Mass Extreme – budowanie masy łatwiejsze niż kiedykolwiek

Idealne ciało to określenie, które dla każdego oznacza inną wartość. Dla kobiet będzie szczupłą i smukłą figurą, ale już dla panów – niekoniecznie. Czego więc pragną mężczyźni?

To logiczne, że mężczyźni pożądają trzech rzeczy: pokaźnej muskulatury, imponującej budowy ciała i wyraźnie zarysowanych mięśni.

Podczas gdy jednym wystarcza tylko kilka drobnych szlifów, inni muszą poświęcić naprawdę wiele czasu i wysiłku, żeby choć zbliżyć się do upragnionej sylwetki. Dlaczego tak się dzieje?

Przyczyny mogą być różne: genetyka, nierówne tempo metabolizmu, odmienny tryb życia. Być może nie wszyscy mamy równe predyspozycje, ale każdy z nas ma jednakowe szanse. Tym bardziej, że na rynku pojawił się suplement diety Mass Extreme.

Nowa metoda zwiększania masy mięśniowej, która pomaga osiągnąć szybkie efekty!

Preparat ma stanowić realne wsparcie dla każdego mężczyzny, którego celem jest widoczna i rozbudowana masa mięśniowa. Zadaniem suplementu jest zwiększenie energii i w konsekwencji poprawa rezultatów na siłowni oraz podniesienie poziomu motywacji.

SKŁAD – DAWKOWANIE

Mass Extreme to unikalna formuła, stworzona z połączenia substancji aktywnych – ważnych w procesie budowania masy mięśniowej:

Kwas 4-Amino Butanowy (GABA) – wspomaga wytwarzanie naturalnego hormonu wzrostu. Ma także działanie energetyzujące i zwiększające wydolność.

Kwas D-Asparaginowy (DAA) – to organiczny związek chemiczny, który pomaga zwiększyć produkcję testosteronu w organizmie. Jak wiadomo, w trakcie budowy masy mięśniowej, testosteron pełni niezwykle istotną funkcję. Jest też kluczowym ogniwem decydującym o prawidłowej, męskiej seksualności.

Kwas fosfatydowy (PA) – stymuluje komórki do wzrostu, dzięki czemu można zaobserwować zwiększoną objętość mięśni.

5-Deoksy-Adenozylokobalamina – koenzym stanowiący najbardziej aktywną postać witaminy B12. Wspomaga przyrost siły oraz wzbogaca i uzupełnia zdrową dietę sportowców. Ułatwia uzyskanie masy mięśniowej pozbawionej tłuszczu.

Ekstrakt Fenugreek – znany powszechnie jako ekstrakt z kozieradki. Stanowi bogate źródło saponin steroidowych, które są niezbędne dla zwiększenia poziomu testosteronu. Kozieradka ma również niemałe znaczenie w przypadku działania gospodarki insulinowej. Ekstrakt stosuje się często w sytuacji, gdy długotrwałe uprawianie kulturystyki nie przynosi widocznego przyrostu mięśni.

Ekstrakt z Korzenia Maca – wzmacnia ciało, poprawia sprężystość mięśni i wpływa na ich przyrost. Korzenie Maca posiadają również działanie energetyzujące, spowalniają procesy starzenia, często stosuje się je także jako pomoc w problemach z libido lub potencją.

Jak stosować suplement? Aby osiągnąć widoczne rezultaty, producent zaleca stosowanie 2 tabletek – 2 razy dziennie. Należy przyjąć kapsułkę na ok. 30 minut przed jedzeniem, popijając obficie wodą.

MASS EXTREME – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – EFEKTY

Mass Extreme pomaga budować masę mięśniową, a jego regularne stosowanie może dodać również energii, pozwalając na zdecydowanie bardziej intensywny trening. Czy działa?

Rezultaty, które można dostrzec stosując ten suplement diety, to m.in.:

  • Wzrost masy mięśniowej o nawet 90%
  • Większa siła i wydajność podczas treningów
  • Szybsza regeneracja – pozwalająca na dłuższe treningi i większą ilość powtórzeń
  • Wyraźna rzeźba i widocznie zarysowane mięśnie

Wyniki mogą różnić się w konkretnych przypadkach, doświadczenie pokazuje jednak, że osoby stosujące produkt zgodnie z zaleceniami wskazanymi na ulotce obserwują u siebie realne i dostrzegalne gołym okiem efekty.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Suplementacja produktem Mass Extreme jest całkowicie bezpieczna, a składniki przetestowane. Dlatego stosowanie preparatu nie przynosi żadnych skutków ubocznych. Nie ma też właściwie żadnych przeciwwskazań ku temu, aby włączyć Mass Extreme do codziennej diety.

Jedynie osoby, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, kobiety w ciąży lub karmiące, powinny uprzednio skontaktować się z właściwym lekarzem – specjalistą.

MASS EXTREME – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Mass Extreme to produkt diety przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby uzyskać naturalne wsparcie w niełatwym procesie budowania masy mięśniowej. Podczas kuracji suplementem, można zauważyć większą wydajność na treningach pozwalającą ćwiczyć dłużej i intensywniej.

Czy wiesz, że…?

Z Mass Extreme można poprawić swoją formę skutecznie i stosunkowo szybko, a dzięki temu poczuć się lepiej we własnym ciele. Czyż nie do tego wszyscy dążymy? Po preparat mogą sięgnąć szczególnie osoby trenujące na siłowni, które chciałyby polepszyć swoje wyniki.

GDZIE KUPIĆ? – CENA

Gdzie można dostać suplement w sklepie lub gdzie znaleźć w aptece – oto pytania najczęściej zadawane na forach kulturystycznych. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości raz na zawsze: suplement Mass Extreme można zakupić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Należy tylko uzupełnić odpowiedni formularz i wybrać formę przesyłki (od momentu realizacji zamówienia powinna ona dotrzeć do 48 godzin ).

Biorąc pod uwagę efekty stosowania suplementu, a także porównując jego działanie do innych produktów z tej samej kategorii, należy stwierdzić, że cena Mass Extreme jest zupełnie przystępna.

Producent przygotował też dla Ciebie specjalną niespodziankę, dodając jedną lub dwie sztuki preparatu gratis. I tak przykładowo: dokonując zakupu 3 opakowań Mass Extreme, otrzymujemy dodatkowo 3 opakowania gratis, co daje nam półroczny zapas suplementu za bardzo atrakcyjną cenę. Warto zdecydować się na większą ilość opakowań, ponieważ im większy pakiet zamawiamy, tym bardziej korzystna staje się cena za 1 pudełko produktu.

OPINIA LEKARZY – RECENZJE

Działanie Mass Extreme zostało wielokrotnie przebadane i przetestowane. Jeden z takich testów przeprowadzono w 2013 roku na Uniwersytecie Tampa (Floryda). Wtedy to naukowcy wydali pozytywną opinię o produkcie potwierdzającą, że komponenty Mass Extreme faktycznie stymulują mięśnie, pobudzając je do wzrostu. Według powyższych badań ekstrakty zawarte w produkcie wpływają również na wytrzymałość i ogólną wydajność w przypadku dużego wysiłku fizycznego.

Próbowałeś już wiele razy, ale bez skutków?

Zgodnie z obietnicami producentów, pierwsze efekty stosowania preparatu można zauważyć już po kilku tygodniach suplementacji. Wyniki będą zdecydowanie lepsze, jeśli zdecydujemy się dołożyć do tego regularny trening oraz odpowiednio zbilansowaną dietę.

Mass Extreme to produkt, który cieszy się sporą popularnością wśród osób trenujących. Zebrał też w większości pozytywne komentarze od mężczyzn, którzy mieli z nim styczność i wypróbowali jego skuteczność na sobie.

OPINIA REDAKCJI

Masa mięśniowa i dobrze wyrzeźbione ciało to marzenie, do którego dąży wielu mężczyzn. Dzięki produktom takim jak Mass Extreme można je spełnić znacznie szybciej. Produkt jest bezpieczny, dlatego zarysowaną i napakowaną rzeźbę można uzyskać w rozsądnym, ale stosunkowo krótkim czasie. Stosując suplement np. w trakcie cyklu treningowego, można zauważyć dostrzegalne zmiany i znacznie szybsze rezultaty.

Zestawiając wszelkie opinie zarówno naukowców, jak i osób, które na własnej skórze przetestowały produkt, należy przyznać, że jest on skuteczny i warty polecenia. Śmiało możemy polecić go każdemu, kto marzy o zyskaniu większej siły, wydajności na treningach oraz o bezpiecznym zwiększeniu masy mięśniowej w relatywnie niedługim czasie. Czy już uświadamiasz sobie jak łatwe jest zbudowanie imponującej muskulatury? Wystarczą tylko chęci i mała, ale konkretna pomoc Mass Extreme.