Ibright – Innowacyjne wybielanie zębów

Niewielki odsetek ludzi na świecie rodzi się z pięknymi, śnieżnobiałymi zębami wzbudzającymi zachwyt. Większość osób niestety nie ma tyle szczęścia – ich zęby mają często kremowy lub nawet żółty kolor. Bardzo często odpowiedzialne są za to uwarunkowania genetyczne, a jeśli ktoś dodatkowo uwielbia kawę (w sporych ilościach), herbatę (kilka razy dziennie) a także soki owocowe, czerwone wino i papierosy, to o białych, lśniących zębach można tylko pomarzyć.

Kiedy do czynienia mamy z bardzo zaawansowanymi przebarwieniami, profilaktyka już nie pomoże. Dlatego czynności takie jak: codzienna higiena, mycie zębów po każdym posiłku, szczotkowanie pastą wybielającą, płukanie cytryną czy wywary z preparatów ziołowych – na pewno nie zaszkodzą, ale z drugiej strony nie przyniosą spektakularnych efektów wybielających. Takie zęby wymagają bardziej konkretnych działań.

Właśnie w tym celu pojawił się ostatnio na rynku iBright – preparat do wybielania zębów, w którym całkowitą nowością jest zastosowanie zupełnie dotąd nie znanej technologii fotowybielania.

IBRIGHT – SKŁAD – JAK STOSOWAĆ?

W skład zestawu iBright wchodzą:

  • Wzornik odcieni kolorów
  • 5 chusteczek wybielających z fluorem
  • Spray przygotowujący – 5 ml
  • Żel do wybielania – 15 ml
  • Nakładka silikonowa idealnie dopasowująca się do szczęki
  • 5 – watowa lampa LED

Dołączona przez producenta ulotka zawiera informacje dotyczące tego jak aplikować iBright.
Można wybrać jedną z dwóch proponowanych metod.

Pierwsza z nich, trwająca 5 dni, polega na wykonywaniu zabiegu wybielania w pierwszym i piątym dniu kuracji. Pierwszego dnia zabieg wybielania trwa 30 minut, a piątego 20 minut.

Druga wersja to trzykrotne zabiegi wybielające w pierwszym, czwartym i siódmym dniu kuracji. W pierwszym dniu zabieg trwa 30minut, a w czwartym i siódmym po 10 minut.

Sam zabieg wybielania jest bardzo prosty:

Najpierw nakładamy na palec chusteczkę wybielającą, po czym jej niebieską stronę moczymy w żelu przygotowującym i czyścimy zęby przez 1 minutę. Po upływie tego czasu usuwamy resztki żelu z jamy ustnej, a następnie przymocowujemy nakładkę do lampy LED, nakładamy żel do wybielania na górną i dolną część nakładki, umieszczamy ją w jamie ustnej i włączamy na określony czas trwania sesji.
Lampa wyłącza się automatycznie po 10 minutach, więc jeśli sesja ma trwać dłużej trzeba ją włączyć ponownie.

IBRIGHT – EFEKTY – CZY DZIAŁA?

O tym, jak długo powinno trwać stosowanie iBright decyduje intensywność przebarwień na zębach.
W zależności od wyboru metody, 1 opakowanie preparatu wystarcza na przeprowadzenie zarówno pięcio- jak i siedmiodniowej kuracji. Zwykle po tym czasie przeważająca część użytkowników produktu jest w pełni usatysfakcjonowana rezultatami.

Jeśli jesteśmy zapalonymi kawoszami i nałogowymi palaczami, możemy od czasu do czasu powtórzyć zabieg, aby wzmocnić jego efekt.

IBRIGHT – CZY JEST BEZPIECZNY? – SKUTKI UBOCZNE

Jak naprawdę działa preparat iBright? Odpowiedzialne za proces wybielania zębów są atomy tlenu, uwalniane dzięki składnikom tworzącym formułę. Nie jest więc ważne, czy chcemy wybielić tylko fragment zęba, czy cały łuk zębowy.

IBright zawiera nadboran sodu, który stanowi podstawowy składnik receptury, powoduje lepszą oksydację i przyspiesza wybielanie. W składzie produktu znajdują się również hydroksyapatytowe kryształki, które umożliwiają lepsze przyleganie żelu wybielającego do przebarwień, a tym samym cały proces wybielania staje się skuteczniejszy.

Preparat jest całkowicie bezpieczny dla jamy ustnej, posiada neutralne pH zmniejszające wrażliwość zębów, a jego stosowanie nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych.

IBRIGHT – DLA KOGO POLECANY JEST PRODUKT?

Formuła iBright jest dedykowana tym wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu, ani wydawać sporych pieniędzy na kosztowne zabiegi w gabinetach stomatologicznych. Ten sam efekt wybielania można osiągnąć w ciągu 5-7 dni – mniejszym nakładem finansowym i bez opuszczania domowego zacisza.

iBright jest rekomendowany dla osób, które ukończyły 18 lat i cieszą się dobrym zdrowiem. Jedyne przeciwwskazania mogą dotyczyć kobiet w ciąży, dla których preparat ten nie jest polecany.

IBRIGHT – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Gdzie kupić iBright? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.

Nie dostaniemy go ani w sklepach z suplementami, ani w drogeriach, ani w aptekach.
Jedynym miejscem w którym możemy kupić oryginalny, w pełni bezpieczny i dający konkretne rezultaty produkt jest strona internetowa producenta.

Wszystkie zamówienia są realizowane w przeciągu jednego do kilku dni roboczych, a renomowana firma kurierska dostarcza dyskretnie opakowany iBright pod dowolnie wskazany adres.

Cena całego zestawu jest dosyć przystępna biorąc pod uwagę fakt, że zestaw jest wystarczający do przeprowadzenia całego zabiegu, bez względu na to, czy trwa on 5 czy 7 dni.

Producent organizuje również specjalne promocyjne sięgające nawet 30% zniżki, a przy zakupie kilku zestawów naraz można liczyć na dodatkowe rabaty.

IBRIGHT – CZYM SIĘ RÓŻNI OD INNYCH?

Formuła iBright dzięki swojej unikalnej formule jest w stanie wybielić zęby nawet o 14 odcieni, czego nie dokonał żaden z dostępnych dotąd na rynku produktów.

Specjalna lampa LED (dołączona do zestawu) umożliwia przeprowadzenie zabiegu dającego widoczny efekt wybielania zębów, bez konieczności wizyty w gabinecie stomatologicznym.

IBRIGHT – OPINIA LEKARZY – KOMENTARZE – RECENZJE

Niezależne badania przeprowadzone przez najlepszych specjalistów w dziedzinie stomatologii i higieny jamy ustnej potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo działania formuły iBright. Dotyczy to przede wszystkim bezpieczeństwa szkliwa zębów.

Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków potwierdziła całkowite bezpieczeństwo szkliwa, aprobując pozytywne działanie receptury w procesie wybielania bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Za skutecznością iBrigt stoją odpowiednio dobrane komponenty takie jak Sodium Perborate.

Do jakości iBright bardzo przychylnie odnoszą się również prawdziwe opinie doświadczonych i prestiżowych klinik dentystycznych w Europie. Ośrodki te bardzo często sięgają po iBright podczas wykonywanych zabiegów wybielania zębów.

iBRIGHT – OPINIA REDAKCJI

Preparat usuwa przebarwienia, które są widoczne na zewnętrznej powierzchni zęba, ale także te występujące w głębszych jego warstwach.

Fakt niecodziennych właściwości iBright potwierdza między innymi jedna z najczęściej oglądanych stacji telewizyjnych w USA – ABC. Ujawniła ona, że za śnieżnobiałymi zębami najbardziej znanych gwiazd Hollywood stoi właśnie unikatowa receptura iBright.

Skuteczność iBright wywodzi się z niesamowitych właściwości nadboranu sodu oraz z  innych naturalnych składników całkowicie przyjaznych organizmowi.

Po przeanalizowaniu wszystkich opinii, recenzji i komentarzy świadczących o efektywności i braku przeciwwskazań do stosowania produktu, możemy z całą odpowiedzialnością polecić iBrigh. Dzięki swojej innowacyjnej formule i wielowymiarowemu działaniu gwarantuje długotrwały efekt wybielania oraz mocne i zdrowe zęby bez nadwrażliwości.