Hallu Forte 3 – rozwiązanie problemu koślawego palucha

Niektórym ludziom wydaje się, że tzw. koślawe paluchy czyli halluksy to jedynie kłopotliwy defekt kosmetyczny. Nic bardziej mylnego. Zdeformowana stopa powoduje komplikacje w całym układzie ruchowym. Obciąża szczególnie kręgosłup.

Obliczono, że z halluksami zmaga się około 23% osób w wieku od 18 – 65 lat, a powyżej 65 roku życia dotyczy to już 35%. Kobiety stanowią 90% wszystkich chorych.

Na czym polega ta choroba?

To forma deformacji przedniej części stopy. Pierwszy – największy palec odchyla się w stawie śródstopno-palcowym w kierunku sąsiedniego palca. W stawie powstaje bolesna zgrubiałość, pojawiają się zmiany zwyrodnieniowe. Z czasem dochodzi do poważnego zniszczenia stawu.
Pojawiają się zaczerwienienia, obrzęki a często infekcje spowodowane uszkodzeniami skóry. Towarzyszy temu nieznośny ból.

Jakie są przyczyny powstawania halluksów?

Dominują tutaj czynniki genetyczne. Luźniejsze wiązadła w stawach są powodem ich słabszej budowy. Słaba budowa sprawia, że stawy są mniej odporne na deformacje. Niewątpliwym elementem ryzyka jest noszenie nieprawidłowego obuwia. Gonimy za modą i fundujemy stopom wymyślne tortury. Halluksy są konsekwencją chodzenia w butach na wysokich obcasach.

Ciekawostką jest, że w plemionach chodzących na boso halluksy prawie nie występują. Za to bardzo często pojawiają się w Japonii, gdzie kanonem mody ciągle są małe stópki w niewielkich i wąskich bucikach.

Znaczenie ma również praca wykonywana na stojąco, otyłość i choroby reumatyczne.

Zmianom w stopach mają przeciwdziałać różne specyfiki. Takie jak osłony żelowe, wkładki silikonowe i plastry. Robią to najczęściej z miernym skutkiem. Także suplementy diety o działaniu przeciwzapalnym przynoszą tylko niewielką ulgę.

Niedawno pojawił się jednak na rynku nowy produkt – Hallu Forte 3- korektor na halluksy. Jak zapewnia producent to rewolucyjny środek do walki z tym schorzeniem.

HALLU FORTE 3 – JAK JEST ZBUDOWANY? – JAK STOSOWAĆ?

Aparat korekcyjny jest wykonany z nowoczesnego tworzywa ortopedycznego o innowacyjnym składzie i sprawdzonej formule. Biomateriał idealnie dopasowuje się do kształtu stopy.
Używano go dotychczas jedynie w renomowanych placówkach rekonwalescencyjnych. Leczono w nich wysokiej klasy zawodników sportowych.

Aby pozbyć się halluksów wystarczy co wieczór przed snem założyć Hallu Forte 3 na stopy.
Korektor aktywuje swoje właściwości lecznicze w nocy, kiedy nogi odpoczywają.
Można go zakładać również w ciągu dnia, kiedy się relaksujemy.

Jak zakładać korektor?

Należy zwrócić uwagę, aby pasek był ustawiony w pozycji zerowej.
Delikatnie założyć aparat tak, aby halluks był całkowicie okryty miękką gąbką. Przednia część aparatu musi być po wewnętrznej stronie dużego palca.
Paskiem owinąć zewnętrzną stronę stopy, osłonić stopę z góry i zaczepić. Pasek musi być odpowiednio naciągnięty i stabilny.
Można sukcesywnie wzmacniać ucisk na duży palec. Palec powoli się prostuje

CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Perfekcyjnie ukierunkowane działanie korektora daje szansę na przywrócenie prawidłowego układu kości w stopie.

To urządzenie ortopedyczne realizuje w tym samym czasie wiele działań:

Poprzez oddziaływanie wprost na staw śródstopno-paliczkowy układa palec w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu redukuje deformację stopy. Poprawia równocześnie jej stabilność.

Poprawia znacząco ukrwienie stopy. To pozwala na sukcesywną likwidację stanu zapalnego i zmniejszanie obrzęków.

Zapobiega powtórnym zmianom w budowie kości. Działa osłaniająco, powoduje że staw skokowo-goleniowy jest bardziej sprężysty i giętki.

Pierwsze efekty działania Hallu Forte 3 pojawiają się już po dwóch tygodniach noszenia aparatu. Zaczynają znikać zaczerwienienia, obrzęki, krew w stopie krąży szybciej, zaczyna ustępować notoryczny ból.
Jednak prawdziwą skuteczność osiąga się po miesiącu stosowania.
Wtedy pojawia się efekt prostowania koślawego palucha, a stawy stają się silniejsze.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Zanim korektor został wprowadzony do sprzedaży poddano go wielu badaniom i testom klinicznym. Jest zalecany przez lekarzy ortopedów oraz specjalistów z zakresu podologii.
Nie powoduje otarć, i nie działa alergizująco. Posiada certyfikat bezpieczeństwa.

Nie ma wielu przeciwwskazań do noszenia aparatu. Jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.
Natomiast osoby chorujące na cukrzycę lub mające problem z krążeniem powinny koniecznie skonsultować się ze swoim lekarzem.
Istotny jest sposób użycia aparatu, jego odpowiednie założenie na stopę. Od tego zależy bowiem, czy działa skutecznie i nie powoduje efektów ubocznych.

HALLU FORTE 3 – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

To urządzenie korygujące, dzięki swojej uniwersalności może być stosowane przez wszystkich, którzy mają dosyć bólu i dyskomfortu związanego z halluksami.

Hallu Forte 3 jest polecany także osobom, które nie chcą poddawać się zabiegowi chirurgicznemu. Operacja jest najczęstszą formą leczenia halluksów. Jest kosztowna i skomplikowana. A po operacji trzeba poddać się długiej i bolesnej rehabilitacji.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Nie znajdziemy korektora ani w aptekach, ani w sklepach ze sprzętem medycznym. Dla wszystkich, którzy w komentarzach na forum pytają gdzie kupić Hallu Forte 3, mamy prostą odpowiedź.

Tym miejscem jest strona internetowa producenta. Producent chce w ten sposób umożliwić klientom otrzymanie oryginalnego produktu. A nie taniej podróbki o wątpliwej skuteczności działania.

Wystarczy w tym celu złożyć zamówienie na stronie. Cena jest atrakcyjna. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie promocje proponowane przez producenta.
Produkt jest objęty gwarancją skuteczności. Jeśli klient nie jest zadowolony z osiągniętych rezultatów leczenia może odzyskać pieniądze.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Rehabilitanci i ortopedzi rekomendują stosowanie Hallu Forte3. Zwracają uwagę na nieinwazyjność i dużą skuteczność tej formy leczenia.

Użytkownicy podkreślają niezwykle prosty sposób zakładania aparatu. Producent każde opakowanie zaopatrzył w ilustrowaną instrukcję. To jest dodatkowym ułatwieniem.
W komentarzach na blogach pojawiają się opinie klientów, którzy opisują swoje doświadczenia w stosowaniu aparatu korekcyjnego. Opinie są często zaopatrzone w zdjęcia stóp zrobione przed i po leczeniu korektorem.

HALLU FORTE 3 – OPINIA REDAKCJI

Nie jest łatwo zaopiniować produkt będący owocem długotrwałych badań prowadzonych pod okiem ortopedów i rehabilitantów.

Dokonaliśmy analizy wszystkich dostępnych nam materiałów, wyników badań i testów.
Skupiliśmy się na budowie i bezpieczeństwie działania aparatu. Prześledziliśmy także opinie użytkowników na internetowych forach.

Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, uważamy że Hallu Forte 3 jest produktem w pełni godnym zaufania.
Polecamy go wszystkim, którzy chcą pozbyć się bólu i ciągłych stanów zapalnych stopy związanych z halluksami. Tym, którzy chcą odzyskać pełną sprawność chodzenia w bezpieczny, prosty i wygodny sposób.