Kankusta Duo Forte – Zgrabna sylwetka bez wyrzeczeń

Kiedyś otyłość była synonimem bogactwa i dostatku, a u kobiet synonimem urody i płodności. Dzisiaj promuje się raczej ideał człowieka szczupłego, wysportowanego, dbającego o właściwą wagę i prawidłowe żywienie. Taki styl życia zalecają również lekarze i dietetycy. Mimo to problem otyłości w społeczeństwie narasta w zastraszającym tempie, szczególnie w krajach rozwiniętych ekonomicznie.

Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest zbyt duża ilość pochłanianego jedzenia w stosunku do zbyt małej ilości ruchu. Nie pomaga także coraz bardziej leniwe życie spędzane w fotelu, w samochodzie, w biurze i przed telewizorem. To nieuchronnie prowadzi do wielu schorzeń, takich jak cukrzyca, nadciśnienie czy zwyrodnienie kręgosłupa.

Warto również pamiętać o tym, że nadwaga to ważny problem estetyczny, który może prowadzić do zaniżenia samooceny, depresji, a nawet odrzucenia społecznego.

Wśród wielu specyfików wspomagających odchudzanie pojawił się ostatnio nowy produkt – Kankusta Duo Forte – niezwykle skuteczny dzięki specyficznemu, a przy tym całkowicie naturalnemu składowi, który jak zapewnia producent – naprawdę działa! Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu preparatowi i sprawdzić, czy tak jest rzeczywiście.

SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI

Kankusta Duo Forte posiada w swoim składzie 4 substancje unicestwiające tłuszcz:

  • Jagody Acai (Euterpe oleracea) – jagody palmy brazylijskiej, zawierają ogromne ilości antyoksydantów, witamin i składników mineralnych. Opóźniają procesy starzenia, hamują rozwój komórek nowotworowych. Od setek lat stosowane przez plemiona amazońskie z uwagi na ich właściwości lecznicze. Zawierają duże ilości błonnika, przyśpieszają proces trawienia, a tym samym wspomagają proces odchudzania.
  • Garcinia Cambogia – to owoc tamaryndowca rosnącego w Indiach, Malezji i Afryce. Od lat wykorzystywany w hinduskiej medycynie naturalnej jako zioło wzmacniające witalność wszystkich narządów i układów w organizmie. Składnikiem aktywnym jest w nim kwas hydroksycytrynowy hamujący produkcję tłuszczu, wspierający metabolizm węglowodanów oraz zmniejszający apetyt i łaknienie.
  • Morwa biała – Morus alba – pochodzi z Chin, gdzie od wieków jest ceniona za swoje właściwości prozdrowotne. Badania laureata Nagrody Nobla Lelanda H. Hartwella potwierdziły niesamowity wpływ morwy na leczenie cukrzycy i otyłości. Roślina blokuje rozkład węglowodanów, przez co są one szybko wydalane z organizmu, a w konsekwencji my nie tyjemy.
  • Wyciąg suchy z malin – skarbnica antyoksydantów i witamin, przyspiesza przemianę materii i usuwanie toksyn z organizmu.

JAK STOSOWAĆ?

Jak przyjmować tabletki, aby ich działanie było idealne?

Sposób ich użycia jest bardzo prosty – wystarczy dwa razy dziennie, najlepiej przed posiłkami w porze śniadania i obiadu, zjeść po jednej tabletce popijając dużą ilością wody.

EFEKTY DZIAŁANIA – DLACZEGO JEST TAKI SKUTECZNY?

Rzadko spotykana skuteczność kapsułek odchudzających Kankusta Duo Forte wynika z odpowiednio wysokiego stężenia roślinnych substancji aktywnych. Formuła jest więc nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna. To daje gwarancję skuteczności działania a równocześnie nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ubocznych, co przekłada się na brak jakichkolwiek przeciwwskazań w ich stosowaniu.

Kankusta Duo Forte zapewnia uczucie sytości i zwiększa napływ życiowej energii, która jest konieczna dla sukcesu każdej kuracji odchudzającej.

DLA KOGO JEST POLECANY? – CZY JEST BEZPIECZNY?

Suplement diety Kankusta Duo Forte jest dedykowany zarówno mężczyznom jak i kobietom, którzy pragną zlikwidować nadwagę w efektywny i bezpieczny sposób. Preparat doskonale sprawdzi się u osób, które chcą osiągnąć w miarę szybkie wyniki, ale bez skutków ubocznych dla zdrowia.

Unikatowa receptura Kankusta Duo Forte o szerokim spektrum działania jest bezkonkurencyjna w walce z nadwagą. Osłabia nadmierny apetyt,wspomaga pracę całego układu trawiennego i zapobiega rozwojowi cukrzycy.

KANKUSTA DUO FORTE – CZYM RÓŻNI SIĘ OD INNYCH PRODUKTÓW?

Cała tajemnica niezwykłej skuteczności preparatu to jej unikalny skład, stanowiący mieszankę aktywującą samospalanie tłuszczu, co powoduje błyskawiczny spadek masy ciała, równocześnie spowalnia wchłanianie cukru do krwi i dzięki ogromnej ilości antyoksydantów skutecznie wyłapuje toksyny i złogi cholesterolu eliminując je z układu krwionośnego.

KANKUSTA DUO FORTE – WYNIKI BADAŃ

Rzadko się zdarza, aby któryś z produktów przed wprowadzeniem na rynek był tak dokładnie przetestowany jak to miało miejsce w przypadku Kankusta Duo Forte.

Badania nad preparatem przeprowadzano zarówno w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie w Sacramento, jak i w Japonii – w Instytucie Badawczym w Osace. Były one wykonywane na kilkudziesięcioosobowych grupach ochotników o różnym stopniu zaawansowania otyłości i różnej genezie jej powstania.

Wyniki tych badań były zaskakujące: Uczestnicy testów, bez względu na płeć, schudli średnio od 10 do 15 kilogramów ciągu miesiąca. Badani zauważyli niezwykłą poprawę samopoczucia i potężny impuls do dalszej walki o wymarzoną sylwetkę.

GDZIE KUPIĆ? – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE?

Jeśli zależy nam na zakupie spełniającego nasze oczekiwania, a przede wszystkim bezpiecznego produktu, powinnyśmy to zrobić poprzez oryginalną stronę producenta. Nie warto ryzykować zakupu w miejscach przypadkowych, gdzie być może cena jest niższa, ale nikt nie da nam pewności czy suplement działa i jak jego dawkowanie wpłynie na nasze zdrowie.

OPINIE LEKARZY – OPINIE KLIENTÓW – RECENZJE

Opinie lekarzy i dietetyków wynikające z doświadczenia i praktyki zdecydowanie potwierdzają możliwość bezpiecznego spadku wagi o 10 kg w ciągu miesiąca, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla zdrowia. Pod tym stwierdzeniem podpisuje się m.in. doktor Stephen Hendry ze Stowarzyszenia Dietetyki British Dietetic Association oraz światowej sławy dietetyk Susan Potter.

Skuteczność produktu potwierdzają także komentarze na forum. Użytkownicy Kankusta Duo Forte chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i opowiadają jakie rezultaty osiągnęli w trakcie kuracji. Większość z tych osób zauważyła efekty już po dwóch tygodniach stosowania suplementu. Dzięki tak szybkim wynikom, wzrasta dodatkowo motywacja i energia do dalszego odchudzania.

KANKUSTA DUO FORTE – OPINIA REDAKCJI

Analizując wszystkie zebrane przez nas informacje dotyczące formuły Kankusta Duo Forte, wyniki przeprowadzonych badań i testów, opinie lekarzy oraz komentarze na blogach z załączonymi zdjęciami „przed i po”, nie możemy mieć żadnych wątpliwości co do skuteczności i bezpieczeństwa recenzowanego produktu.

Polecamy Kankusta Duo Forte tym wszystkim, którzy chcą zmniejszyć obwód w talii, biodrach i udach, a przy okazji również zadbać o swoje zdrowie – serce, ciśnienie i cały układ krwionośny. I to wszystko bez skutków ubocznych i bez efektu jo-jo.