Lepsza pamięć i wyższa koncentracja z Revitalum Mind Plus

Pamięć pogarsza się wraz z wiekiem, coraz trudniej przyswajać wiedzę i zapamiętywać nowe rzeczy. To zjawisko jest zupełne naturalne, ponieważ po 25 roku życia zmniejsza się sukcesywnie ilość neuronów w mózgu.

Zaburzenia pamięci stanowią obecnie problem zarówno dla osób starszych, jak i u tych całkiem młodych. Ma to związek ze stresem, zmęczeniem i brakiem odpowiedniej ilości snu. Pojawiają się problemy z przypomnieniem niektórych faktów, a także z przyswojeniem i zapamiętaniem nowych wiadomości.

Aby maksymalnie długo cieszyć się sprawnością umysłu, należy systematycznie trenować pamięć.
Należy być aktywnym fizycznie, przebywać dużo na świeżym powietrzu, stosować dietę bogatą w kwasy omega 3, witaminę E oraz jeść warzywa i owoce. Warto również sięgać po suplementy diety, które naturalnie wspomagają organizm i podnoszą intelektualne możliwości.

Ostatnio pojawił się na rynku nowy produkt – Revitalum Mind Plus – na poprawę pamięci i koncentracji. Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, to obiecujący produkt w kategorii rozwiązywania problemów z pamięcią.

Zajmiemy się bliżej tym preparatem i spróbujemy ocenić właściwości i przydatność preparatu.

SKŁAD – DAWKOWANIE

Podstawowy skład Revitalum Mind Plus stanowią wyciągi z roślin od wieków stosowanych w tradycyjnej medycynie hinduskiej. Należą do nich:

  • Bacopa monnieri – Bakopa drobnolistna z rodziny trędownikowatych. Występuje na podmokłych terenach, w tropikalnej strefie Azji, Australii, Afryki i Ameryki. Pobudza działanie ośrodkowego układu nerwowego, usprawnia procesy zapamiętywania, kojarzenia i odtwarzania informacji. Jest wymiataczem wolnych rodników.
  • Ashwagandha – indyjski żeń-szeń, witania ospała. Należy do rodziny psiankowatych, rośnie w Indiach, Nepalu, Pakistanie. Najcenniejszy jest korzeń, który zawiera alkaloidy i fitosterole. Doskonale stabilizuje nastrój, działa antydepresyjnie i przeciwstresowo, wzmacnia układ immunologiczny i wydolność organizmu. Poprawia pamięć i koncentrację.
  • Korzeń żeń-szenia – ma w swoim składzie 200 substancji aktywnych, między innymi ginsenozydy, a także cukry, witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe. Znany w medycynie Dalekiego Wschodu od 4000 lat, panaceum na wszystkie dolegliwości. Zwiększa możliwości intelektualne, poprawia koncentrację, opóźnia procesy starzenia się organizmu.
  • Lecytyna sojowa – pozyskiwana z soi – rośliny strączkowej znanej w Azji od 5000 lat. Lecytyna buduje błony komórkowe neuronów, jest zalecana w zaburzeniach pamięci i nadmiernej pracy umysłowej. Ułatwia procesy zapamiętywania, zwiększa pojemność pamięci.
  • Wąkrota azjatycka – znana w Indiach i Chinach jako roślina młodości i długowieczności, działa na pamięć i koncentrację, a równocześnie uspokaja i wycisza.

Jak przyjmować suplement?

Zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi w ulotce, optymalna dawka to 2 kapsułki dziennie.

Jedną tabletkę należy przyjąć pół godziny przed śniadaniem, a drugą tuż przed obiadem. Optymalny czas suplementacji to 3 miesiące. Po zakończeniu tej fazy kuracji można zmienić sposób użycia i przyjmować 1 kapsułkę dziennie, aby utrzymać właściwy poziom kwasów tłuszczowych w organizmie.

REVITALUM MIND PLUS – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Są trzy zasadnicze funkcje, które spełnia Revitalum Mind Plus:

Zatrzymuje proces destrukcji komórek nerwowych, powodujących degenerację i starzenie się mózgu. Dzięki dużej zawartości antyoksydantów likwiduje wolne rodniki odpowiedzialne za zanikanie neuronów. Suplement pozwala też na ,,odmłodzenie” mózgu i zachowanie jego sprawności przez długie lata.

Wpływa pozytywnie na odżywianie mózgu i jego regenerację – pozwala zachować wewnętrzną harmonię i pogodę ducha. Dzięki Revitalum Mind Plus neurony są lepiej odżywione, sprawniej przewodzą impulsy nerwowe. Mniej odczuwalne stają się objawy psychicznego zmęczenia i emocjonalnego napięcia. Aktywizuje, dodaje zapału do działania.

Konsoliduje i wzmacnia architekturę mózgu, pozwala zwiększyć wydajność mózgu.
Aby mózg mógł myśleć, tworzyć i odczuwać musi być odpowiednio odżywiony, musi otrzymać tlen, glukozę i wiele związków chemicznych.

Revitalum Mind Plus niweluje skutki przemęczenia, wyczerpania czy braku snu i pomaga w przyswajaniu nowych informacji. Umożliwia koncentrację niezbędną do wchłaniania wiedzy i pozwala na utrwalenie wiedzy w pamięci.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Rzadko zdarzają się na rynku preparaty tak rygorystycznie przebadane przed wprowadzeniem na rynek, jak to miało miejsce w przypadku Revitalium Mind Plus. To zupełnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę jak delikatnej i subtelnej materii dotyczy działanie produktu.

Badania nad jego skutecznością zostały przeprowadzone na Uniwersytecie w Chicago przez amerykańskich naukowców, specjalistów do spraw aktywności ludzkiego mózgu.
Badanie zostało przeprowadzone na grupie 8000 osób, o zróżnicowanej płci, wieku, i wykształceniu. Po miesiącu systematycznego przyjmowania preparatu znacząca większość badanych potwierdziła wyższy poziom koncentracji oraz różnicę w funkcjonowaniu pamięci przed i po suplementacji.

W pełni naturalny skład Revitalum Mind Plus sprawia, że jest to preparat, który nie powoduje żadnych nieprzewidzianych efektów ubocznych.

REVITALUM MIND PLUS – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Każdemu zdarza się sporadycznie zapomnieć o jakimś terminie, czy numerze telefonu. Revitalum Mind Plus to preparat polecany wszystkim, którzy nie pamiętają imienia osoby z którą przebywają na co dzień, albo gubią wątek wypowiedzi. Osoby, które mają problemy ze skupieniem uwagi lub dostrzegają pogorszenie umysłowej kondycji powinny skorzystać z właściwości suplementu.

Revitalum Mind Plus jest produktem przeznaczonym dla wszystkich bez względu na płeć i wiek.
Bez żadnych przeciwwskazań mogą go stosować także dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sposobu użycia produktu zawiera ulotka producenta. Z niej dowiemy się jak stosować preparat oraz w jaki sposób działa. O tym, czy produkt jest naprawdę skuteczny, można przeczytać także na blogach z recenzjami oraz w komentarzach użytkowników na forach internetowych.

Gdzie kupić Revitalum Mind Plus? Przyglądając się opiniom klientów i ich doświadczeniom związanym z produktem, można stwierdzić, że jedynym bezpiecznym miejscem do zakupu Revitalum Mind Plus jest oryginalna strona producenta.

Aby uatrakcyjnić cenę, producent zapewnił dodatkową promocję w wysokości 51% dla wszystkich, którzy po raz pierwszy robią zakupy na stronie. W opakowaniu znajduje się 30 tabletek, więc cena nie jest wygórowana.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Neurolodzy podkreślają fakt wielostronności działania produktu. Pozwala on nie tylko usprawnić procesy poznawcze umysłu, ale łagodzi stany lękowe i rozchwianie emocjonalne. Regularne stosowanie produktu oferuje dużą dawkę energii życiowej oraz zapału do pracy.

Użytkownicy zwracają także uwagę na to, jak suplementacja Revitalium Mind Plus poprawiła ich jakość życia i aktywność umysłową..

REVITALUM MIND PLUS – OPINIA REDAKCJI

Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne wyniki badań i testów oraz certyfikaty dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa produktu. Zbadaliśmy działanie składników tworzących preparat. Prześledziliśmy także komentarze na forum. To wszystko daje nam prawo polecenia Revitalum Mind Plus jako niezawodnego środka do walki ze słabą pamięcią, niską koncentracją i chronicznym zmęczeniem.

O skuteczności działania preparatu przekonuje dodatkowo tzw. gwarancja bezpieczeństwa zakupu, którą daje producent każdemu klientowi. Pozwala ona na odzyskanie wydanych pieniędzy w przypadku kiedy klient nie jest w 100% zadowolony z efektów działania Revitalum Mind Plus.