Jelly Bear Hair – witaminowa kuracja na wzmocnienie włosów

Gęste, błyszczące, a przede wszystkim niezniszczone włosy mogą stanowić prawdziwą ozdobę każdej kobiety. Natomiast słabe, rzadkie i zaniedbane włosy są powodem gorszego wyglądu ale i gorszego samopoczucia – czujemy się mało atrakcyjne i nijakie. Amerykanki mają nawet specjalne określenie dla stanu takich włosów – ,,bad hair day” (dzień złych włosów) – używają go, kiedy chcą podkreślić ich bardzo złą kondycję.

Na właściwą formę włosów wpływa wiele czynników: dieta, hormony, przewlekłe zmęczenie, a także uwarunkowania genetyczne. Zdarza się też, że nawet najzdrowsze i najmocniejsze włosy mogą w pewnym momencie stać się osłabione, suche, i co więcej – mogą zacząć wypadać. Tak dzieje się na przykład podczas korzystania z uroków lata, kiedy narażamy włosy na intensywne działanie promieni UV, słonej wody i wiatru.

Zdrowy włos otulony jest szczelną otoczką , która chroni jego rdzeń przed urazami mechanicznymi i utratą wilgotności. Jednak bariera ta czasem przestaje wystarczać. Niekorzystne czynniki powodują uszkodzenia nie tylko otoczki, ale także kreatyny, która znajduje się pod spodem w warstwie korowej. Włosy stają się mniej elastyczne, łamliwe i strzępią się na końcach.

Niezbędne staje się wówczas stosowanie kosmetyków, które nawilżą i ochronią włosy, należy także zadbać o odpowiednią suplementację, która wzmocni włosy od środka.

Wśród dostępnych na rynku produktów wzmacniających włosy pojawił się ostatnio Jelly Bear Hair – oryginalny suplement diety w formie pomarańczowych żelek. Wyróżnia się na tle innych preparatów tej kategorii, a producent przekonuje, że żelki błyskawicznie odbudowują zniszczoną strukturę włosów i przyspieszają ich wzrost.

Naszym zadaniem będzie sprawdzenie, czy obietnice producenta znajdują pokrycie w faktach. W tym celu zajmiemy się dokładnie składem żelek i zwrócimy szczególną uwagę na ewentualne efekty uboczne stosowania Jelly Bear Hair. Poznamy też opinie specjalistów i tych, którzy stosowali preparat.

JELLY BEAR HAIR – SKŁAD – DAWKOWANIE

Jelly Bear Hair zawiera w swoim składzie 13 aktywnych substancji

Biotyna – witamina H lub B7 – naturalne źródło siarki, niezbędnej do produkcji kreatyny, głównego budulca włosów. Wzmacnia właściwe funkcjonownie włosów, blokuje ich siwienie i wypadanie

Tiamina – witamina B1 – reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega wypadaniu, łamliwości i matowieniu włosów.

Niacyna – witamina B3 (PP) – zawiera kwas nikotynowy, zwiększa przyrost włosów, nawilża je, wzmacnia cebulki, poprawia krążenie krwi w skórze głowy, działa przeciwłupieżowo

Witamina E – przyspiesza wzrost włosów, jest silnym antyoksydantem – chroni cebulki i macierz włosów przed wolnymi rodnikami, poprawia jakość nawilżenia, dodaje włosom blasku
Witamina A – silny antyoksydant, chroni włosy przed promieniowaniem UV i czynnikami atmosferycznymi

Witamina B6 – stymuluje wzrost włosów, energetyzuje je, chroni przed działaniem czynników środowiskowych, zapobiega przesuszaniu włosów

Witamina B12 – przeciwdziala wypadaniu włosów, pozwala zachować intensywność koloru

Cynk – poprawia sprężystość i wygląd włosów, wzmacnia ich strukturę

Selen – zapobiega łamliwości włosów, zwiększa ich elastyczność

Miedź – wzmacnia włosy, nadaje im sprężystość, chroni kolor

Mangan – zapobiega wypadaniu włosów

Kwas foliowy – witamina B9 – zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój włosa

Kwas pantetonowy – witamina B5 – bierze udział w budowaniu i wzmacnianiu łodygi włosa, chroni ją. Energetyzuje proces wzrostu.

Jak przyjmować Jelly Bear Hair ? Sposób użycia suplementu jest prosty i niezwykle przyjemny. Wystarczy 2 razy dziennie zjeść po 1 pomarańczowej żelce. Należy jedynie pamiętać o starannym ich rozgryzieniu przed połknięciem. To sprzyja szybszemu wchłanianiu.

JELLY BEAR HAIR – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Każdy ze składników preparatu intensywnie pracuje na rzecz pięknych i mocnych włosów – ta współpraca decyduje, czy produkt działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami

  • Gwarantuje kompleksową i intensywną pielęgnację włosów, cebulek i skóry głowy
  • Zaopatruje włosy we wszystkie niezbędne minerały i witaminy
  • Wzmacnia strukturę włosów i dynamizuje ich wzrost
  • Chroni przed promieniowaniem UV i czynnikami atmosferycznymi
  • Utrzymuje kolor, zapobiega łamliwości i wypadaniu włosów

JELLY BEAR HAIR – CZY JEST BEZPIECZNY?- SKUTKI UBOCZNE

Producent wykazał wielką staranność, aby zapewnić wszystkim, którzy zdecydują się na kurację Jelly Bear Hair, skuteczność preparatu i pełne bezpieczeństwo użytkowników. To zaowocowało perfekcyjnie opracowanym składem. Skład wzbudza zaufanie i daje pewność, że stosowanie preparatu nie przyniesie przykrych niespodzianek.
Zgadzają się z tym lekarze – trycholodzy, którzy w swoich opiniach nie znajdują przeciwwskazań do stosowania żelek przez osoby dorosłe. Nie polecają żelek jedynie kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią. Nie należy też przekraczać zalecanej przez producenta dawki.

JELLY BEAR HAIR – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Jelly Bear Hair dedykowany jest wszystkim osobom, którym zależy na posiadaniu mocnych i zdrowych włosów. Wszystkim, którzy chcą, aby ich włosy odzyskały kolor i blask stając się ich ozdobą i powodem do dumy.

JELLY BEAR HAIR – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Do najczęściej pojawiających się na forum pytań należą ,, gdzie kupić?” i ,,jak stosować?” Jelly Bear Hair aby efekty były szybkie, ale bezpieczne.

Czytając opinie klientów w komentarzach na forum łatwo dojść do wniosku, że jedynym właściwym miejscem do zakupu żelek jest oficjalna strona producenta. Tylko ona gwarantuje sprawdzony towar, przystępną cenę i dyskretną dostawę w ciągu 1-2 dni. Suplementu nie kupimy w aptece. Wszystkie informacje dotyczące dawkowania są zawarte w ulotce dołączonej do opakowania.

JELLY BEAR HAIR – OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Trudno znaleźć negatywne opinie na temat Jelly Bear Hair. Wręcz odwrotnie – opinie, które pojawiają się w komentarzach na blogach plasują go w ścisłej czołówce preparatów wzmacniających włosy.

Trycholodzy podkreślają pozytywny wpływ suplementu na kondycję nie tylko włosów, ale całego organizmu. A fryzjerzy i styliści z całym przekonaniem polecają pomarańczowe żelki swoim klientom.

JELLY BEAR HAIR – OPINIA REDAKCJI
  • Podsumowując wszystkie zebrane informacje.
  • Zanim produkt wprowadzono na rynek – jego skuteczność i bezpieczeństwo działania potwierdziły liczne testy.
  • Nie spotkaliśmy negatywnych opinii dotyczących recenzowanego produktu.
  • Świetny jest pomysł dawkowania suplementu w formie zachęcających do jedzenia pomarańczowych żelek.
  • Przekonująco wyglądają zdjęcia użytkowników wykonane przed i po suplementacji.

Naszym zdaniem Jelly Bear Hair zasługuje na zaufanie klientów. Polecamy preparat wszystkim, którzy podejmują walkę o zdrowe, gęste i pełne blasku włosy.