Hear Clear Pro 2 – nowoczesny aparat poprawiający jakość słuchu

Specjaliści od badania słuchu alarmują, że już co trzeci mieszkaniec naszego kraju niedosłyszy. Naturalne, związane z wiekiem osłabienie słuchu zaczyna się zwykle po ukończeniu 55 roku życia i dotyczy początkowo dźwięków o wysokiej częstotliwości, obejmując stopniowo również te o częstotliwościach coraz niższych.

Z badań Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu wynika, że 3/4 osób powyżej 70-ki ma ogromny problem ze słyszeniem. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest nie tylko wiek i starzenie się organizmu, ale także wieloletnia kumulacja wszystkich czynników negatywnych (przede wszystkim hałasu). Warto również zwrócić uwagę na fakt, że ubytki słuchu pojawiają się znacznie wcześniej u mężczyzn niż u kobiet.

Niepokojące wyniki badań wskazują, że w tej chwili już 20% dzieci w wieku szkolnym ma tego rodzaju problemy, a jedna trzecia ma szumy uszne, które są poważnym objawem pogarszającego się słuchu. Głównym sprawcą tych problemów jest hałas: na ulicy, w szkole, w pracy, w dyskotece lub w słuchawkach, ale również częste rozmowy przez telefon i bagatelizowanie infekcji górnych dróg oddechowych.

Pogorszenie słuchu jest ogromną niedogodnością w życiu codziennym, powoduje rozdrażnienie, prowadzi często do ograniczeń kontaktów rodzinnych i towarzyskich, może również stwarzać sytuacje zagrażające bezpośrednio zdrowiu i życiu. Niestety, aby słyszeć wyraźnie nie wystarczy ani tzw. trening słuchu, ani też doraźna pomoc w postaci kropelek czy zastrzyków.

Na rynku pojawił się jednak produkt Hear Clear Pro 2, który stworzono z myślą o rozwiązaniu tego problemu. Asystent słuchu skutecznie i bezpiecznie likwiduje trudności związane z niedosłyszeniem odległych i niezbyt głośnych dźwięków.

HEAR CLEAR PRO 2 – BUDOWA – JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Ucho ludzkie ma zdolność słyszenia dźwięków o różnym natężeniu – od cichego szeptu, aż po ryk silnika odrzutowego.

Kluczowym elementem, bez którego urządzenie Hear Clear Pro2 nie mogłoby spełniać swojej funkcji jest audialny nanoprocesor pozwalający na błyskawiczne i bardziej precyzyjne „wyławianie” fal dźwiękowych, bez irytujących szmerów i trzasków w uszach, co jest nagminnym zjawiskiem występującym w innych urządzeniach o podobnym działaniu.

Ten właśnie nanoprocesor to jedno z ogromnych osiągnięć amerykańskich naukowców. Był używany w programach lotów kosmicznych, a astronauci mieli go w swoim wyposażeniu w czasie spacerów w kosmosie.

Obliczono, że potrafi o 300 razy szybciej i 7 razy dokładniej wychwytywać fale dźwiękowe.
Ten niezwykły procesor posiada zdolność redukowania hałasów pojawiających się w tle, niweluje zakłócenia i poprawia wyrazistość odbieranych dźwięków.

DLA KOGO PRODUKT JEST PRZEZNACZONY?

Urządzenie jest dedykowane tym wszystkim, którzy mając problemy ze słuchem wstydzą się noszenia tradycyjnych, mało komfortowych, widocznych w uchu aparatów słuchowych.
Hear Clear Pro 2 jest prosty w obsłudze, szybki i skuteczny, a przy tym zupełnie bezpieczny, bez żadnych przeciwwskazań do stosowania.

HEAR CLEAR PRO 2 – CZYM RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

Hear Clear Pro 2 został stworzony przy udziale specjalistów zajmujących się leczeniem chorób uszu, uzyskał pozytywne opinie lekarskie dotyczące jego skuteczności.

Posiada w swoim zestawie 3 komplety silikonowych wkładek o różnych rozmiarach, pozwalające na perfekcyjne dopasowanie słuchawki w przewodzie słuchowym.

Hear Clear Pro 2 ma bardzo mały rozmiar, co w połączeniu z ich naturalnym kolorem ciała, powoduje, że jest zupełnie niewidoczny dla otoczenia. Dlatego właśnie jest tak dyskretny w użytkowaniu, nie powodując przy tym żadnych kłopotliwych efektów ubocznych.

HEAR CLEAR PRO 2 – JAK STOSOWAĆ?

Sposób użycia asystenta słuchu został opisany w ulotce i jest niezwykle prosty. Wystarczy wybrać – z trzech dostępnych w kartoniku silikonowych zatyczek – tę o rozmiarze dopasowanym dokładnie do naszego ucha i włączyć urządzenie przez ustawienie przełącznika w pozycji ON. Możliwa jest również regulacja głośności – kręcąc pokrętłem w lewą stronę wzmacniamy głośność, a kręcąc w prawo – wyciszamy.

Warto podkreślić, że Hear Clear Pro 2 posiada dołączoną do urządzenia ładowarkę, która dzięki zgrabnym i niewielkim gabarytom może być dyskretnie przenoszona np. w torebce lub walizce. Czas ładowania nie powinien przekraczać 8 godzin, a o końcu ładowania informuje zielona dioda.

EFEKTY DZIAŁANIA – WYNIKI BADAŃ

Opinie i recenzje klientów nie pozostawiają wątpliwości co do skuteczności działania tego miniaturowego urządzenia. Potwierdzają one efekty jakie osiągnięto w czasie doświadczeń i testów, przeprowadzonych w Stanowym Laboratorium Klinicznym w New Mexico w USA, podczas których odnotowano 50% poprawę w odbiorze dźwięków, nawet na rozległych przestrzeniach, wzmocnienie o 47% słyszalności tonów niskich i szeptu, przy prawie stuprocentowej (dokładnie 98%) eliminacji wszelkich zakłóceń i szumów.

Komentarze na forum podkreślają kolosalną różnicę w słyszalności nawet dalekich dźwięków przed i po założeniu asystenta słuchu.

W przypadku Hear Clear Pro 2 nie skutki uboczne nie występują, dlatego – w przeciwieństwie do użytkowników innych urządzeń, bądź suplementów diety – nie ma potrzeby, by dodatkowo pamiętać o odpowiednim dawkowaniu, o tym jak go przyjmować, jaki suplement ma skład, czy nie uczula i czy w ogóle działa?

Tutaj wystarczy założyć mikroprocesor na ucho … i cieszyć się dźwiękami.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Gdzie kupić Hear Clear Pro 2, aby jego stosowanie przyniosło oczekiwany efekt, a przy tym było w pełni bezpieczne? Jedynym takim miejscem jest oryginalna strona producenta.

Producent oferuje tam atrakcyjne promocje. Wystarczy wypełnić kupon klubu rabatowego i otrzymać jednorazową zniżkę ceny w wysokości 46%.

HEAR CLEAR PRO 2 – OPINIA REDAKCJI

To niewielkie urządzenie zostało precyzyjnie wykonane, z surowców najwyższej jakości. Posiada również odpowiednie certyfikaty, poparte dodatkowo wynikami niezależnych badań, opiniami ekspertów, a także pozytywnymi komentarzami na blogach. Dlatego właśnie możemy stwierdzić, że w 100% wzbudza nasze zaufanie.

Biorąc pod uwagę wszystkie zebrane informacje możemy z całym przekonaniem polecić Hear Clear Pro 2 jako najlepszy produkt tej kategorii dostępny obecnie na rynku. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poprawić komfort swojego życia i nie zgadzają się na ograniczenia wynikające z problemów ze słuchem.