Knee Active Plus – koniec uporczywego bólu kolan!

Czasu nie można zatrzymać. Wraz z jego upływem stopniowo starzeje się cały organizm ludzki, w tym również stawy, które wskutek zbyt wysokiego nadwyrężenia, niszczeją. Dotyczy to przede wszystkim stawów kolanowych, bo właśnie stawy kolanowe są najbardziej narażone na duże obciążenia.

Z wiekiem pojawiają się też napięcia mięśniowe, które uciskają na chrząstkę, powodując, że chrząstka staje się coraz cieńsza i przestaje wchłaniać substancje odżywcze. Niepokojącym objawem może być ból kolana, który powstaje przy każdym ruchu, a szczególnie przy wchodzeniu na schody. Pojawia się sztywność stawów, a także obrzęki i zaczerwienienia skóry.

Przyczyny bólu kolan mogą być różne: intensywny bieg, górska wspinaczka, noszenie ciężarów.
Ostry ból pojawia się często pod wpływem urazów mechanicznych, jak zwichnięcia czy skręcenia. Ból mogą powodować też zapalenia bakteryjne i choroba zwyrodnieniowa stawów.

Niektórzy są zwolennikami naturalnych sposobów walki z bólem kolan. Stosują okłady z lodu i ziół, masaże, naprzemienne prysznice, suplementy diety. Czasami to wystarcza, ale najczęściej trzeba znacznie mocniejszych bodźców, aby uśmierzyć ból i zniwelować jego źródło.

Zupełnie niedawno pojawiła się na rynku nowość – Knee Active Plus – stabilizator kolan, który pomaga osobom cierpiącym na problemy ze stawami kolanowymi.

Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy produkt jest rzeczywiście tak skuteczny i bezpieczny, jak zapewnia producent. Sprawdzimy czy naprawdę działa i czy są jakieś przeciwwskazania do jego stosowania.

KNEE ACTIVE PLUS – CO TO JEST – JAK STOSOWAĆ

Knee Active Plus to innowacyjna w formie i działaniu opaska na kolano – stabilizator kolanowy.
W stabilizatorze osadzone są polaryzatory magnetyczne, emitujące pole magnetyczne o mocy 250 gausów. Generowane fale magnetyczne przenikają każdą komórkę stawu, uwalniają od bólu, obrzęków i regenerują staw.

Opaska została wykonana z miękkiej, a jednocześnie trwałej, ekologicznej tkaniny, adaptującej się do kształtu i wielkości kolana. Jest niepodatna na brud, kurz i zniszczenie.

Sposób użycia stabilizatora kolanowego jest łatwy. Jeśli chcemy zapewnić kolanu regenerację nie rezygnując z normalnej, dziennej aktywności zakładamy stabilizator rano na kolano. Zdejmujemy stabilizator wieczorem przed snem.

KNEE ACTIVE PLUS – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Zadanie priorytetowe dla Knee Active Plus to ograniczenie działania sił mechanicznych, które wpływają negatywnie na staw kolanowy. Opaska utrzymuje optymalną temperaturę wewnątrz stawu, co pobudza mikrokrążenie i oczyszcza krew. Działa przeciwzapalnie, redukuje odczuwanie ostrego bólu, odbudowuje zniszczone tkanki. Aktywizuje także mięśnie wokół stawu i umożliwia odciążenie kolana.
Knee Active Plus odgrywa również dużą rolę w profilaktyce przeciwurazowej – zabezpiecza kolana przed urazami, które mogą pojawić się w wyniku sportu – szczególnie sportu kontaktowego.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Knee Active Plus to nieagresywna, bezpieczna metoda leczenia stawów kolanowych. Jest rekomendowana podczas rehabilitacji złamań i nadwyrężenia kolan.

Wykorzystując pole magnetyczne przeobraża poziom energetyczny tkanek,usprawniając ich funkcje. Dawkowanie natężenia pola magnetycznego jest ściśle określone, w bezpiecznej dla organizmu dawce. To alternatywa dla kremów, maści i tabletek, które przynoszą tylko doraźne ukojenie bólu.

KNEE ACTIVE PLUS – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Knee Active Plus jest zalecany w przypadku wielu urazów stawu kolanowego. Najczęściej wymienianym schorzeniem jest uszkodzona łąkotka – problem częsty u osób starszych. Osłabiona tkanka może zostać uszkodzona nawet pod wpływem niewielkiej aktywności.

Innym problemem jest tzw. „kolano biegacza”, czyli zespół rzepkowo-udowy, występujący nagminnie wśród sprinterów. Jego przyczyną są wielokrotne mikrourazy i forsowne treningi.

Stabilizator sprawdza się również w przypadku niesprawności jednego lub kilku więzadeł stanu kolanowego.

Stabilizator Knee Active Plus jest przeznaczony ponadto dla osób, które cierpią na bóle reumatyczne i chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego. Dotyka ona najczęściej osoby starsze i osoby z nadwagą. Według statystyk, bóle reumatyczne dotyczą najczęściej kobiet – prawie trzy razy częściej niż mężczyzn.

KNEE ACTIVE PLUS – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Gdzie kupić opaskę magnetyczną?

Czasem w komentarzach na blogach można przeczytać opinie klientów o przykrych doświadczeniach związanych z zakupem opaski i wątpliwych efektach stosowania. Jest to jednak skutek kupowania opasek w niesprawdzonych miejscach, w podejrzanie niskiej cenie.

Jedynym właściwym miejscem zakupu, nie budzącym wątpliwości co do działania produktu, jest oryginalna strona producenta. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie, aby otrzymać 54% zniżkę. To bonus, który producent przewidział dla wszystkich, którzy po raz pierwszy odwiedzają stronę.

Zakup obejmuje również Gwarancja Skuteczności. Oznacza to, że producent jest pewny co do efektów kuracji oraz zapewnia, że w stosowanie opaski nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Lekarze ortopedzi zwracają uwagę na fakt odciążenia stawu kolanowego przez Knee Active Plus i równoczesne zabezpieczenie kolana przed uszkodzeniami.

Z kolei klienci w komentarzach na forum podkreślają, że stabilizator ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków, nie powoduje dyskomfortu na nodze, a przy tym nie rzuca się w oczy.

KNEE ACTIVE PLUS – OPINIA REDAKCJI

Przejrzeliśmy dokładnie wyniki wszystkich dostępnych badań i testów dotyczących działania Knee Active Plus. Przeanalizowaliśmy opinie lekarzy, bezpieczeństwo elementów wchodzących w skład stabilizatora oraz opinie na forum. Nie mamy wątpliwości co do skuteczności działania i bezpieczeństwa produktu.

Polecamy stabilizator Knee Active Plus jako nieskomplikowany i niezawodny sposób, który likwiduje dokuczliwy ból i odbudowuje chrząstkę stawową. Zgodnie z zebranymi informacjami, produkt ma wszelkie potrzebne cechy do tego, aby przywrócić całkowitą sprawność stawu kolanowego.