Nicorix – efektywna metoda na uwolnienie się od nałogu

Moda na palenie papierosów minęła bezpowrotnie.

Są trzy główne powody dla których warto zerwać z nałogiem: pierwszy z nich i chyba najważniejszy to zdrowie, które rujnujemy sukcesywnie wraz z każdym wziętym do ust papierosem.

Drugi, to fakt, że nasz niechlubny nałóg odbija się na wyglądzie zewnętrznym: poszarzała skóra, żółte zęby i przykry zapach z ust.

I trzeci, równie istotny powód, to bezsensowna utrata wcale niemałych pieniędzy, które można wydać na przykład na urzeczywistnienie naszych niespełnionych marzeń.

Dzięki pojawieniu się na rynku nowego produktu o nazwie Nicorix, walka z tak trudnym przeciwnikiem jakim jest nałóg palenia, staje się o wiele łatwiejsza i zaczyna błyskawicznie przynosić efekty.

To naturalny produkt pozwalający pozbyć się głodu nikotynowego łącznie z wszelkimi dolegliwościami związanymi z chorobą ,,odstawienną”.

NICORIX – SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI – CZY DZIAŁA

W naszych mózgach znajdują się receptory, które odpowiadają za doznawanie przyjemności, zarówno tej fizycznej jak i psychicznej związanej z paleniem papierosów.

Unikatowa mieszanka składająca się w 100% z naturalnych składników takich jak: korzeń kudzu, zielona herbata i guarana, pozwala na bezbolesne rzucenie palenia.

Korzeń kudzu posiada umiejętność okłamywania i zwodzenia receptorów nikotynowych, dzięki czemu tracimy ,,apetyt” na papierosy, nie stresując się nawet specjalnie tym faktem.

Zielona herbata pomaga nam uwolnić organizm od skumulowanych przez lata substancji trujących, odzyskać formę i zdrowy koloryt skóry.

Guarana – wyciąg z tej rośliny ma działanie pobudzające, dzięki czemu znosi uczucie zmęczenia, dostarczając energii, a równocześnie chroni nas (dzięki zdolności do przyspieszania tempa metabolizmu), przed przybieraniem na wadze zdarzającym się często przy odstawieniu papierosów.

NICORIX – JAK STOSOWAĆ – DAWKOWANIE

Jak przyjmować preparat aby w miarę szybko osiągnąć oczekiwany rezultat?

Otóż jeśli jesteśmy palaczami ze stażem krótszym niż 10 lat przyjmujemy tylko 2 kapsułki dziennie – 1 rano i 1 wieczorem, popijając dużą ilością wody, co ułatwia przyswajanie.

Jeśli natomiast nasz nałóg trwa dłużej niż 10 lat wówczas, zgodnie z zaleceniami producenta, powinniśmy przyjmować 3 kapsułki dziennie, a terapia powinna trwać 2 miesiące.

NICORIX – EFEKTY TERAPII – TO NAPRAWDĘ DZIAŁA

Jak uczy doświadczenie, rzucanie palenia naprawdę nie jest trudne, wystarczy tylko zastosować odpowiedni produkt.

Preparat możemy odstawić, kiedy całkowicie wyzwolimy się od nałogu, trwa to średnio od 1 do 3 miesięcy, a jest uwarunkowane stopniem naszego uzależnienia.

Już po pierwszych 4 dniach terapii można odnotować spore zmniejszenie pragnienia zapalenia papierosa, jednak zastosowanie pełnej kuracji da pewność, że osiągnięte efekty będą nieodwracalne.

NICORIX – CZY JEST BEZPIECZNY – SKUTKI UBOCZNE

Wszystkie składniki, z jakich składa się preparat Nicorix są naturalne i ekologicznie czyste: guarana, zielona herbata, korzeń kudzu i cytyzyna. Co więcej, produkt nie posiada w swoim składzie nawet symbolicznych ilości nikotyny, jest produktem całkowicie bezpiecznym, nie powodujących u klientów żadnych nieprzewidzianych reakcji.

NICORIX – DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PRODUKT

Nicorix jest suplementem diety dedykowanym tym wszystkim, którzy rozpoczynają ostry bój o zdrowie walcząc z nałogiem nikotynowym, przy czym nie ma tutaj znaczenia wiek, płeć ani stopień uzależnienia.

NICORIX – WYNIKI BADAŃ – NAUKOWE DOWODY

Przeprowadzono niezwykle dokładne testy i analizy w celu potwierdzenia efektywności i niezawodności działania Nicorix.

Okazało się, że w obu wytypowanych do badań grupach kontrolnych ponad 90% badanych rzuciło palenie, co jest naprawdę wynikiem nadzwyczajnym i niesłychanie trudnym do osiągnięcia w jakichkolwiek testach.

W grupie osób palących krócej niż 10 lat, którym zalecono stosowanie po 2 tabletki dziennie przez okres 1 miesiąca, aż 94,9% rzuciło palenie, przy czym 92,7% nie wróciło do palenia po zakończeniu terapii.

Druga grupa badanych, w której znajdowały się osoby pozostające w nałogu ponad 10 lat przyjmowała po 3 tabletki dziennie przez okres 2 miesięcy. I tutaj osiągnięto rewelacyjny wynik – 91,2% badanych rzuciło palenie, a 89,9% nie rozpoczęło palenia na nowo.

NICORIX – CZYM RÓŻNI SIĘ OD INNYCH

W odróżnieniu od innych produktów pojawiających się na rynku Nicorix nie zawiera w swoim składzie ani grama nikotyny.

Zawiera natomiast składniki czynne – guaranę i herbatę zieloną – nie występujące w innych produktach tej kategorii, które powodują, że terapia antynikotynowa staje się przyjemnością.

Po zakończeniu kuracji i zaprzestaniu dawkowania suplementu nie powraca nieodparta chęć sięgnięcia po papierosa, a to najlepiej świadczy o jego skuteczności.

NICORIX – OPINIA LEKARZY – OPINIA KLIENTÓW

Lekarze specjaliści potwierdzają dużą skuteczność Nicorix, wynikającą z właściwych proporcji wszystkich aktywnych składników wchodzących w skład tego produktu.

Jeśli prześledzić recenzje na forach internetowych dowiemy się, że ponad 90% osób, które weryfikowały na sobie działanie Nicorix wydawało o nim niezwykle pozytywne opinie.

NICORIX – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE – CENA

W internecie krążą różne informacje na temat tego, gdzie kupić Nicorix. Trzeba tutaj jednoznacznie stwierdzić, że jedynym miejscem, gdzie można zaopatrzyć się w autentyczny i naprawdę skuteczny Nicorix jest oryginalna strona producenta.

Pomimo, że Nicorix jest naturalnym produktem z najwyższej półki, producent zadbał o to, aby jego cena była bardzo konkurencyjna, porównywalna z ceną kilku paczek papierosów, przy czym trzeba zaznaczyć, że jedno opakowanie, liczące 60 tabletek wystarcza aż na miesiąc terapii.

Wszystkie przesyłki dostarczane są bezpłatnie, klient płaci tylko za produkt.

NICORIX – OPINIA REDAKCJI

Mimo, że Nicorix jest od niedawna na naszym rynku, zdążył zdobyć już zaufanie klientów, o czym świadczą liczne komentarze na forach internetowych.

Ogromnym plusem jest skład – w stu procentach naturalny, poddany dodatkowo wielu analizom i testom potwierdzającym jego skuteczność i bezpieczeństwo dla klientów. Dodatkową zaletą produktu jest fakt, że nie powoduje on przybierania na wadze, nie pogarsza samopoczucia po odstawieniu nikotyny, pozwalając przeżyć każdy kolejny dzień bez chęci na papierosa i z nadzieją na powrót do pełnego zdrowia. Nicorix to produkt godny polecenia.