PeniSizeXL – penis na miarę prawdziwego mężczyzny

Kompleks małego członka wynika z atawistycznego sposobu myślenia mężczyzn. Mężczyźni zapomnieli, że już dawno nie muszą wymachiwać prąciem w stanie wzwodu dla odstraszenia potencjalnych konkurentów w stadzie.

Znakomita większość mężczyzn jest jednak przekonana, że długość prącia jest podstawowym kryterium określającym poziom satysfakcji seksualnej jaki mogą zapewnić kobiecie. I to najczęściej zbyt krótkie prącie uważają za decydującą przyczynę niepowodzeń w życiu seksualnym.

Tymczasem średnia długość męskiego członka w stanie wzwodu wynosi około 15 cm, ale już długość 11-13 cm jest wystarczająca, aby zapewnić sobie i partnerce udane życie seksualne. Rozmiar członka nie wpływa na zdolność do osiągnia orgazmu przez kobietę, może jedynie przysporzyć drobnych trudności technicznych podczas stosunku.

Matka natura nie przewidziała obsesji mężczyzn na punkcie posiadania ponadprzeciętnych rozmiarów przyrodzenia w sytuacji, kiedy długość pochwy kobiety wynosi około 8 cm. Dodatkowo – odpowiedni układ mięśni i włókien elastycznych narządów płciowych kobiety pozwala na idealne dostosowanie się pochwy do wielkości członka. Wystarczy zgłębić dokładniej anatomię kobiety.

Aby jednak pomóc mężczyznom w rozwiązywaniu rozmiarowych dylematów pojawiają się na rynku suplementy, które potrafią w naturalny i skuteczny sposób powiększyć męskość.
Należy do nich PeniSizeXL – nowy produkt, który ma szansę uzyskać wiodącą rolę wśród preparatów tej kategorii. Tak przynajmniej twierdzi producent.
Naszym zadaniem będzie obiektywna ocena tego suplementu i znalezienie wszystkich ,,za” i ,,przeciw” dotyczących jego stosowania.

PENISIZEXL – SKŁAD – DAWKOWANIE

Recepturę PiniSizeXL opracowano na podstawie długoletnich badań z udziałem autorytetów w dziedzinie seksuologii. To pozwoliło na staranne dobranie i połączenie we właściwych proporcjach naturalnych składników. Bez tego nie byłyby możliwe zaskakujące efekty jakie przynosi stosowanie preparatu. Oto jego skład:

Tribulus terrestris – buzdyganek naziemny – roślina stosowana od wieków w medycynie chińskiej do wzmacniania funkcji seksualnych i podniesienia odporności organizmu. Zwiększa poziom testosteronu i poprawia erekcję. Jest jednym ze skuteczniejszych afrodyzjaków.

Muira Puama – drzewo z rodziny oliwkowatych – rośnie w lasach Amazonii. O jego właściwościach świadczy druga nazwa – drzewo potencji. Jest doskonałym i bezpiecznym dla zdrowia afrodyzjakiem – potęguje pożądanie seksualne.

Żeń-szeń (Panax ginseng) – kolejny silny składnik znany w medycynie chińskiej od tysięcy lat. Zawiera spore ilości witamin (A, B1, B2, B6, C) minerałów i mikroelementów które wpływają na wzmocnienie erekcji, zwiększają ukrwienie penisa i wpływają na dłuższe utrzymanie wzwodu.

Korzeń maca – pochodzi z Peru, gdzie od zawsze uznawany był za doskonały środek na potencję i płodność. Wywiera zbawienne działanie na zaburzenia erekcji, poprawia sztywność i wpływa na powiększenie rozmiarów członka – wydłuża go i pogrubia. Charakteryzuje się wysokim poziomem argininy – co poprawia ukrwienie męskich narządów płciowych, zwiększa ilość spermy i ruchliwość plemników.

Liść Damiana (Turnera diffusa) – silny afrodyzjak, stosowany już przez Majów i Azteków w celu poprawienia popędu seksualnego i zwiększenia erotycznych doznań.

Barszcz zwyczajny( Heracleum sphondylium L.) – ważny dla wzmocnienia zdrowia seksualnego. Rozszerza naczynia krwionośne w narządach płciowych.

Informacje o tym, jak stosować PiniSizeXL zawarte są w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.
Sposób użycia nie jest skomplikowany – należy brać 2 kapsułki dziennie – jedną 20 minut przed śniadaniem, a drugą 30-40 minut przed zbliżeniem. Przy braku aktywności seksualnej w danym dniu – drugą kapsułkę przyjąć 20 minut przed posiłkiem.
Aby przekonać się, czy preparat rzeczywiście działa trzeba zastosować pełną kurację.

PENISIZEXL – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Suplement diety umożliwia zwiększone uwalnianie tlenku azotu w ciałach jamistych prącia. To powoduje szybszy przepływ krwi i maksymalne zwiększenie ich objętości.

  • Zwiększa długość i grubość penisa
  • Usprawnia funkcje seksualne, podnosi libido
  • Likwiduje zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk
  • Umożliwia głębszą i intensywniejszą penetrację
  • Potęguje doznania erotyczne i zapewnia bardziej żywiołowe orgazmy

Zawarte w kapsułkach aktywne związki gwarantują stałe efekty kuracji, a nie tylko chwilowy wzrost libido i rozmiaru penisa.

PENISIZEXL – CZY JEST BEZPIECZNY – SKUTKI UBOCZNE

Badania wykazują, że PeniSizeXL usprawnia funkcje seksualne mężczyzn, a jego działanie jest porównywalne z działaniem popularnej niebieskiej tabletki. Tyle, że w przeciwieństwie do farmaceutyków nie generuje on nieprzewidzianych efektów ubocznych. W opiniach lekarzy nie istnieją przeciwwskazania do jego stosowania przez dorosłych mężczyzn. Nie należy jednak brać większych dawek niż są zalecane.

PENISIZEXL – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

PeniSizeXL jest dedykowany zdesperowanym mężczyznom, którzy nie chcą być przeciętniakami w łóżku i których nie zadowala rozmiar własnego penisa. Chcą zwiększyć rozmiary penisa, ale bez ryzykownej ingerencji chirurga – w bezpieczny i zdrowy sposób.
Polecany jest tym wszystkim, którzy chcą zostać mistrzami seksu i dostarczać sobie i swojej partnerce seksualnej wyjątkowo silnych wrażeń.

PENISIZEXL – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Aby mieć pewność, że stosowany przez nas preparat jest skuteczny i zawiera deklarowane w swoim składzie przez producenta związki należy dokonywać zakupów w sprawdzonych miejscach. Gdzie w takim razie kupić kapsułki PeniSizeXL? Wystarczy w tym celu złożyć zamówienie na oficjalnej stronie producenta.
Dyskretna przesyłka z produktem w dobrej cenie, zostanie dostarczona przez firmę kurierską, pocztę lub z wykorzystaniem paczkomatu maksymalnie w ciągu 1-2 dni roboczych. Na terenie kraju zakupów można dokonywać za zaliczeniem pocztowym, natomiast zamówienia zagraniczne wymagają płatności kartą.

PENISIZEXL – OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Seksuolodzy z długoletnim doświadczeniem polecają PeniSizeXL swoim pacjentom – potwierdzają absolutnie inną jakość współżycia przed i po zastosowaniu kapsułek. Zwracają uwagę na bezinwazyjność tej metody powiększania penisa, uczulają jednak aby przyjmować suplement zgodnie z zaleceniami producenta.

Natomiast opinie klientów w komentarzach na forach i blogach są jednoznaczne. Mężczyźni z całym przekonaniem podkreślają, że rozmiar penisa wpływa jednak na jakość zbliżeń, likwiduje męskie kompleksy i zwiększa apetyt na seks.

PENISIZEXL – OPINIA REDAKCJI

Sprawdziliśmy bardzo dokładnie wszystkie składniki preparatu i bezpieczeństwo ich działania. Zapoznaliśmy się z opiniami seksuologów i użytkowników.
Możemy bezstronnie stwierdzić, że PeniSizeXL jest suplementem godnym polecenia wszystkim mężczyznom sfrustrowanych kompleksem małego członka. Także tym mniej cierpliwym w oczekiwaniu na rezultaty. Jego dodatkowym atutem jest bowiem fakt, że zaczyna działać bardzo szybko i pierwsze odczuwalne efekty widać już po 2 tygodniach regularnego stosowania produktu.