Lash Volution – naturalnie długie i gęste rzęsy

Która z kobiet nie marzy o magnetycznym spojrzeniu gwiazdy filmowej spod długich i gęstych jak firanki rzęs, na widok których mocniej biją męskie serca?

Niestety rzadko która kobieta otrzymuje taki dar od natury. Trzeba posiłkować się różnymi mniej lub bardziej skomplikowanymi metodami, aby osiągnąć chociaż częściowo taki efekt.

Można sięgnąć po sztuczne rzęsy (co nie zawsze wygląda naturalnie), można również skorzystać z usługi przedłużania rzęs metodą 1:1 u kosmetyczki. Jednak koszt takiego zabiegu jest niemały dochodzi bowiem do 500 zł za trzygodzinny zabieg i trzeba go systematycznie, raz na jakiś czas powtarzać, co naraża nas na dodatkowe koszty.

W odpowiedzi na ten problem, ostatnio na rynku pojawił się nowy środek – LashVolution – serum, dzięki któremu bez specjalnego wysiłku i w krótkim czasie można cieszyć się wymarzonymi rzęsami.

LASH VOLUTION – SKŁAD – JAK STOSOWAĆ

Co znajduje się składzie odżywki do rzęs LashVolution, że jej stosowanie daje takie efekty?

Zawiera ona tylko naturalne składniki i opiera się na ekologicznie uprawianych roślinach.

W serum odnajdziemy peptydy, substancje aktywne i ekstrakty pochodzące z zielonej herbaty, pokrzywy i rumianku, a nie ma chyba bardziej łagodnie i delikatnie działających na naszą skórę roślin.

Peptydy i substancje aktywne w sprawdzony i pewny sposób pobudzają naturalny wzrost rzęs.
Ekstrakt z zielonej herbaty powoduje, że skóra na powiekach, w miejscu nakładania serum jest odpowiednio zregenerowana, posiada właściwe nawilżenie i nie jest zbytnio przesuszona.
Niacyna i wyciąg z pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) – połączenie tych dwóch składników działa bardzo korzystnie w przypadku wypadania włosków, dając efektowne i długotrwałe ich wzmocnienie.
Ekstrakt z rumianku ma działanie rewitalizujące a przy okazji również bakteriostatyczne.

Nakładanie odżywki nie jest skomplikowane, wystarczy na to poświęcić jedynie ok.10 sekund w czasie wieczornej pielęgnacji twarzy.

Po demakijażu, przed snem nakładamy odżywkę czystym pędzelkiem na skórę powieki, tuż przy górnej warstwie rzęs. Aplikacja odbywa się za pomocą długiego i elastycznego pędzelka. I to wszystko!

LASH VOLUTION – WŁAŚCIWOŚCI

Nawet jeśli codziennie robimy makijaż lub farbujemy rzęsy henną, albo korzystamy z makijażu permanentnego – to absolutnie nie przeszkadza w stosowaniu serum LashVolution.
Podobnie, jeśli nasze rzęsy są sztucznie przedłużane albo zagęszczane, lub co gorsza wypadły nam w wyniku używania niewłaściwych kosmetyków – można używać odżywki.

LASH VOLUTION – NAPRAWDĘ DZIAŁA – REZULATATY

Wiele kobiet zastanawia się, czy serum naprawdę przynosi oczekiwane efekty, czy działa tak jak obiecuje producent.

Badania potwierdzają, że tak właśnie jest. Pierwsze efekty można zauważyć już po 14 dniach stosowania, a pełny efekt można uzyskać, jeśli dawkowanie serum przedłużymy do 4 miesięcy.

Aby utrzymać dłużej uzyskane rezultaty poleca się nakładanie serum po zakończeniu kuracji wzmacniającej rzęsy średnio 1-2 razy w ciągu tygodnia.

LASH VOLUTION – CZY JEST BEZPIECZNY – SKUTKI UBOCZNE

LashVolution jest produktem całkowicie bezpiecznym. Jego stosowanie nie prowokuje żadnych podrażnień i opuchnięcia powiek, łzawienia czy przekrwienia oczu.

Brak występowania jakichkolwiek skutków ubocznych podczas stosowania serum potwierdzono wieloma testami.

Trzeba tutaj przy okazji zaznaczyć, że Lash Volution nigdy nie był testowany na zwierzętach.

LASH VOLUTION – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY

LashVolution jest dedykowany wszystkim kobietom, zarówno tym bardzo młodym jak i tym bardzo dojrzałym, które marzą o posiadaniu pięknych, kuszących i zalotnych rzęs.

Mimo, że główną grupę klientów stanowią kobiety, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby z serum mogli skorzystać również mężczyźni – w każdym przypadku jest ono tak samo skuteczne.

LASH VOLUTION – GDZIE KUPIĆ – CENA

Dostępne są dwie formy zakupu preparatu – apteka lub strona internetowa producenta.

Doświadczenie pokazuje, że większą popularnością cieszy się ta druga opcja, pozwalająca na zakup LashVolution bez wychodzenia z domu.

Wystarczy za pomocą formularza złożyć zamówienie, wybrać formę płatności, i w ciągu 24 godzin kurierem zostanie wysłana przesyłka. Dostawa jest bezpłatna.

A gdzie znaleźć w aptece odżywkę do rzęs LashVolution?
Produktu możemy szukać w dobrych, renomowanych aptekach na terenie całego kraju.

LASH VOLUTION – CZYM RÓŻNI SIĘ OD INNYCH PRODUKTÓW

Jest kilka zasadniczych elementów, które wyróżniają Lash Volution spośród innych produktów tej kategorii.

Najważniejszy z nich to naturalne pochodzenie wszystkich komponentów tworzących serum. To automatycznie daje gwarancję całkowicie bezpiecznego stosowania.

Niezależne badania potwierdzają skuteczność działania odżywki na wzrost długości i gęstości rzęs, a równocześnie brak występowania jakichkolwiek niespodziewanych reakcji ubocznych.

LASH VOLUTION – OPINIE – KOMENTARZE – RECENZJE

LashVolution jest produktem o którym wyrażają się z uznaniem doświadczeni specjaliści w dziedzinie kosmetologii, zwracając uwagę nie tylko na jego skuteczność, ale podkreślając też jego bezpieczeństwo.

93% badanych kobiet poleca LashVolution swoim znajomym, jako skuteczny i dający oczekiwane efekty.

LASH VOLUTION – WYNIKI BADAŃ- OPINIA LEKARZY

LashVolution został poddany wielu badaniom także z zakresu dermatologii i okulistyki, po których lekarze specjaliści stwierdzili jednoznacznie, że nie powoduje on żadnych podrażnień, przekrwienia oczu, czy ciemnienia tęczówek.

Na podstawie przeprowadzonych analiz stwierdzono, że odżywki LashVolution zwiększają tempo przyrostu długości rzęs w naturalny i bezpieczny sposób.

Te same badania dowodzą że możemy uzyskać rzęsy o 87% dłuższe i o 80% gęstsze od naszych, a 83% testowanych klientek zauważyło u siebie również znaczne wzmocnienie rzęs.

LASH VOLUTION – OPINIA REDAKCJI

Odżywka LashVolution działa w naturalny sposób przyspieszając wzrost rzęs, przez co jest niebywale skuteczna a równocześnie w stu procentach bezpieczna.

Nie tylko wydłuża i zagęszcza rzęsy wzmacniając je, ale również pielęgnuje skórę wzdłuż linii rzęs.

Cena też nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę fakt, że jedno opakowanie odżywki o pojemności 3ml wystarcza na około 4-5 miesięcy, czyli optymalny czas kuracji.

Biorąc pod uwagę wyniki niezależnych badań i testów, śledząc opinie i recenzje zadowolonych i wdzięcznych klientek na forach i blogach internetowych, a także wsłuchując się w rekomendacje specjalistów z długoletnią praktyką w dziedzinie kosmetologii – musimy przyznać, że LashVolution jako serum do rzęs jest produktem godnym polecenia i spełniającym oczekiwania nawet bardzo wymagających klientek.