Momentum – sprawny umysł i lepsza koncentracja

O możliwości maksymalnego wykorzystania potencjału umysłowego każdego człowieka decydują cztery podstawowe ,,siły sprawcze”: stres, sen/odpoczynek, aktywność fizyczna i dieta.

Stres to nieunikniony element codziennego życia, pojawiają się jednak dowody na to, że jest on odpowiedzialny również za występowanie ogromnej ilości chorób przewlekłych, takich jak nadciśnienie, cukrzyca czy zaburzenia psychiczne.

Badania przeprowadzone przez neurobiolog Rajitę Sinha z uniwersytetu Yale na grupie ochotników dowiodły, że pod wpływem długotrwałego, poważnego stresu następuje zauważalne zmniejszenie ilości istoty szarej w przedczołowej części kory mózgowej.

W czasie snu w mózgu człowieka następuje proces samoregeneracji – powstają nowe komórki mózgowe, zastępujące te obumarłe, a także proces „porządkowania ” wszystkich zebranych informacji; znużony, niewypoczęty mózg to dekoncentracja i brak skupienia.

Ostatnie badania dowiodły, że regularny ruch i aktywność fizyczna wpływają nie tylko na poprawę sylwetki, ale także na stymulację mózgu – myślenie jest precyzyjne, szybciej reagujemy, a dzięki zwiększonej produkcji serotoniny i dopaminy mamy zapewniony optymizm i pogodę ducha.

Podstawą sprawnego funkcjonowania mózgu jest również właściwe odżywiani. Ma ono niebagatelny wpływ na lepsze jego ukrwienie poprzez poprawę cyrkulacji krwi. A to przekłada się na stabilność emocjonalną, a także zdolność koncentracji, lepszą pamięć i błyskawiczne kojarzenie faktów.

Doświadczenie życiowe pokazuje, jak trudno dzisiaj – w zwariowanym, pędzącym nie wiadomo dokąd świecie – znaleźć czas na spełnienie wszystkich warunków, aby umysł mógł funkcjonować adekwatnie do swojego potencjału.

I tutaj z pomocą przychodzi formuła Momentum – suplement diety, który niedawno pojawił się na rynku. Gwarantuje on wysoką koncentrację, sprawną pamięć i ochronę przed depresją.

MOMENTUM – SKŁAD

O tym jakie są rezultaty stosowania Momentum decyduje obecność w nim naturalnych składników aktywnych:

Tyrozyna – aminokwas egzogenny – tworzy neuroprzekaźniki i bierze udział w procesach metabolicznych zachodzących w mózgu. Usprawnia koncentrację, wpływa pozytywnie na wahania nastroju i zmniejsza uczucie stresu.

L-teina – aminokwas – skutecznie usprawnia zdolność szybkiego zapamiętywania i uczenia się, poprawia formę psychiczną

Chlorowodorek pirydoksyny – odmiana witaminy B6 – wywiera dobroczynny wpływ na cały układ nerwowy gwarantując doskonały nastrój

Bacopa monniera – zioło od wieków wykorzystywane w medycynie ajurwedyjskiej – poprawia funkcje intelektualne i pamięć oraz usprawnia procesy poznawcze organizmu.

Składniki aktywne pozwalają na kompleksowe działanie Momentum w odpowiednich rejonach mózgu, co gwarantuje niezawodne i długotrwałe efekty.

MOMENTUM – EFEKTY DZIAŁANIA – SKUTKI UBOCZNE

O tym, czy Momentum naprawdę działa, można przekonać się już po pierwszych dwóch tygodniach stosowania, kiedy to pojawiają się pierwsze skutki jego oddziaływania na mózg.

Można zauważyć wzmożoną umiejętność koncentracji na wykonywanej czynności (średnio nawet o 55%), szybsze przyswajanie wiedzy, precyzyjniejszą analizę informacji i przyśpieszenie szybkości reakcji o około 62%.

Bardzo istotną kwestią jest zaufanie do formuły Momentum. Specjaliści podkreślają jej całkowite bezpieczeństwo – nie występują jakiekolwiek skutki uboczne działania preparatu.

MOMENTUM – DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PRODUKT? – DLACZEGO JEST LEPSZY OD INNYCH?

Momentum to suplement przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną osiągać satysfakcjonujące sukcesy w swoich zawodach poprzez zwiększenie sprawności działania swojego umysłu, udoskonalenie pamięci i koncentracji – bez względu na to czy są biznesmenami, sportowcami, analitykami finansowymi, czy po prostu ludźmi prowadzącymi bardzo aktywne życie.

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna koncentracja umysłu, szybka reakcja i umiejętność podejmowania błyskawicznych decyzji – wskazane jest wsparcie w postaci tabletek Momentum.

Przewaga Momentum nad innymi produktami tej kategorii bierze się z kompleksowości jego działania, pozwalającej pobudzać do działania obszary mózgu, które są odpowiedzialne za zdolności intelektualne, pamięć i koncentrację.

MOMENTUM – OPINIA LEKARZY – KOMENTARZE

Opinie lekarzy specjalistów przeprowadzających badania potwierdzają, że Momentum wykazują skuteczne działanie preparatu aż na 97% badanych ochotników. Zaobserwowano u nich zwiększoną aktywność mózgu nawet o 30%.

Również recenzje i komentarze użytkowników tabletek na forum są pełne pochlebnych opinii, zwracających uwagę przede wszystkim na możliwość sprawniejszej i bezbłędnej pracy przez dłuższy okres czasu, bez odczuwania zmęczenia i senności, przy lepszym opanowaniu emocji i wyższej samokontroli.

MOMENTUM – DAWKOWANIE – GDZIE KUPIĆ?

Ulotka załączona przez producenta do każdego opakowania określa w precyzyjny sposób jak stosować tabletki Momentum.

Zaleca się stosowanie dwóch kapsułek dziennie – po jednej rano i wieczorem, najlepiej przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Nie ma potrzeby zwiększania dawki preparatu.

Na często pojawiające się pytanie: gdzie znaleźć w aptece Momentum, odpowiedź jest jedna: suplement jest dostępny jedynie na stronie internetowej producenta, bo o tym jak działa formuła decyduje jej oryginalność i najwyższa jakość, którą tylko producent jest w stanie zagwarantować.

Wystarczy wypełnić formularz zamówieniowy decydując się na jeden z trzech proponowanych planów suplementacji (suplementacja 30-, 90-, lub 180 – dniowa), wybrać sposób płatności, a zamówienie może zostać wysłane w ciągu 24 godzin od momentu jego złożenia, i doręczone pod dowolnie wskazany adres. Możliwe są także wysyłki za granicę, wtedy wydłuża się tylko nieznacznie czas dotarcia przesyłki.

MOMENTUM – OPINIA REDAKCJI

Producent oferuje specjalne promocje, przy wyborze pakietu na dłuższy niż 30 dniowy okres suplementacji. Powoduje to, że cena staje się bardziej konkurencyjna, a przy okazji zapewniona jest długotrwała i wyższa efektywność działania preparatu.

Biorąc pod uwagę wyniki profesjonalnych badań nad skutecznością działania preparatu, a także bezpieczeństwo i brak przeciwwskazań do jego stosowania, możemy spokojnie polecić Momentum jako pewny i skuteczny suplement pozwalający na maksymalne wykorzystanie możliwości umysłu i usprawnienie jego funkcji.