Green Magma Forte – ekstrakt z zielonego jęczmienia na odchudzanie i oczyszczanie organizmu z toksyn

Jest wiele czynników, które wywierają negatywny wpływ na naszą kondycję zdrowotną. To przede wszystkim: dieta zakwaszająca organizm, błędy żywieniowe, toksyny występujące w otoczeniu, żywności i kosmetykach,  stres i silne negatywne emocje (strach, złość czy zazdrość), szczególnie jeśli tłumimy je w sobie przez długi czas. Zakwaszone komórki nie posiadają energii potrzebnej do przyswajania składników odżywczych, nie mają także siły na usuwanie toksyn, po prostu umierają.

Lista korzyści, jakie możemy osiągnąć dzięki przeprowadzonej raz na jakiś czas (co najmniej raz w roku) detoksykacji całego organizmu jest naprawdę długa. Przede wszystkim zrzucamy zbędne kilogramy, możemy cieszyć się zdrową skórą, włosami i paznokciami, jesteśmy odporniejsi na infekcje, lepiej śpimy, nie narzekamy na bóle głowy, mamy jasny umysł, lepszą koncentrację i ogromny apetyt na życie.

Wśród oferty preparatów oczyszczająco – odchudzających pojawił się nowy produkt – Green Magma Forte – suplement diety z młodym zielonym jęczmieniem. Młody jęczmień nazywany jest często zieloną krwią lub mistrzem odchudzania. Jego podstawowym zadaniem jest idealne oczyszczenie organizmu z toksyn i skuteczne zmniejszenie wagi ciała.
Zweryfikujemy zapewnienia producenta dotyczące działania produktu. Sprawdzimy czy stosowanie suplementu nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych i przeczytamy opinie użytkowników na jego temat.

SKŁAD – DAWKOWANIE

Preparat zawiera w swoim składzie sproszkowany ekstrakt z zielonego jęczmienia – w ilości 220 mg w jednej kapsułce.Mieści w sobie uniwersalny zestaw wszystkich witamin, składników mineralnych i aminokwasów, bez których nasz organizm nie może się obejść. To między innymi witaminy C, B1, B2, B6, B12, E, chlorofil, błonnik, K, Zn, Ca, Mg, Fe, Mn, Si, beta-karoten, cholina i glikozylisowiteksyna (antyoksydant).

Młodziutkie, 7-dniowe pędy (ok. 30 cm) są zbierane kiedy wykazują szczyt swoich odżywczych właściwości. Pędy są suszone z wykorzystaniem zjawiska liofilizacji – suszenia w niskiej temperaturze, co pozwala na zachowanie w produkcie finalnym maksymalnej wartości składników. Pozytywne działanie młodego jęczmienia potwierdziły badania naukowe i testy kliniczne.

O właściwościach prozdrowotnych zielonego jęczmienia wiedzieli nasi przodkowie już tysiące lat temu. Od wieków jęczmień był wykorzystywany w medycynie ludowej w celu poprawienia stanu zdrowia i zapewnienia sił witalnych.

Jak przyjmować Green Magma Forte? Wysokość dawkowania i dokładny sposób użycia jest opisany w ulotce producenta dołączonej do produktu.Zgodnie z zaleceniami należy aplikować 2 razy dziennie po 2 kapsułki.
W jednym opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, które wystarczają na cały miesiąc kuracji.

GREEN MAGMA FORTE – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Dzięki zawartości chlorofilu – zielonego barwnika roślin preparat odkwasza organizm, dobrze natlenia krew, wzmacnia serce i naczynia krwionośne, a poza tym:

  • Utrzymuje w ryzach wagę ciała
  • Uwalnia organizm od szkodliwych toksyn, zwalcza wolne rodniki
  • Usprawnia pracę wątroby i dróg żółciowych
  • Pozwala zachować równowagę kwasowo – zasadową organizmu
  • Opóźnia procesy starzenia się organizmu
  • Zwalcza stres i przemęczenie

GREEN MAGMA FORTE – CZY JEST BEZPIECZNY – SKUTKI UBOCZNE

Skład suplementu jest w pełni naturalny, a jęczmień jest uprawiany w czystych ekologicznie warunkach, bez genetycznych modyfikacji. Nie trzeba więc obawiać się niepożądanych efektów ubocznych. W pełni potwierdzają to badania kliniczne i doświadczenia użytkowników.

Nie istnieją żadne przeciwwskazania do stosowania formuły przez osoby dorosłe. Jedynie kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby nadwrażliwe na którykolwiek ze składników, przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się ze swoim lekarzem.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY PRODUKT?

Formuła Green Magma Forte jest dedykowana wszystkim, którym zależy na oczyszczeniu organizmu z toksyn, osiągnięciu właściwej wagi, wzmocnieniu odporności i zachowaniu młodego wyglądu na długie lata.

Zawarty w jęczmieniu potas i witaminy z grupy B przyspieszają spalanie węglowodanów i tłuszczów, a błonnik daje uczucie sytości i wspomaga pracę układu pokarmowego. To filary procesów odchudzania.

Zielony jęczmień uważany jest za panaceum na wiele dolegliwości. Zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów, miażdżycy i nadciśnienia tętniczego. Dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości wapnia przeciwdziała osteoporozie, zmniejsza także prawdopodobieństwo zachorowania na cukrzycę.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

O tym, gdzie można kupić kapsułki zadecydował sam producent. Aby zapewnić użytkownikom produkt najwyższej jakości producent podjął decyzję o sprzedaży wyłącznie poprzez swoją stronę internetową. Zamówienie złożone na stronie daje 100% gwarancję otrzymania oryginalnego i sprawdzonego preparatu w rozsądnej cenie.

Jeśli klient z jakiejkolwiek przyczyny nie jest zadowolony z efektów, może odzyskać pieniądze, ponieważ produkt jest objęty gwarancją skuteczności. Dystrybucja Green Magma Forte nie uwzględnia aptek.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

W swoich opiniach opartych na doświadczeniu, lekarze zwracają uwagę na wpływ jaki wywiera preparat na zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Dzięki temu możliwe jest zapobieganie reumatyzmowi lub problemów z oddechem. Aby wspomóc działanie suplementu lekarze zalecają jedzenie 5-ciu lekkich posiłków dziennie, wypijanie 2 litrów wody i jakąkolwiek formę aktywności fizycznej.

W komentarzach na blogach nie spotkamy żadnej opinii negatywnej. Opinie klientów, usatysfakcjonowanych działaniem suplementu, są bardzo przychylne. Dotyczą szczególnie jego walorów odchudzających oraz przywracania witalności i radości życia.

GREEN MAGMA FORTE – OPINIA REDAKCJI

Aby nasza opinia o suplemencie była bezstronna i wiarygodna – podeszliśmy do zadania bardzo poważnie. Dokładnie zbadaliśmy skład i działanie preparatu. Poznaliśmy opinie lekarzy i wyniki badań naukowych dotyczących zielonego jęczmienia. W końcu przyjrzeliśmy się opiniom i komentarzom samych użytkowników zamieszczanym na forum. W opinii utwierdziły nas także zdjęcia klientek zrobione przed i po suplementacji.

Jesteśmy przekonani, że możemy polecić Green Magma Forte, każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie, sprawność i nienaganną figurę.