Somatodrol – wyraźnie zarysowane mięśnie bez kompleksów

Umięśnione ciało jest pragnieniem wielu mężczyzn. Osiągnięcie tego celu niektórym przychodzi łatwo, a innym nie wychodzi wcale. Czasami, pomimo intensywnych ćwiczeń, efekty nie przychodzą lub pojawiają się zbyt wolno. Dlatego właśnie opracowano innowacyjną formułę, której zadaniem jest zwiększenie przyrostu masy mięśniowej i podkreślenie zdobytych już rezultatów.

Somatordol to preparat przeznaczony zarówno dla osób ćwiczących, jak i dla tych, którzy chcą w prosty i bezpieczny sposób zyskać wymarzoną rzeźbę.

SOMATODROL – SKŁAD I DAWKOWANIE

Unikalna kompozycja Somatodrolu pobudza organizm do wytwarzania większej ilości testosteronu oraz naturalnego hormonu wzrostu (HGH). Proces ten odbywa się całkowicie naturalnie, dlatego przy stosowaniu nie występują żadne skutki uboczne.

Naukowcy wzięli pod lupę działanie następujących składników formuły Somatodrolu:

  • Arginina – zadaniem tego komponentu jest produkcja NO (tlenku azotu), dzięki któremu droga składników odżywczych do tkanki mięśniowej jest znacznie szybsza i łatwiejsza. Obecność argininy jest także konieczna podczas wytwarzania każdej nowej komórki mięśniowej. Ponadto arginina bierze czynny udział w połączeniu insuliny i hormonu wzrostu.
  • Guarana – posiada właściwości pobudzające, dlatego zalecana jest osobom, które pragną pozbyć się uczucia zmęczenia – zarówno fizycznego jak i psychicznego. Doskonale wpływa również na poprawę koncentracji.
  • Beta-Alanina – poprawia wytrzymałość i wspiera pracę układu mięśniowego. Ma swój udział w odnowie komórek mięśniowych.
  • Witamina B12 – przeciwdziała anemii, pełniąc ważną rolę w produkcji krwinek czerwonych. Ma również wpływ na przyrost mięśni oraz przemianę materii.
  • GRTH Factor – blokuje hormon uniemożliwiający produkcję HGH, minimalizuje zmęczenie, podnosi skalę hormonu wzrostu o 20-30 procent.

Somatodrol jest promowany jako naturalna formuła wspierająca procesy ważne dla wzrostu mięśni. Poszczególne składniki preparatu mają na celu podnieść wydajność treningów oraz poprawić rezultaty osiągnięte podczas ćwiczeń.

SOMATODROL – CZY DZIAŁA I JAKIE DAJE EFEKTY

Somatodrol jest naturalnym suplementem i nie powoduje efektów ubocznych. Rezultaty stosowania pojawiają się sukcesywnie i stopniowo. Dzięki temu Somatodrol można określić jako preparat bezpieczny dla zdrowia.

Receptura Somatodrolu działa na kilku różnych poziomach:

1) Zwiększa masę mięśniową – w każdym wypadku efekty zależą od indywidualnych predyspozycji oraz od tego, czy kuracja tabletkami połączona jest z treningiem siłowym. Przyjmuje się, że Somatodrol skraca aż o połowę czas oczekiwania na wyniki ćwiczeń. Systematyczne stosowanie przez kilka miesięcy może skutkować przynajmniej ośmioma kilogramami dodatkowej masy mięśniowej.

2) Podnosi ilość produkowanego testosteronu i hormonu wzrostu – oznacza to, że przy wykonywaniu tej samej aktywności mięśnie mogą rosnąć znacznie szybciej. Testosteron oraz HGH mają ogromny wpływ na stymulację mięśni i zwiększenie ich masy.

3) Przyspiesza regenerację organizmu po wysiłku fizycznym – każdy trening to ogromny wysiłek dla organizmu, dlatego tak ważna jest regeneracja między ćwiczeniami. Somatodrol sprawia, że okres rekonwalescencji mięśni trwa znacznie krócej, dzięki czemu znacznie szybciej można powrócić do swojej treningowej rutyny. Bez nadwyrężania się i bez wyrzeczeń.

4) Dodaje energii – jest ona niezwykle ważna podczas wypełniania maksimum z założonego planu treningowego. Mając więcej energii można z łatwością wykonywać nawet bardzo wymagające ćwiczenia.

Efekty przyjmowania Somatodrolu są widoczne i utrzymują się na długo. Suplement mogą stosować zarówno wprawieni sportowcy jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem kulturystyki.

SOMATODROL – JAK STOSOWAĆ I GDZIE KUPIĆ

Stosowanie preparatu polega na przyjmowaniu 1 lub 2 kapsułek na czczo oraz popiciu obficie wodą.

Oryginalny Somatodrol można zakupić na stronie producenta. Każdego kto zastanawia się gdzie znaleźć w aptece lub w jakim sklepie można kupić ten suplement diety, odsyłamy na tę właśnie witrynę.

Cena preparatu plasuje się mniej więcej pośrodku skali. Biorąc po uwagę efekty oraz ich trwałość, można stwierdzić, że cena Somatodtolu jest adekwatna do wysokiej jakości i wydajności produktu.

SOMATODROL – RECENZJE BADAŃ ORAZ OPINIA LEKARZY

Zanim Somatodrol trafił do sportowców, został szczegółowo przebadany pod kątem składu, bezpieczeństwa oraz ewentualnych rezultatów. Wyniki tych badań okazały się na tyle zadowalające, że określono preparat mianem innowacyjnego i wypuszczono go do ogólnego obiegu.

Przeprowadzono również wiele testów, aby zyskać całkowitą pewność, że Somatodrol naprawdę działa. Jednym z takich sprawdzianów było doświadczenie przeprowadzone na grupie 46 sportowców. Połowa z nich to mężczyźni, którzy trenują regularnie, natomiast druga połowa to mężczyźni zajmujący się kulturystyką amatorsko. Cała grupa została pouczona o zachowaniu swojego dotychczasowego trybu życia, z tą różnicą, że codziennie rano mieli przyjmować 2 tabletki Somatodrolu. Po 4, 8 i 12 tygodniach przeprowadzono ponowne pomiary, z których wyraźnie wynikało, że muskulatura każdego z panów przeszła mniejszą lub większą metamorfozę.

Aż u 34 mężczyzn zanotowano przyrost 11-14 kg masy mięśniowej, u dziesięciu z nich 8-11 kg, natomiast u dwóch 3-8 kg. Zarówno grupa zaawansowana jak i grupa początkująca zauważyła lepsze wyniki treningowe, więcej energii oraz zdecydowanie większą wydolność organizmu.

SOMATODROL – NASZA OPINIA

Zdecydowanym atutem suplementu Somatodrol jest jego szybki czas działania. Pierwsze, wyraźne rezultaty można zauważyć nawet po kilku tygodniach stosowania – i to już przy przeciętnym wysiłku. Dzieje się tak dlatego, że preparat poprawia wydolność, zwiększa poziom energii i pomaga usunąć zmęczenie. Wszystkie te elementy sprawiają, że każda podejmowana przez nas aktywność fizyczna jest znacznie bardziej efektywna.

Somatodrol to skuteczny preparat na powiększenie masy mięśniowej. Ma naturalny skład i może być stosowany zarówno przez amatorów jak i przez profesjonalnych sportowców. Innowacyjna formuła, przychylne komentarze i opinie, zdjęcia przed oraz po kuracji, a także zachęcająca cena, nie pozostawiają nam wątpliwości – Somatodrol to produkt godny polecenia.