Ling Fluent – ekspresowa nauka nowego języka

Wiele jest powodów, dla których warto uczyć się języków obcych. Ta umiejętność może przynieść dobrze płatną pracę, zapewnić bezproblemową komunikację z obcokrajowcami i dać osobistą satysfakcję z posiadania dodatkowej, cennej kwalifikacji.

Według instytucji certyfikujących, osiągnięcie dobrego poziomu znajomości języka obcego wymaga co najmniej 3- letniej nauki z częstotliwością 1 godziny dziennie. Wydaje się to długo odcinek czasu, biorąc pod uwagę, że umiejętności językowe są nam potrzebne już teraz.

Najczęściej boimy się otwierać ust za granicą. Zamiast płynnie posługiwać się językiem, zastanawiamy się raczej jakiego czasu użyć oraz jak zbudować poprawną konstrukcję gramatyczną w danym zdaniu. Ogarnia nas strach przed popełnieniem błędu i zapominamy, że w komunikacji językowej najważniejsza jest efektywność a nie poprawność.

Na świecie funkcjonuje wiele metod nauczania języków obcych, o mniejszej lub większej skuteczności. Jedną z najnowszych jest multimedialna platforma do nauki języków obcych – Ling Fluent, która pozwala skutecznie i szybko pozyskać zdolność do porozumiewania się w wybranym języku obcym.

SKŁAD ZESTAWU

Platforma zawiera materiał do nauki 8 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, szwedzkiego, norweskiego oraz holenderskiego, w trzech stopniach zaawansowania.

W nauce wykorzystywany jest system interaktywnych fiszek. Multimedialne karty do nauki umieszczono na platformie online. Do ich użycia niezbędny jest komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu.

W skład zestawu do nauki każdego rodzaju języka wchodzi około 1500 kart zawierających uporządkowane słowa w 15 kategoriach. Każda kategoria zawiera około 100 słów, wyrażeń i zdań.
Podstawowe kategorie to: człowiek, rodzina,dom, praca, zdrowie, podróże, jedzenie, sztuka, przyroda, technologie. Lektor czyta wyraźnie słowa i wyrażenia znajdujące się na karcie.

W wielu blogach tematycznych pojawiają się już komentarze z pytaniem, w jaki sposób zacząć naukę? Tymczasem odpowiedź jest prosta: aby rozpocząć naukę wybranego języka wystarczy przy danym kursie kliknąć przycisk „Rozpocznij” w zakładce „Start”. Ling Fluent jest osiągalny w formie 3 pakietów, w tym także pakiet VIP. Ten ostatni poszerzono o 4 kategorie: język biznesowy, rozmowa kwalifikacyjna, angielski dla branży budowlanej, angielski dla pielęgniarek i opiekunek.

LING FLUENT – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Ling Fluent to nie tradycyjna nauka języka polegająca na wkuwaniu, ale efektywna metoda, która ,,lokuje” język w naszym mózgu. Ling Fluent buduje skojarzenia i tzw. schematy lingwistyczne, dzięki którym możemy używać języka instynktownie i naturalnie.

Mówiąc najprościej metoda Ling Fluent to powtarzanie i zapamiętywanie słów i zwrotów. Specjalnie opracowany algorytm powtórek przypomina każde słówko w odpowiednich odstępach czasu, co pozwala utrwalić na zawsze słówka w pamięci. Twórcy zapewniają, że miesięczna nauka metodą Ling Fluent daje efekty porównywalne z rocznym kursem językowym. Technika pozwala osiągnąć płynność w posługiwaniu się językiem – wystarczy 30 minut dziennie przez 1 miesiąc.

Od teraz dawkowanie wiedzy nie będzie już konieczne. Multimedialne fiszki pozwalają zapamiętać nawet 200 słów każdego dnia, możemy więc przyswajać nowy język praktycznie bez ograniczeń.

LING FLUENT – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Ling Fluent jest dedykowany każdemu, kto nie ma czasu na naukę, a chciałby nauczyć się szybko nowego języka obcego. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które uważają, że nie posiadają zdolności językowych. Ling Fluent jest dla tych, którzy chcą swobodnie i bez skrępowania używać obcego języka w pracy lub przebywając za granicą. Bez względu na dotychczasowe doświadczenia i efekty osiągnięte w dotychczasowym nauczaniu.

Podejmując się nauki metodą Ling Fluent nie mamy nic do stracenia – jedynym ,,efektem ubocznym” jest sprawna umiejętność posługiwania się nowym językiem. O tym czy metoda działa decydujemy sami. Taki sposób użycia mózgu jaki proponuje Ling Fluent zastępuje najlepszy suplement diety na pamięć.

Opinia doświadczonych lekarzy badających ludzką pamięć oraz przyswajalność wiedzy – potwierdza, że osoby korzystające z Ling Fluent potrafiły zapamiętać znacznie więcej słów i zwrotów, niż osoby stosujące tradycyjne metody nauki języka.

LING FLUENT – GDZIE KUPIĆ? – CENA

Aby zapewnić sobie nielimitowany czas dostępu do multimedialnej platformy Ling Fluent, wystarczy na oryginalnej stronie producenta wypełnić krótki formularz. Dostęp można otrzymać już następnego dnia po wysłaniu elektronicznego formularza. Producent przewiduje również wiele promocji cenowych, sięgających nawet 53%.

BADANIA – RECENZJE – OPINIE KLIENTÓW

Badania skuteczności działania nowej, impulsowej metody nauczania języków przeprowadzili naukowcy z Uniwersytetu Harvarda, testując grupę 20 studentów, z różnym poziomem znajomości języków obcych. Wyniki były rewelacyjne: aż 98% studentów opanowało testowany język w ciągu jednego miesiąca nauki.

Specjaliści potwierdzają, że taka metoda angażuje do pracy obie półkule mózgu – prawa rozpoznaje przekaz słowny, a lewa obraz, który dopełnia to słowo. Dzięki temu tworzy się siatka silnych skojarzeń.

Użytkownicy doceniają przede wszystkim dowolność miejsca i czasu poświęconego na naukę. Także to, że dzięki metodzie Ling Fluent nauka przestaje być nudna i staje się przyjemnością.

LING FLUENT – OPINIA REDAKCJI

Z multimedialnej platformy online Ling Fluent można korzystać w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, program sam dopasowuje się do poziomu znajomości języka użytkownika. Platforma obsługuje wszystkie funkcjonujące na rynku urządzenia mobilne.

Metodyka Ling Fluent została opracowana na podstawie 15- letnich badań naukowych z zakresu procesów pamięciowych, przy współpracy lingwistów i lektorów językowych.

Możemy z całą odpowiedzialnością uznać impulsową metodykę nauczania języków obcych Ling Fluent za najbardziej skuteczną i godną uwagi formę nauki języków obcych. Ling Fluent pozwala nauczyć się języka raz na zawsze, bez konieczności poświęcania nauce całego wolnego czasu.