Kimera – nowa metoda na szybki przyrost mięśni

Zrzucenie zbędnych kilogramów jest łatwe jedyne w teorii. Obecnie ponad 70% społeczeństwa przyznaje, że sylwetka jaką obecnie posiadają nie jest zadowalająca i pragnęliby ją zmienić. W osiągnięciu tego celu przeszkadza jednak praca przy biurku, szybki styl życia, czy łatwa dostępność wysoko przetworzonej żywności. W takich okolicznościach uzyskanie wymarzonej figury okazuje się być mało prawdopodobne.

Z drugiej strony, istnieje duże grono ludzi, których nie zadowala wyłącznie szczupłe ciało – chcieliby mieć wyraźnie zarysowane mięśnie i sprężystą skórę. Naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi jeden z najnowszych produktów z rodziny Iridium Labs: Kimera. Podstawowym przeznaczeniem tego suplementu jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz rzeźbienie mięśni. Jest to możliwe dzięki przyspieszonemu metabolizmowi, który pomaga spalić nawet 30% kalorii więcej podczas jednego treningu.

CO TO JEST KIMERA I JAK DZIAŁA?

Kimera to suplement diety występujący w postaci kapsułek. Preparat jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy pragną przyspieszyć proces przemiany materii i dzięki temu schudnąć.

Kimera oferuje następujące rezultaty:

– spalanie tkanki tłuszczowej (poprzez podwyższenie poziomu metabolizmu)
– większa energia do ćwiczeń (uzyskiwana z zapasów tkanki tłuszczowej)
– zwiększona intensywność treningów (co pozwala na szybsze ujrzenie efektów ćwiczeń)

Regularne stosowanie produktu pomaga w uzyskaniu smukłej, dobrze zarysowanej sylwetki. Energia uzyskana dzięki aktywnym składnikom Kimery przejawia się zarówno w lepszych wynikach uzyskiwanych na siłowni, jak i w życiu codziennym – preparat zwiększa koncentrację i poprawia kondycję psychofizyczną.

KIMERA – WŁAŚCIWOŚCI I SKŁAD SUPLEMENTU

Skład Kimery został opracowany przez zespół dietetyków oraz instruktorów sportowych. Właśnie dlatego preparat jest uważany za efektywny i bezpieczny sposób na poprawę sylwetki.

Kimera powstała z połączenia formuły ,,Thermoagen” oraz formuły ,,Proprietary Kimera Complex”. Dzięki tej fuzji preparat jest w stanie podnieść intensywność procesu metabolicznego – skutecznie i naturalnie.

THERMOAGEN (podnosi poziom energii, zwiększa efektywność ćwiczeń):

Ekstrakt z guarany – stymuluje ciało i umysł dodając mu naturalnej energii.

Tyrozyna – ogranicza apetyt i usuwa zmęczenie pojawiające się po intensywnym wysiłku.

Ekstrakt z imbiru – przyspiesza przemianę materii i pomaga złagodzić powysiłkowy ból w mięśniach.

Witaminy z grupy B – normalizują przemiany metaboliczne, do których dochodzi w organizmie.

PROPRIETARY KIMERA COMPLEX (przyspiesza przemianę materii i spala tkankę tłuszczową, dając organizmowi energię do wytężonego wysiłku):

Ekstrakt z zielonej herbaty – przyspiesza tempo metabolizmu tłuszczów, poprawia odporność organizmu, jest również pomocny w walce z otyłością.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – reguluje apetyt i podkręca metabolizm, wspomaga trawienie, obniża poziom cholesterolu.

Kofeina (bezwodna) – poprawia wytrzymałość organizmu oraz podkręca tempo spalania tłuszczu.

Kimera to preparat, którego receptura opiera się na naturalnych komponentach, dlatego jest on w pełni bezpieczny dla organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Stosowanie Kimery obejmuje przyjęcie 1-3 tabletek dziennie, w zależności od indywidualnych preferencji. Pierwsza tabletka powinna zostać przyjęta tuż przed śniadaniem, a kolejne (jeśli ktoś zdecyduje, że potrzebuje dwóch lub trzech) należy dawkować w odstępach 4-5 godzinnych. Każdą przyjętą kapsułkę powinno się popijać co najmniej połową szklanką wody.

KIMERA – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – OPINIA LEKARSKA

Kimera to preparat na bazie naturalnych składników, dlatego w opinii lekarzy nie budzi on żadnych zastrzeżeń. Jest suplementem niewymagającym recepty, a więc praktycznie każdy może go nabyć bez przeszkód.

Według badań naukowych, skuteczność Kimery pochodzi z jej 4-filarowego działania. Po pierwsze składniki przenikają błyskawicznie do krwiobiegu. Po drugie preparat przyczynia się do uwolnienia noradrenaliny, dzięki czemu organizm o wiele szybciej sięga do kwasów tłuszczowych, przekuwając je w energię potrzebną podczas intensywnego wysiłku. Po trzecie ekstrakty Kimery przyspieszają tempo spalania tłuszczu i w konsekwencji podnoszą wydolność wysiłkową organizmu. I w końcu, po czwarte, suplement bierze udział w przyspieszeniu metabolizmu i ułatwia przyswajanie białka (kluczowego budulca mięśni).

CZY KIMERA TO SUPLEMENT BEZPIECZNY?

Biorąc pod uwagę naturalny skład suplementu można stwierdzić, że jest on bezpieczny i nie powoduje nieprzewidzianych,negatywnych efektów. Jedyne przypadki, w których zaleca się indywidualną ostrożność dotyczą dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży lub też osób, które zmagają się z przewlekłymi chorobami.

KIMERA – DLA KOGO PRZEZNACZONA, JAK STOSOWAĆ I JAKIE EFEKTY?

Kimera przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pragną zawalczyć o swoje ciało i do swojej metamorfozy potrzebują solidnego katalizatora. Każdy, kto dąży do szczupłej i wyrzeźbionej figury powinien skorzystać z pomocy oferowanej przez suplement Kimera.

Pierwsze efekty stosowania preparatu widać bardzo szybko. Zaleca się jednak, by przeprowadzić 3-miesięczną kurację, aby w pełni skorzystać z mocy i skuteczności Kimery. Rezultaty mogą być różne w zależności od budowy ciała i prowadzonego trybu życia, dlatego nie można jednoznacznie określić konkretnego terminu pojawienia się zmian, pasującego do wszystkich użytkowników jednakowo.

KIMERA – GDZIE KUPIĆ?

W sieci pojawiają się liczne komentarze dotyczące tego gdzie kupić suplement diety Kimera, jednak nie wszystkie z nich są prawdziwe. Osobom, które pragną zakupić preparat i zastanawiają się w jakim sklepie mogą go nabyć (lub też gdzie znaleźć w aptece), podpowiadamy, że oryginalny produkt dostępny jest wyłącznie na stronie producenta. Tam właśnie za pomocą formularza można się zaopatrzyć w swoje pudełeczko Kimery.

OPINIA REDAKCJI

Zgodnie z zebranymi opiniami, recenzjami i dowodami naukowymi, należy stwierdzić, że Kimera jest preparatem naturalnym oraz bezpiecznym. Wiarygodność budzi również różny sposób dawkowania (od 1 do 3 kapsułek), ponieważ wskazuje, że stosowanie Kimery powinno być indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Wiadomo bowiem, że ludzie mają różne predyspozycje i różny poziom aktywności fizycznej.

Podczas przeprowadzonych doświadczeń nie stwierdzono skutków ubocznych stosowania Kimery, dlatego można uznać, że jest to produkt, po który można sięgnąć bez obaw o zdrowie. Producenci wspominają o tym, że rezultaty są możliwe do osiągnięcia już po kilkunastu dniach, ale na realne efekty pouczają poczekać min. 3 miesiące.

Cena suplementu nie jest zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę, że w jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Jeśli więc ktoś decyduje się na kurację opierającą się na 1 kapsułce Kimery dziennie, to 1 opakowanie wystarczy mu na 2 miesiące kuracji. Osobom, które postawią na kurację z 3 tabletkami Kimery dziennie, fiolka starczy na 3 tygodnie.

Podsumowując wszystkie zebrane informacje na temat produktu, pozostaje nam tylko polecić Kimerę, jako produkt godny zakupienia jeśli pragniemy uzyskać wymarzoną sylwetkę.