Kankusta Duo – zdrowe odchudzanie bez napadów głodu

Niewielu z nas ma świadomość faktu, że u człowieka ważącego ok. 70 kg nacisk na kręgosłup w czasie leżenia dochodzi do 25kg. Jednak kiedy człowiek stoi nacisk wzrasta już do 100 kg, a kiedy siedzi wynosi aż 175 kg.

Każdy kilogram więcej to również zwiększone obciążenie dla wszystkich stawów. Powoduje obrzęki, zwyrodnienia, zawężenie ruchomości stawów. Kręgosłup jest coraz bardziej wykrzywiony, kręgi ścierają się ze sobą i powodują dyskopatię.

Otyłość jest w tej chwili traktowana jako poważna choroba metaboliczna. Powoduje ją dodatni bilans energetyczny. Powstaje on wówczas, kiedy dostarczamy organizmowi więcej energii niż możemy wydatkować.

Badania wykazują, że tylko 5% otyłości to skutek zmian chorobowych, a 95% jest wynikiem niewłaściwego stylu życia i odżywiania.
Największym winowajcą jest tutaj wysokokaloryczna dieta z dużą ilością tłuszczów nasyconych, cukier i niewielka aktywność ruchowa.

Zdarza się, że mimo diety i treningów waga nie chce spadać w dół. Organizm potrzebuje większej energii do walki z nadwagą. Takim wsparciem może okazać się nowy preparat, który niedawno pojawił się na rynku.

To Kankusta Duo – suplement diety, który zgodnie z obietnicą producenta, nie ma sobie równych w walce z nadmiernymi kilogramami i naprawdę działa skutecznie.
Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu preparatowi i zweryfikować obietnice producenta.

SKŁAD – DAWKOWANIE

Skład preparatu to połączenie dwóch naturalnych substancji mających niezwykle istotny wpływ na przebieg procesu odchudzania :
Garcynia Kambodżańska – ekstrakt z tej rośliny zawiera w składzie kwas hydroksycytrynowy HCA, który nadzoruje metabolizm tłuszczów. Blokuje proces lipogenezy, zwiększa uczucie sytości. Przyczynia się do skuteczności procesu odchudzania, zapobiega efektowi jo-jo, potęguje napływ sił witalnych
Forskolina – inaczej pokrzywa indyjska lub pochwiatka – rośnie w umiarkowanym i subtropikalnym klimacie. Od wieków ta niepokaźna roślinka wykorzystywana jest w medycynie Dalekiego Wschodu. Leczy niewydolność serca, choroby krążenia i nadciśnienie. Oczyszcza ciało z toksyn. Zawarta w pokrzywie substancja czynna – forskolina – związek diterpenowy – z powodzeniem zamienia tłuszcz w energię niezbędną do funkcjonowania organizmu. Jest termogenikiem, przyspiesza przyrost masy mięśniowej, podwyższa poziom energii.

O tym jak stosować preparat informuje dokładnie ulotka dołączona do produktu przez producenta. Jak więc przyjmować kapsułki Kankusta Duo?
Aby osiągnąć maksymalny efekt, bez narażania się na jakiekolwiek skutki uboczne, wystarczy wziąć 2 razy dziennie po 1 tabletce. Optymalna pora suplementacji to czas przed śniadaniem i obiadem.
Sposób użycia suplementu jest istotnym elementem jego skuteczności. Nie należy przekraczać dziennej dawki zalecanej przez producenta.

KANKUSTA DUO – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Skład formuły został opracowany na podstawie badań naukowych przeprowadzonych w wielu krajach przez specjalistów leczących otyłość. Badania te były przeprowadzone między innymi w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie na uniwersytecie w Sacramento. Potwierdziły średni spadek wagi o 10 kg po miesiącu stosowania preparatu.

Wyniki te uznali za wiarygodne także naukowcy z Instytutu Badawczego w Osace, którzy w swoich testach osiągnęli podobny spadek wagi.

Systematyczne stosowanie tabletek Kankusta Duo przyczynia się do osiągnięcia efektów na kilku różnych poziomach:

  • Tabletki powodują zwiększenie prędkości spalania nadmiaru tłuszczu w organizmie. To skutkuje zahamowaniem kumulowania się tłuszczu w organizmie, usunięciem toksyn i złogów cholesterolowych.
  • Ustalają właściwą szybkość przemiany materii oraz pobudzają organizm do redukowania wagi.
  • Poprawiają krążenie krwi, serce jest bardziej dotlenione, a to pozwala zwiększyć ogólną kondycję organizmu. Stabilizują ciśnienie na właściwym poziomie.
  • Aktywują intensywność wzrostu tkanki mięśniowej

EFEKTY UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Unikalny skład Kankusty Duo stanowią naturalne i czyste ekologicznie składniki. To całkowicie bezpieczna formuła wywierająca korzystne działanie na organizm. Pozwala usunąć nadmiar tłuszczu z najbardziej newralgicznych miejsc ciała, działając pozytywnie na cały organizm.
Lekarze nie znajdują w związku z tym żadnych przeciwwskazań do jego stosowania.

KANKUSTA DUO – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Kankusta Duo jest polecana dla tych którzy są zobligowani do zmniejszenia wagi ze względu na stan zdrowia, albo chcą to zrobić ze względów estetycznych. Nie mają jednak zbyt dużo czasu ani cierpliwości, aby przetrwać kolejną kurację odchudzającą. Dla tych którzy mają przykre doświadczenia w stosowaniu różnych środków odchudzających.
Produkt jest polecany dla osób dorosłych, nie powinny go stosować osoby niepełnoletnie.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Śledząc komentarze na forum dowiadujemy się, że stosowanie suplementów kupowanych w niesprawdzonych miejscach przynosi często użytkownikom przykre doświadczenia.
Gdzie w takim razie kupić preparat?
Producent podjął decyzję o sprzedaży Kankusty Duo jedynie na swojej stronie internetowej.
To oszczędzi klientom niepewności czy produkt działa, i czy przypadkiem
jego dawkowanie nie zagrozi zdrowiu.

Cena za produkt tej klasy nie jest ceną wygórowaną. Można ją jeszcze dodatkowo obniżyć, korzystając z uczestnictwa w klubie rabatowym. To pozwala na zakupy promocyjne, często oferowane przez producenta.
Po 2-3 dniach od złożenia zamówienia otrzymamy dyskretną przesyłkę dostarczoną przez kuriera.

Produkt objęty jest gwarancją satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu klient nie jest usatysfakcjonowany działaniem preparatu, może bez żadnych wyjaśnień odzyskać swoje pieniądze. Wystarczy w tym celu odesłać puste opakowanie na adres producenta.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Lekarze zajmujący się leczeniem otyłości oraz dietetycy zwracają uwagę na dobroczynny wpływ Kankusty Duo na działanie większości narządów wewnętrznych organizmu. Chodzi szczególnie o układ trawienny, pracę serca i całego układu krążenia. Podkreślają równocześnie znaczenie jakie dla odchudzania ma dobrze zbilansowana dieta i systematyczne ćwiczenia ruchowe.

Jednoznaczne są także opinie klientów pojawiające się w komentarzach na blogach. Dotyczą one wygodnego dawkowania, zmniejszającej się wyraźnie ochoty na podjadanie oraz redukcji cellulitu. To elementy bardzo istotne dla kobiet.
Panowie z kolei zwracają uwagę na widoczną zamianę zalegającego tłuszczu w tkankę mięśniową. Swoje osiągnięcia chętnie dokumentują zdjęciami przed i po kuracji.

OPINIA REDAKCJI

Wprowadzić w dzisiejszych czasach nowy produkt na rynek to karkołomne zadanie. Produkt musi być naprawdę dobry, aby się na rynku utrzymał.

Skrupulatnie przeanalizowaliśmy wszystkie dane dotyczące nowego suplementu, jego skład i wyniki przeprowadzonych badań klinicznych.
Sprawdziliśmy skutki działania potwierdzone opiniami lekarzy i użytkowników.
To pozwala nam na wydanie pozytywnej opinii o nowym preparacie na odchudzanie. Możemy polecić go wszystkim, którzy chcą w miarę szybko, ale jednocześnie zdrowo uporać się z nadwagą, odzyskać energię i radość życia.