PremiumCollagen5000 – kolagen morski w służbie skóry, włosów i paznokci

Słowo ,,kolagen” wywodzi się z języka greckiego i pochodzi od słów ,,colla” – klej i ,,gennos” – ród, pochodzenie. Kolagen stanowi 30% całkowitej masy ludzkiego białka, a to oznacza, że człowiek ważący około 75 kg posiada w swoim ciele 7,5 kg kolagenu. Średnia zawartość kolagenu w skórze ludzkiej wynosi 75%, najwięcej jest go jednak w gałce ocznej, bo aż 90%.

Największą zasługą kolagenu jest, że dzięki niemu organizm zachowuje na dłużej młodość, stawy ruchomość a skóra elastyczność. Nie bez powodu jest nazywany strażnikiem zdrowia i młodości.
Organizm ludzki posiada zdolność wytwarzania kolagenu, ale w dość krótkim okresie czasu, bo tylko do 25 roku życia. W tym okresie regularnej wymianie ulega ok. 3 kg kolagenu rocznie – dotyczy to wszystkich narządów, układów i tkanek ludzkich. Jak pokazują badania, po tym czasie możliwości wytwarzania kolagenu drastycznie spadają.

Deficyt kolagenu w organizmie jest najszybciej zauważalny w skórze, jest to szczególnie widoczne w okolicach oczu, czyli tam gdzie kolagenu jest najwięcej. Skóra staje się coraz bardziej sucha i podatna na podrażnienia, traci swoją sprężystość i jędrność. Na dodatek włosy tracą blask, stają się łamliwe i wypada ich coraz więcej, a paznokcie zaczynają się rozdwajać.

Nie wszyscy wiedzą, że do wytwarzania kolagenu jest niezbędna witamina C, której organizm nie potrafi magazynować, dlatego suplementy z kolagenem muszą zawierać ją w swoim składzie.

Wśród pojawiających się na rynku produktów naszą uwagę zwrócił PremiumCollagen5000 – suplement diety, który pozwala na skuteczną poprawę stanu skóry, włosów i paznokci. Zdaniem producenta – preparat wyraźnie odmładza i łagodzi rysy twarzy, a skóra zachowuje zdrowy, młodzieńczy wygląd.

Spróbujemy zapoznać się bliżej z tym produktem, poznamy jego skład i efekty jakie przynosi. Sprawdzimy jakie opinie mają o preparacie lekarze i użytkownicy.

PREMIUMCOLLAGEN5000 – SKŁAD – DAWKOWANIE

Składnikami aktywnymi preparatu są:

Kolagen morski – pozyskiwany ze skór ryb morskich – jest najwartościowszym ze wszystkich rodzajów kolagenu. Charakteryzuje się najwyższą wchłanialnością i bioaktywnością. Zawiera mnóstwo aminokwasów i wysoki poziom składników niezbędnych do syntezy naturalnego kolagenu w skórze. Skutecznie wiąże wodę w głębokich warstwach skóry, wpływa na nawilżenie i wygładzenie skóry. Wyraźnie zmniejsza głębokość zmarszczek i zapobiega wiotczeniu skóry.

Witamina C – jej podstawową rolą w organizmie jest wspomaganie syntezy białek, przede wszystkim kolagenu. Brak odpowiedniej ilości witaminy C w organizmie prowadzi do zablokowania syntezy kolagenu.

Jaki sposób użycia preparatu przynosi organizmowi największe korzyści? Informacje o tym jak przyjmować PremiumCollagen5000 zawiera ulotka informacyjna dołączona do opakowania.
Optymalne stosowanie polega na wypiciu 1 raz dziennie szklanki letniej wody z rozpuszczonymi 2 płaskimi łyżeczkami (ok.7g) sproszkowanego kolagenu. Zastępczo można użyć w tym celu także soku, napoju lub jogurtu.

PREMIUMCOLLAGEN5000 – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

PremiumCollagen5000 sprawia, że skóra odzyskuje kondycję, staje się dobrze napięta i jędrna.

  • Spowalnia procesy starzenia się skóry
  • Przywraca skórze właściwą gęstość i spoistość
  • Chroni przed stresem oksydacyjnym
  • Wygładza zmarszczki, eliminuje rozstępy i blizny
  • Intensywnie nawilża skórę, zwiększa jej sprężystość i napięcie
  • Poprawia owal twarzy
  • wyrównuje koloryt skóry, redukuje zaczerwienienia i krostki

PREMIUMCOLLAGEN5000 – CZY JEST BEZPIECZNY – SKUTKI UBOCZNE

Producent daje 100% gwarancji bezpiecznego działania preparatu, bez niepożądanych efektów ubocznych. Mają to zapewnić skrupulatnie dobrane, wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości, bez domieszki żelatyny i innych chemicznych ulepszaczy.

Jedynym przeciwwskazaniem do użytkowania preparatu przez dorosłe osoby jest ciąża i karmienie piersią, a także ewentualna nadwrażliwość na któryś ze składników. W takim przypadku najlepiej przeprowadzić konsultację ze swoim lekarzem. Należy także pamiętać, aby nie przekraczać zalecanych dawek suplementu diety.

PREMIUMCOLLAGEN5000 – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Zaburzenia odnowy kolagenu to nie tylko problem kosmetyczny – zmarszczki, cellulit, rozstępy i wypadanie włosów – to także poważne zagrożenie dla zdrowia. Kolagen ogranicza rozwój bakterii chorobotwórczych, rozprzestrzenianie się toksyn, a nawet komórek nowotworowych.
Na szczęście braki kolagenu w organizmie można uzupełnić aplikując odpowiednie suplementy diety i używając stosownych kosmetyków.

PremiumCollagen5000 jest polecany wszystkim osobom po 25-tym roku życia, w celu uzupełnienia deficytu kolagenu w organizmie. W tym okresie bowiem organizm przestaje wytwarzać kolagen w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania.

Preparat dedykowany jest także osobom, które regularnie uprawiają sport lub chorują na zwyrodnienia stawów, bo te grupy są szczególnie narażone na zaburzenia produkcji kolagenu. Dotyczy to także mieszkańców dużych, zanieczyszczonych aglomeracji, osób palących papierosy oraz tych, które uwielbiają się opalać.

PREMIUMCOLLAGEN5000 – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Na rynku jest dostępnych wiele preparatów z kolagenem. Ale tylko kolagen morski w postaci hydrolizatu zapewnia najwyższą wchłanialność, a tym samym skuteczność.

Gdzie kupić oryginalny produkt, abyśmy nie musieli zastanawiać się, czy działa bezpiecznie i czy przyniesie efekty na jakie liczymy?
Taką pewność daje tylko jedna forma zakupu – zamówienie zrobione online na stronie producenta. To również gwarancja najlepszej ceny i otrzymania dyskretnej przesyłki w ciągu 1-2 dni. Produkt nie jest dostępny w aptekach.

PREMIUMCOLLAGEN5000 – OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Opinie lekarzy na temat działania preparatu są bardzo pozytywne, co nie zdarza się zbyt często w tej kategorii produktów. Lekarze zwracają uwagę na pozytywne skutki prozdrowotne jakie przynosi połączenie kolagenu z witaminą C. Prowadzi ono nie tylko do uzyskania aksamitnej i pełnej blasku skóry, ale wspiera system immunologiczny i poprawia metabolizm. Także różnica w ilości posiadanej energii i samopoczuciu przed i po suplementacji jest kolosalna.

Równie przychylne są opinie klientów w komentarzach na blogach, gdzie użytkownicy dzielą sią swoimi doświadczeniami i podpowiadają, jak stosować preparat, aby osiągnąć maksymalne efekty.

PREMIUMCOLLAGEN5000 – OPINIA REDAKCJI

PremiumCollagen5000 usuwa nie tylko zewnętrzne oznaki starzenia się organizmu, czyli zmarszczki czy osłabienie kondycji włosów, ale odmładza także komórki wszystkich organów wewnętrznych.

Zgodnie z obietnicą przeanalizowaliśmy dokładnie skład, działanie i bezpieczeństwo produktu. Poznaliśmy wyniki przeprowadzonych badań klinicznych, opinie kosmetologów i dermatologów oraz opinie klientów w komentarzach na forum.

Po zapoznaniu się z wszystkimi dostępnymi materiałami możemy z całym przekonaniem polecić PremiumCollagen5000 tym, którzy chcą zachować jak najdłużej nie tylko młodą skórę, ale i zdrowe ciało.