Piperine Slim – zmniejszanie wagi ciała z piperyną

Większość z nas nie jest do końca zadowolona z kształtów swojego ciała, wałeczków tłuszczu i cellulitu. Przez 10 miesięcy w roku jakoś sobie z nimi radzimy, skrzętnie je ukrywając pod luźnymi swetrami i spodniami.

Kiedy jednak zbliża się czas wymarzonych wakacji uzmysławiamy sobie, że musimy błyskawicznie coś zrobić, aby móc założyć strój kąpielowy i pokazać się na plaży. Czasu mamy zazwyczaj niewiele, musimy więc znaleźć szybki, skuteczny ale i bezpieczny sposób na przywrócenie naszemu ciału właściwych rozmiarów.

Starają się nam pomóc producenci suplementów diety, oferujący innowacyjne specyfiki do walki z nadwagą. Różna jest ich skuteczność, każdy ma też inny skład.

Na rynku preparatów odchudzających pojawił się nowy produkt – Piperine Slim, który skutecznie wspomaga organizm w ekspresowym zmniejszaniu ilości tkanki tłuszczowej. Staje się to możliwe dzięki regulowaniu procesów metabolicznych i wspieraniu procesów lipolizy.

Takie efekty zapowiada producent preparatu. Przyjrzymy się bliżej temu produktowi i sprawdzimy, czy ma rację.

SKŁAD – DAWKOWANIE

W skład preparatu wchodzą trzy aktywne substancje:

  • Piperyna (95%) – jest organicznym związkiem chemicznym występującym owocach czarnego pieprzu (Piperis nigri). Czarny pieprz to najczęściej używana przyprawa, od wieków wykorzystywana także do celów leczniczych, a piperyna odpowiada za jego ostry i piekący smak. Obniża zawartość tłuszczu we krwi, wzmaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa tempo metabolizmu, co ułatwia utratę wagi.Wpływa na wchłanianie składników odżywczych. Badania wykazały, że hamuje wzrost komórek nowotworowych, wykazuje również działanie antydepresyjne.
  • Wyciąg z guarany (Paulinia cupana) – znana i stosowana od wieków w naturalnej medycynie Indian amazońskich. Występuje głównie w Brazylii. Obecność alkaloidów wzmacnia terapeutyczne właściwości guarany. Wykazuje działanie odchudzające i wzmacniające odporność organizmu. Poprawia kondycję, daje zastrzyk energii. Oczyszcza krew, rozpuszcza zakrzepy, pobudza pracę serca, działa przeciwstarzeniowo i zwalcza cellulit.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – jej ojczyzną są Chiny, znana była już przed 5000 lat. Początkowo traktowano ją jako lek. Japończycy uważają, że to właśnie w zielonej herbacie tkwi tajemnica długiego życia. Do Europy trafiła w XVII wieku. Zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, które neutralizują działanie wolnych rodników powodujących starzenie się organizmu. Leczy zaburzenia trawienia, wspomaga redukcję masy ciała. Usprawnia pracę wątroby, obniża poziom cholesterolu, chroni przed zawałem serca i zapobiega infekcjom.

Jaki sposób przyjmowania preparatu zaleca producent? Dokładne informacje o sposobie użycia suplementu i ewentualnych przeciwwskazaniach do jego stosowania zawiera ulotka dołączona do opakowania.

Piperine Slim stosuje się 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Należy pamiętać o popiciu suplementu dużą ilością wody, co ułatwia jego wchłanianie. Opakowanie suplementu zawiera 60 kapsułek, które wystarczają na miesiąc suplementacji.

PIPERINE SLIM – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Przeprowadzone w 2013 roku badania na grupie kobiet wykazały, że termogeniczne właściwości piperyny wywierają znaczny wpływ na zachodzące w organizmie człowieka procesy chemiczne. Otóż pod jego wpływem wydatnie wzrasta poziom hormonów i enzymów odpowiedzialnych za trawienie pokarmów.

  • Skutecznie wspiera układ pokarmowy, przyspiesza przemianę materii
  • Redukuje tkankę tłuszczową i blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych
  • Ogranicza apetyt, reguluje gospodarkę cukrami
  • Wykazuje działanie antyoksydacyjne, wspiera system immunologiczny
  • Zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną

Substancje występujące w składzie preparatu nie tylko przyspieszają procesy spalania tkanki tłuszczowej, ale równocześnie zwiększają anabolizm białek i powodują szybszy przyrost masy mięśniowej.

PIPERINE SLIM – CZY JEST BEZPIECZNY? – SKUTKI UBOCZNE

W składzie Piperine Slim występują precyzyjnie wyselekcjonowane substancje roślinne najwyższej jakości. To stanowi najlepszą gwarancję bezpiecznego działania preparatu, bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Potwierdzają to badania kliniczne i doświadczenia klientów, którzy już stosowali kapsułki.

Przeciwwskazania do stosowania dotyczą wyłącznie kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób niepełnoletnich.W przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników dobrze jest przeprowadzić konsultację ze swoim lekarzem.

PIPERINE SLIM – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA?

Preparat został stworzony specjalnie dla osób, które mimo mało budujących doświadczeń z odchudzającymi suplementami, chcą podjąć jeszcze jedną próbę walki o swoją sylwetkę i zdrowie.

Systematyczne stosowanie preparatu pozwoli znacznie zmniejszyć wagę oraz podnieść kondycję psychofizyczną całego organizmu i poprawić działanie systemu immunologicznego.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

O tym, czy produkt działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami decyduje jego specjalny skład. Gdzie można zakupić oryginalny produkt, skoro nie jest dostępny w aptece? W celu zachowania całkowitej kontroli nad dystrybucją producent zdecydował o jego sprzedaży wyłącznie na swojej stronie internetowej. Złożone tam zamówienie daje gwarancję otrzymania skutecznego i bezpiecznego produktu w przystępnej cenie.

Produkt objęty jest gwarancją skuteczności, która pozwala odzyskać pieniądze, jeśli nie spełni on naszych oczekiwań.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Lekarze wysoko oceniają działanie piperyny – głównego składnika Piperine Slim, jak również jej wpływ na funkcje trawienne organizmu. Zwracają uwagę na wzrost ukrwienia przewodu pokarmowego, co skutkuje szybszym przenikaniem składników pokarmowych przez ściany jelita do krwi i limfy.

Opinie klientów w komentarzach na blogach to najczęściej wyrazy zadowolenia z faktu, że bez radykalnych zmian w diecie udało się osiągnąć całkiem spory spadek wagi. Dokumentują to zdjęcia wykonane przed i po suplementacji – dołączone do komentarzy na forum.

PIPERINE SLIM – OPINIA REDAKCJI

Chcieliśmy, aby nasza ocena produktu była obiektywna i sprawiedliwa. Sprawdziliśmy dokładnie skład formuły i jej działanie zwracając uwagę na ewentualne efekty uboczne. Zapoznaliśmy się z wynikami badań i testów klinicznych, oraz z opiniami lekarzy i użytkowników.

Bazując na tej wiedzy, możemy z całą odpowiedzialnością zarekomendować Piperine Slim wszystkim osobom, które chcą szybko i bezpiecznie zrzucić nadmiar kilogramów, a przy okazji chcą zadbać o swoją kondycję i dobre samopoczucie.