowaną szmerami i piszczeniem w uszach. Soundimine rozwiązuje wszystkie problemy związane z niedostatecznie dobrym słuchem i przybliża dźwięki, które przez długi czas były bardzo trudno dostępne.

GDZIE KUPIĆ PRODUKT? – OPINIE KLIENTÓW

Doświadczenie klientów wskazuje jednoznacznie: jeśli zależy Ci na oryginalnym i bezpiecznym produkcie o sprawdzonym działaniu, najlepiej zamówić Soundimine wprost ze strony internetowej producenta. Tylko zaufany dystrybutor da pełną gwarancję jakości i zapewni najlepszą cenę. Zamawianie bezpośrednio od producenta opłaca się tym bardziej, że otrzymujemy darmową przesyłkę oraz promocję w postaci prawie 50-procentowego rabatu. Soundimine to produkt dostępny bez recepty, dlatego nie można go znaleźć w aptece.

Komentarze użytkowników na temat Soundimine są jednoznaczne – urządzenie pomogło przezwyciężyć kłopoty ze słuchem i zlikwidowały barierę, która powstała na skutek niedosłyszenia rozmów i innych dźwięków z otoczenia. Także recenzje lekarzy na temat produktu są pochlebne: audiolodzy i laryngolodzy chwalą Soundimine za solidne wykonanie oraz innowacyjne zastosowanie mikroprocesora audialnego, który wyklucza powstawanie szumów.

SOUNDIMINE – OPINIA REDAKCJI

Soundimine to nowoczesny asystent słuchu przeznaczony dla osób, które nie dosłyszą lub skarżą się na zaburzenia słyszenia. Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, a jego niewielki rozmiar pozwala na swobodne użytkowanie, bez zwracania na siebie uwagi.

Soundimine wyróżnia się na tle klasycznych aparatów słuchowych, ponieważ jest dokładniejszy i eliminuje wszelkie szmery z otoczenia. Gwarantuje czysty i przejrzysty dźwięk, dzięki któremu można brać udział we wszystkich rozmowach, nawet takich, które wymagają ściszenia głosu.

Urządzenie Soundimine jest szeroko chwalone przez użytkowników oraz specjalistów z zakresu zaburzeń słuchu, dlatego można go śmiało polecić każdej osobie, która marzy o lepszym odbiorze dźwięków.