Profolan – koniec problemów z łysieniem!

Wypadanie włosów i łysienie to coraz częściej obserwowana dolegliwość, która dotyka najczęściej mężczyzn – i to niekoniecznie tych dojrzałych.

Człowiek posiada na głowie średnio od 100 do 150 tys. włosów. Rosną one z prędkością 0,35 mm dziennie, co daje ok.12 cm rocznie. Wypadanie około 50 do 150 włosów dziennie jest normalnym procesem fizjologicznym. Czasem jednak dochodzi do sytuacji, kiedy zaburzona zostaje równowaga między utratą włosów a ich odrostem. Mają na to wpływ zarówno czynniki genetyczne jak i środowiskowe.

To bardzo frustrująca przypadłość, będąca problemem medycznym, ale także estetycznym. Powoduje znaczny spadek samooceny i samopoczucia, bywa również źródłem niepowodzeń i przyczyną pogorszenia się stosunków z otoczeniem.

Na rynku pojawia się wiele, mniej lub bardziej skutecznych szamponów, odżywek i balsamów. Medycyna proponuje także dosyć radykalne, a jednocześnie bardzo drogie metody – leczenie laserem, mezoterapię i implanty.

Dla osób, które są znużone testowaniem kolejnego, nieefektywnego specyfiku, a wizja przeszczepu włosów wydaje się zbyt inwazyjna – powstało alternatywne i bardzo interesujące rozwiązanie. Profolan – preparat na wypadanie włosów, który ułatwia walkę z różnymi schorzeniami skóry głowy.

SKŁAD – DAWKOWANIE

Profolan to suplement diety posiadający w składzie wiele aktywnych substancji:

  • Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) – jedna z najcenniejszych roślin leczniczych, występująca na obu półkulach, o wysokości sięgającej nawet 1,5 m. Parzące włoski, którymi jest pokryta, zawierają histaminę i kwas mrówkowy. Pokrzywa posiada witaminy – głównie C, K, B2 i B5; oraz sole mineralne (żelazo, magnez, potas). Świetnie zdaje egzamin w poprawianiu kondycji włosów, zmniejszając ich wypadanie.
  • Skrzyp polny(Equisetum arvense) – jedna z najstarszych roślin leczniczych na świecie (liczy sobie 300 mln lat), występuje głównie w Europie, także w Polsce – rośnie na wilgotnych łąkach i polach, od wieków stosowana w medycynie ludowej. Zawiera krzem wspomagający naturalną produkcję kolagenu, wzmacnia włosy od środka, stymuluje ich wzrost oraz hamuje siwienie.
  • L-cysteina – aminokwas endogenny, powstaje w wątrobie, jest głównym składnikiem włosów, skóry i paznokci, zawiera siarkę, uczestniczy w procesach odnowy komórek, wpływa na odżywienie cebulek włosowych i wzrost włosów.
  • Witaminy i minerały – witamina E jest nazywana witaminą młodości, stanowi główny antyoksydant opóźniający procesy starzenia organizmu. Cynk wzmacnia włosy wpływając na produkcję kreatyny i wchłanianie witaminy A, chroniąc równocześnie organizm przed wolnymi rodnikami i odmładzając cały system immunologiczny. Jego niedobór powoduje łamliwość i wypadanie włosów. Miedź zapewnia trwałą konstrukcję włosa, nadając mu siłę i sprężystość, jej brak zaburza gospodarkę żelaza w organizmie, co dodatkowo osłabia włosy.

O tym jak przyjmować suplement diety informuje ulotka producenta, w którą zaopatrzone jest każde opakowanie produktu. Od sposobu jego użycia zależą bowiem efekty jakie można osiągnąć stosując preparat.

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek dziennie, najlepiej rano i wieczorem, w czasie spożywania posiłku. Po połknięciu tabletki należy obficie popić wodą w celu lepszego wchłonięcia.

PROFOLAN – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Swoją niezwykłą skuteczność Profolan zawdzięcza intensywnej koncentracji naturalnych składników w formule Grow3, która powoduje lepsze ukrwienie skóry głowy i w konsekwencji wzmocnienie mieszków włosowych.

Profolan należy do wysokiej klasy nutrikosmetyków, scalających w sobie silnie skoncentrowane wyciągi z roślin, bioaktywne aminokwasy siarkowe (tauryna i L-cysteina), a także biotynę, miedź i cynk – czyli wszystkie składniki niezbędne do utrzymania włosów we właściwej kondycji. Substancje zawarte w Profolanie hamują niekorzystne działanie hormonu DHT i blokują jego dostęp do mieszków włosowych, tym samym hamując wypadanie włosów.

Pierwsze efekty działania Profolanu pojawiają się bardzo szybko, co potwierdzają także usatysfakcjonowani użytkownicy, opierający się na własnych doświadczeniach. W komentarzach na blogach opisują, że już po dwóch tygodniach stosowania, można zauważyć ogólną poprawę kondycji włosów: stają się one mocniejsze i bardziej sprężyste, pojawia się więcej nowych włosów, a coraz mniej wypada.

Aby potwierdzić czy formuła działa, konieczne jest stosowanie preparatu minimum przez 3 miesiące, a jak dowodzą wyniki badań klinicznych optymalne wyniki osiąga się po 6 miesiącach dawkowania suplementu.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Użytkownicy Profolanu nie odczuwają żadnych nieprzewidzianych efektów ubocznych, co jest zupełnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że w jego składzie występują jedynie naturalne komponenty, nie dające żadnych przeciwwskazań do stosowania przez zdrowe osoby.

Jedynie w przypadku chorób przewlekłych dobrze jest przed rozpoczęciem suplementacji przeprowadzić konsultację z lekarzem rodzinnym.

PROFOLAN – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Preparat jest dedykowany dorosłym mężczyznom, którzy ukończyli 18 lat, mają problem z osłabionymi, wypadającymi włosami, oraz zahamowaniem ich wzrostu i chcą rozpocząć walkę o odzyskanie naturalnie gęstych i zdrowych włosów bez chirurgicznego skalpela i nafaszerowanych chemią specyfików.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Gdzie kupić Profolan? Jedynym bezpiecznym, a równocześnie wygodnym miejscem do zakupu jest oryginalna strona internetowa producenta. Taka forma zakupów gwarantuje szybkie i dyskretne otrzymanie pełnowartościowego produktu w dobrej cenie. Wystarczy złożyć zamówienie online.

OPINIA LEKARZY – RECENZJE

Lekarze podkreślają skuteczność działania Profolanu w leczeniu łysienia: włosy zyskują na objętości, stają się grubsze i mocniejsze. Bez znaczenia jest tutaj fakt, czy podłożem problemu był wiek, stres czy skłonności genetyczne.

Podobny wydźwięk mają opinie klientów zamieszczane w komentarzach na forum. Mówią one o pozytywnym działaniu Profolanu i jego dużej skuteczności na tle ogromnej ilości przetestowanych produktów wątpliwej jakości. Zamieszczone zdjęcia zrobione „przed i po” dobitnie pokazują jak zmienił się stan owłosienia testujących: prześwity i przerzedzenia ustępują miejsca nowo pojawiającym się włoskom.

PROFOLAN – OPINIA REDAKCJI

Po dogłębnej analizie dostępnych materiałów (a szczególnie tych dotyczących badań i testów klinicznych) oraz w oparciu o opinie lekarzy i specjalistów z zakresu dermatologii –  musimy przyznać, że zasługa Profolanu w leczeniu łysienia, a tym samym wszelkich kompleksów związanych z tym zjawiskiem, jest niepodważalna.

Polecamy go jako produkt godny zaufania. Mogą po niego sięgnąć wszyscy, którzy pragnęliby zatrzymać proces łysienia. Każdy, kto preferuje zwalczanie problemu od wewnątrz poprzez regenerację, wzmocnienie i odbudowę włosów, powinien sięgnąć właśnie po Profolan.