Snoran Plus – koniec problemów z chrapaniem!

Chrapanie to objaw zaburzeń oddychania w czasie snu. Jest oznaką utrudnień w przepływie powietrza przez górne drogi oddechowe.

Efekty dźwiękowe mają swoje źródło w drganiach anatomicznych części gardła. To podniebienie miękkie i języczek (najczęściej przerośnięte), zwężają gardło i powodują turbulencje przepływającego powietrza.

Z chrapaniem powiązane są często groźne w skutkach bezdechy senne, czyli kilkusekundowe przerwy w oddychaniu, które powtarzają się wielokrotnie podczas każdej godziny snu. Chrapanie powoduje także bóle głowy, chroniczne zmęczenie oraz ogólny spadek nastroju. Ponadto, chrapanie bardzo negatywnie wpływa na wydajność w pracy i koncentrację, zwiększa też prawdopodobieństwo udaru, zawału serca czy zachorowania na nadciśnienie tętnicze.

Osoby które chrapią stanowią 1/3 dorosłych osób, to zarówno mężczyźni jak i kobiety.

W aptekach można znaleźć sporo produktów – tabletek, kropli i płynów do płukania gardła, które w mniejszym lub większym stopniu ograniczają to niebezpieczne schorzenie. Nasze zainteresowanie wzbudziła jednak nowość na rynku – Snoran Plus – preparat, który ma skutecznie powstrzymywać chrapanie. Sprawdzimy, czy jego stosowanie jest bezpieczne oraz czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania, zbadamy też jakie dokładnie efekty oferuje regularne przyjmowanie suplementu.

SKŁAD – DAWKOWANIE

W składzie suplementu diety znajdują się wyciągi z roślin leczniczych znane i używane od wieków w medycynie ludowej:

  • Ekstrakt z liści mięty pieprzowej – łagodzi stany zapalne błony śluzowej w jamie ustnej, usprawnia oddychanie.
  • Ekstrakt z liści melisy lekarskiej – inaczej cytrynowe ziele – zapewniają spokojny sen, redukują suchość i drapanie w gardle.
  • Ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego –(Eucalyptus globulus) roślina, która pochodzi z Australii i Tasmanii, nazywana jest też drzewem gorączkowym. Likwiduje podrażnienia gardła i krtani, leczy stany zapalne górnych dróg oddechowych
  • Sproszkowane ziele tymianku – roślina wywodzi się z krajów basenu Morza Śródziemnego, jest niezastąpiona w infekcjach bakteryjnych gardła, sprzyja oczyszczaniu dróg oddechowych.
  • Ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego – roślina od lat stosowana przez Indian północnoamerykańskich, zwiększa odporność organizmu na infekcje, działa ściągająco i tonizująco na błony śluzowe, ułatwia oddychanie
  • Ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego – krewniak malwy, dzięki zawartości flawonoidów i kwasów organicznych oczyszcza i nawilża tkanki krtani.

Jak stosować preparat? O tym jak przyjmować preparat w bezpieczny sposób informuje ulotka producenta dołączona do każdego opakowania. Sposób użycia suplementu jest bardzo prosty – wystarczy aplikacja 2 tabletek dziennie. Najlepiej zrobić to pół godziny przed posiłkiem i pamiętać aby za każdym razem obficie popić wodą.

SNORAN PLUS – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Snoran Plus jest najczęściej polecanym przez lekarzy środkiem na chrapanie. Wykazuje 95% skuteczność działania, bez względu na przyczynę schorzenia.

Podstawowe funkcje jakie spełnia Snoran Plus:

  • Poprawia drożność dróg oddechowych, co usprawnia przepływ powietrza i ułatwia prawidłowe oddychanie w czasie snu.
  • Redukuje stany zapalne w obrębie układu oddechowego, usuwa obrzęki i zaczerwienienia śluzówki.
  • Pozwala na łatwiejsze zasypianie, zapewnia głęboki i zdrowy sen, który regeneruje organizm. Daje potężny zastrzyk energii.

Efekty działania są odczuwalne pierwszej nocy po zażyciu i utrzymują się średnio około 10 godzin po suplementacji

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Do stworzenia preparatu zostały wykorzystane wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane składniki o naturalnym pochodzeniu, nie modyfikowane i bez chemicznych dodatków. Przeprowadzone doświadczenia pozwoliły połączyć składniki w proporcjach, które nie generują żadnych efektów ubocznych.

SNORAN PLUS – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Snoran Plus przeznaczony jest dla wszystkich, bez względu na płeć i wiek, którzy pragną wstawać rano wypoczęci i nie chcą narażać się na niebezpieczeństwo bezdechu sennego. Produkt pomaga rozwiązać problem chrapania w naturalny sposób.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu dotyczą wyłącznie osób poniżej 16 roku życia oraz kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią.

GDZIE KUPIĆ? – CENA

Prawidłowe działanie produktu ma ścisły związek z miejscem jego zakupu. Suplementy pochodzące z przypadkowych sklepów nigdy nie gwarantują pełnego bezpieczeństwa działania ani oryginalnego składu.

Taką pewność daje wyłącznie oficjalna strona producenta. To również gwarancja dobrej ceny, ponieważ producent proponuje często dodatkowe promocje, wynoszące czasem nawet kilkadziesiąt procent wartości preparatu. Wystarczy złożyć zamówienie i wypełnić formularz rabatowy. Produktu nie można znaleźć w aptece.

OPINIA LEKARZY – RECENZJE

Lekarze podkreślają, że Snoran Plus daje efekty porównywalne z tymi osiąganymi przy zabiegach operacyjnych.

Klienci w komentarzach na forum nie ukrywają swojego zadowolenia z faktu, że przestali nieustannie budzić się w nocy i skończyli przeszkadzać innym w odpoczynku. Doceniają ogromną różnicę w samopoczuciu przed i po suplementacji.

SNORAN PLUS – OPINIA REDAKCJI

Snoran Plus umożliwia eliminację przyczyn chrapania w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Ma naturalny skład i działa bardzo szybko. Potwierdzają to opinie klientów i lekarzy, a także badania przeprowadzone przed wprowadzeniem produktu na rynek.

Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne informacje na temat produktu możemy polecić Snoran Plus jako godny zaufania produkt dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się zdrowym, ożywczym snem bez chrapania.