Miralash – intensywna regeneracja rzęs

Nie każdą kobietę natura obdarza długimi i gęstymi rzęsami. Często zdarza się tak, że rzęsy są zbyt krótkie i trzeba doraźnie ratować się różnymi trikami lub kosmetykami, specjalnie w tym celu stworzonym.

Marzenie o długich rzęsach nie jest kaprysem, ponieważ to właśnie one pomagają kobiecie poczuć się piękniejszymi. Co prawda istnieje wiele zabiegów kosmetycznych, które wydłużają rzęsy poprzez doczepienie sztucznych kępek. Nie jest to jednak rozwiązanie w 100% naturalne i wygodne. Poza tym zabiegi takie należy cyklicznie powtarzać, jeśli chcemy cieszyć się efektem na dłużej. A to z kolei osłabia nasze prawdziwe rzęsy, więc rodzi się zasadnicze pytanie – czy warto?

Alternatywą dla takich zabiegów jest odżywka Miralash. Pozwala ona w łatwy sposób wzmocnić rzęsy oraz je wydłużyć, dając zadowalające rezultaty w relatywnie krótkim czasie.

MIRALASH – SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI – EFEKTY

Miralash to preparat, który został poddany licznym testom laboratoryjnym oraz wielu doświadczeniom. Jego skład został wzbogacony dodatkowo o wyciąg z pokrzywy oraz wyciąg z żeń-szenia, które to mają stanowić naturalną ochronę dla oczu.

Pozostały skład odżywki Miralash przedstawia się następująco: Woda, Propanediol, Panthenol, Gliceryna, Biotinoyl Tripeptide-1, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Soluble Collagen.

Skład odżywki jest całkowicie bezpieczny, a jej stosowanie nie przynosi skutków ubocznych.

MIRALASH – OPINIA LEKARSKA – DLACZEGO JEST TAK SKUTECZNY?

Opinie użytkowniczek oraz efekty przedstawiane na forum mają wydźwięk pozytywny. Co na to jednak nauka? Czy Miralash naprawdę działa?

Szczegółowe badania przeprowadzone na Miralash wykazały, że jest to odżywka, która nie uczula i nie podrażnia. Dlatego też zyskała same pochlebne recenzje oraz pełne poparcie dermatologów. Skóra – tak przecież delikatna w okolicach powieki – bardzo dobrze reaguje na preparat, dlatego można go stosować bez żadnych przeciwwskazań.

Doświadczenie przeprowadzone na wybranej grupie kobiet wykazało, że aż 80% z nich po 2 miesiącach stosowania odżywki zauważyło poprawę gęstości rzęs oraz ich lepszą kondycję.

JAK PRZYJMOWAĆ? – GDZIE KUPIĆ?

Aby efekty były maksymalnie zadowalające, powinno się stosować odżywkę codziennie. Jak stosować? Preparat nakłada się za pomocą aplikatora na górne rzęsy, zaczynając od ich nasady. Odżywkę zawsze stosuje się na oczyszczone powieki, najlepiej wieczorem po zmyciu makijażu. Używając specjalnego pędzelka należy nałożyć Miralash w taki sam sposób, w jaki wykonuje się kreskę eyelinerem. Potrzeba właściwie jednego zwinnego ruchu, by aplikację można było uznać za udaną.

Warto wiedzieć, że podczas stosowania odżywki można bez przeszkód malować się przy wykorzystaniu tuszu do rzęs. Nie ma również żadnych przeciwwskazań ku temu, by stosować hennę. Miralash nie koliduje w jakikolwiek sposób z tymi zabiegami.

Nie ma sensu szukać Miralash w drogeriach, czy sklepach, nie warto też szukać na forach odpowiedzi na pytanie gdzie znaleźć ją w aptece. Dlaczego? Ponieważ jedyna, oryginalna odżywka Miralash znajduje się na stronie producenta i to właśnie stamtąd można w prosty, szybki i dyskretny sposób ją zamówić.

Cena produktu może początkowo wydać się nieco wysoka, jednak po przeanalizowaniu wydajności i jakości produktu, szybko okazuje się, że jest to najlepsza oferta na rynku. Jedno opakowanie to 3 ml odżywki, która wystarcza na ok. 5 miesięcy stosowania – dzień po dniu. Już po takim czasie można otrzymać w pełni satysfakcjonujące rezultaty.

Już 3 miesiące stosowania Miralash obfitują w efektowne, długie i gęste rzęsy. Po tym czasie można zredukować częstotliwość nakładania odżywki do 2 lub 3 razy w ciągu tygodnia. Warto przestrzegać regularności stosowania i pamiętać o aplikacji odżywki, ale bez niepotrzebnego zwiększania nakładanej ilości.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Miralash to preparat, który może być z powodzeniem stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ta odżywka jest dedykowana dla każdego, kto chciałby zwiększyć objętość swoich rzęs, wydłużyć je oraz poprawić ich ogólną kondycję.

Miralash mogą stosować nawet osoby posiadające wrażliwą skórę wokół oczu, ponieważ preparat nie uczula i jest bezpieczny dla zdrowia.

Producent zaleca jedynie, by ze szczególną ostrożnością do stosowania odżywki podeszły kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby w trakcie przechodzenia chemioterapii.

MIRALASH – OPINIA REDAKCJI

Miralash to bezpieczna dla oczu, nieuczulająca odżywka, która przynosi zauważalne efekty w stosunkowo szybkim czasie.

Czy działa? Komentarze na forum, zdjęcia przed i po oraz opinie zadowolonych klientek (i kilku klientów) wskazują na to, że preparat daje prawdziwe efekty w postaci wyraźnie wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Jest ich dostrzegalnie więcej, są także mocniejsze i nie mają tendencji do wypadania.

Aplikacja jest niezwykle prosta i szybka. Zajmuje każdego dnia dosłownie kilka sekund i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wg przeprowadzonych badań, stosowanie odżywki może poskutkować zauważalnymi rezultatami już po 2 tygodniach, natomiast na pełen, zadowalający efekt wystarczy poczekać ok. 3 miesięcy. Jest to relatywnie krótki czas, a efekty utrzymują się na stale, nawet po zakończeniu kuracji.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, badania, opinie i recenzje, pozostaje nam jedynie polecić Miralash jako odżywkę bezpieczną oraz wysoce skuteczną.