Hello Slim – innowacyjna kuracja odchudzająca

Toksyny, którymi przez lata zaśmiecamy nasz organizm, mogą w dużym stopniu zaburzać jego funkcjonowanie. Jeśli w przyjmowanych posiłkach znajdują się śladowe ilości niebezpiecznych związków, narządy poradzą sobie z nimi bez problemu i wchłoną je lub wydalą bez uszczerbku dla zdrowia. Jeśli jednak toksyn jest zbyt dużo, organizm zaczyna je kumulować, a to może powodować wiele groźnych następstw zdrowotnych.

Toksyny znajdują się w pożywieniu, napojach i powietrzu którym oddychamy . Należą do nich przede wszystkim: pestycydy, dioksyny, węglowodory, konserwanty, glin, ołów i kadm.
Także rzeczywistość w jakiej funkcjonujemy podnosi poziom toksyn – stres, pośpiech, dieta, brak ruchu.

To wszystko powoduje że toksyczne substancje oraz szkodliwe produkty przemiany materii zalegają w organizmie i stopniowo, ale nieustająco go zatruwają. Zaczynają się problemy z koncentracją i zasypianiem, wypadaniem włosów i brakiem energii do życia.

W takiej sytuacji jedynym ratunkiem jest detoks, która pozwala przywrócić wszystkim organom, tkankom i komórkom naturalną, właściwą funkcjonalność. Na rynku preparatów wspomagających oczyszczanie organizmu pojawił się nowy produkt – Hello Slim, który pomaga w detoksykacji, a przy okazji pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Wydaje się być inny od pozostałych. Zajmiemy się nim bliżej oraz sprawdzimy czy to, co producent mówi o jego skuteczności i bezpieczeństwie działania jest prawdą.

HELLO SLIM – SKŁAD – JAK STOSOWAĆ

Hello Slim to program o działaniu dwustopniowym – w jego skład wchodzą 2 rodzaje herbat: Hello Slim Good Morning i Hello Slim Good Evening. Każdy składnik herbat wykazuje inne działanie, a połączenie ich w precyzyjnie określonych dawkach daje wyjątkowe rezultaty.

W składzie herbatki na dzień znajduje się: yerba mate, zielona herbata, guarana, liść eukaliptusa i dzika róża.
Skład herbatki na noc buduje: hibiskus, korzeń imbiru, mięta, trawa cytrynowa i skórka pomarańczowa.

Jak przyjmować herbatki, aby wydobyć z nich najcenniejsze składniki?

Herbatkę Hello Slim Good Morning należy parzyć około 4-5 minut w wodzie o temperaturze poniżej 100 stopni Celsjusza oraz wypijać przed lub w czasie śniadania.
Herbatkę na noc – Hello Slim Good Night zaparza się nieco krócej – wystarczą około 2-3 minuty. Napar wypijamy po ostatnim wieczornym posiłku.

Program Hello Slim trwa 30 dni, po tym czasie zalecana jest przerwa w stosowaniu. W zależności od potrzeb można oczyszczać organizm średnio 2-4 razy w roku.

HELLO SLIM – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania suplementu diety można zauważyć pierwsze efekty, w postaci ogólnej poprawy samopoczucia i usprawnienia przemiany materii:

  • Oczyszcza organizm z toksyn i złogów, wspomaga wątrobę
  • Pozwala na utratę zbędnych kilogramów
  • Wzmacnia i odmładza organizm
  • Działa pobudzająco, niweluje zmęczenie (herbata na dzień)
  • Uspakaja i ułatwia zasypianie (herbata na noc)
  • Poprawia wygląd skóry
  • Proste i wygodne dawkowanie(herbata w saszetkach na dzień i na noc)

Jeśli oczyszczanie organizmu dodatkowo wesprzemy relaksem, ćwiczeniami oddechowymi, jogą czy medytacją, wówczas oczyścimy także nasze myśli i emocje. To pozwoli osiągnąć stan doskonałego samopoczucia, wewnętrznego spokoju i równowagi.

HELLO SLIM – CZY JEST BEZPIECZNY – SKUTKI UBOCZNE

W składzie herbatek nie ma glutenu, GMO, ani laktozy. Produkt nie wykazuje też działania przeczyszczającego i nie wyniszcza organizmu jak inne produkty tego typu.

Stosowanie Hello Slim nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ubocznych. Przeciwnie – wzbogaca organizm o drogocenne substancje, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Jedynie kobiety w ciąży i karmiące piersią, lub użytkownicy uczuleni na jakikolwiek składnik preparatu, powinni skonsultować się ze swoim lekarzem.

HELLO SLIM – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Produkt jest przeznaczony dla wszystkich dorosłych osób, które postanowiły zatroszczyć się o swoje ciało od wewnątrz, poprawić zdrowie, witalność i sylwetkę. Także dla tych, którzy mają dosyć permanentnych wzdęć, zmęczenia, bezsenności oraz problemów ze skórą i paznokciami i pragną w końcu poczuć się lepiej i piękniej wyglądać.
Bez znaczenia jest płeć użytkownika – herbaty są tak samo skuteczne w przypadku mężczyzn jak i kobiet.

HELLO SLIM – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Z doświadczenia wiadomo, że o tym czy preparat działa skutecznie, decyduje oryginalność jego składu. Gdzie więc kupić oryginalny Hello Slim?

Aby mieć 100% pewności co do jakości preparatu, producent zadecydował o sprzedaży wyłącznie na swojej stronie internetowej. To pozwala kontrolować proces dystrybucji oraz zapewnia atrakcyjną i niezawyżoną cenę. Produkt nie jest dostępny w aptekach i sklepach z suplementami.

Przesyłka dostarczona jest przez firmę kurierską pod wskazany adres, w dyskretnym opakowaniu.

HELLO SLIM – OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Lekarze wyrażają pozytywne opinie o działaniu Hello Slim. Polecają także dodatkowo dobrze zbilansowaną dietę i wysiłek fizyczny jako czynniki wzmacniające efekty.

Podobnego zdania są dietetycy i trenerzy fitness, którzy podkreślają efekty w postaci szybszego spalania kalorii i ogromnego zastrzyku energii jaki daje.

Jednak najbardziej miarodajne są opinie klientów zamieszczane w komentarzach na forum i blogach. Użytkownicy odczuwają ogromną różnicę w funkcjonowaniu całego organizmu przed i po kuracji. Ich opinie są jednoznaczne: średnio 93% z nich zrzuciło nadwagę, a 85% odczuło skutki oczyszczenia organizmu. Z Hello Slim udało im się szybciej spalić zalegającą tkankę tłuszczową, a także wyregulować apetyt i odzyskać młodzieńczą energię.

HELLO SLIM – OPINIA REDAKCJI

Oprócz całkowicie naturalnego składu, do Hello Slim przekonuje nas także jego 2-stopniowy program działania.
Hello Slim Good Morning oczyszcza organizm, a także pobudza w bezpieczny i naturalny sposób. Herbata poranna dodaje tyle energii, że bez problemu można zrezygnować z filiżanki kawy. Z kolei Hello Slim Good Night działa wyciszająco, ułatwia zasypianie i pozwala na stopniowe usuwanie toksyn także w nocy.

To wyróżnia ten preparat wśród innych, które nie mają oddzielnego – nocnego programu działania.

Wzięliśmy pod uwagę wyniki przeprowadzonych badań i testów klinicznych, opinie klientów i lekarzy, przeanalizowaliśmy skład preparatu. To wszystko daje nam podstawy do polecenia Hello Slim jako godnego zaufania produktu tym, którzy przy pomocy naturalnych metod chcą oczyścić swój organizm z toksyn. Przy okazji uzyskając zgrabną sylwetkę, odzyskując zdrowy, mocny sen w nocy i więcej pozytywnej energii w dzień.