Follixin – skuteczna metoda na porost włosów

Szacuje się, ze przeciętny człowiek posiada średnio 100 000 włosów. Każdego dnia tracimy od 50 do 100 włosów, co wpisuje się w normę nie wymagającą interwencji. Problem pojawia się wtedy, gdy dziennie zaczyna wypadać więcej niż 150 włosów.

Utrata włosów i łysienie jest dzisiaj często spotykaną dolegliwością, dotykającą nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. To problem, który można zaklasyfikować zarówno do kategorii zdrowotnej, jak i estetycznej. Dlatego tak często jest źródłem przygnębienia, depresji i zaniżonej oceny samego siebie. Wielu doszukuje się nawet związku między ewentualnymi porażkami, jakie dotykają ich w życiu osobistym lub zawodowym a utratą włosów i niespodziewaną zmianą wyglądu.

Wprawdzie na rynku znajduje się wiele specyfików mających rozwiązać ten poważny problem, ale tak naprawdę większa część z nich nie zasługuje na uwagę klientów, ponieważ rezultaty ich działania są zbyt małe.

Całkiem niedawno na rynku pojawił się nowy produkt – Follixin – którego zadaniem jest rozwiązanie wszystkich problemów związanych z wypadaniem włosów, pobudzenie do wzrostu włosów w uszkodzonych cebulkach i ich naturalna odbudowa.

FOLLIXIN – SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI

Bardzo wysoka skuteczność Follixinu jest spowodowana unikalną, zastrzeżoną formułą, bazującą na naturalnych składnikach. W jego suplementu wchodzą między innymi:

  • BioactivHairRegrowth (™) Blend
  • Wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense)
  • Wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica)
  • Związki krzemowe (19%)
  • Hydrolizowany kolagen
  • L-cysteina
  • Kwas askorbinowy (witamina C)
  • Kwas foliowy
  • Witaminy B6, B2, B1, B12

Mimo, że niewielka część składników wchodzących w skład preparatu Follixin jest wykorzystywana również w innych produktach – cała tajemnica jego skuteczności polega na specyfice formuły, odpowiedniej kompozycji i proporcjach składników.

Follixin działa od wewnątrz organizmu, stając się ważnym i skutecznym czynnikiem odbudowy włosów, chroniącym je przed wypadaniem.

Preparat dodaje witalności włosom od korzeni aż po same końcówki, ożywia pozatykane pory i wzmacnia cebulki włosowe, co umożliwia ich ponowny wzrost.

FOLLIXIN – BADANIA – OPINIE LEKARZY

Skuteczne działanie zastrzeżonej formuły Follixin zostało dowiedzione na podstawie wielu badań klinicznych przeprowadzanych przez lekarzy i chemików. Badania zawsze przeprowadzano z wykorzystaniem metody podwójnej ślepej próby.

Skuteczność działania dzięki zawartości składników aktywnych zawartych w Follixinie została potwierdzona również przez lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii. Wykorzystano także dane z badań prowadzonych przez centra leczenia holistycznego i laboratoria farmaceutyczne.

FOLLIXIN – DAWKOWANIE – JAK STOSOWAĆ

O tym, czy produkt działa decyduje systematyczność stosowania. Dokładny sposób dawkowania Follixinu został opisany w ulotce producenta. Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek Follixinu dziennie, najlepiej w czasie posiłku, popijając je dużą ilością wody, co ułatwia jego wchłanianie.

Producent zachęca również do ruchu, relaksu i właściwego odżywiania, ponieważ – jak wiadomo z doświadczenia – w znaczący sposób determinuje to korzystne działanie preparatu.

FOLLIXIN – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA – EFEKTY

Kilka lat temu przeprowadzono badania losowej grupy 140 mężczyzn z różnym stopniem zaawansowania procesu wypadania włosów. Jakie były wyniki?

Pierwsze efekty stosowania Follixinu pojawiły się już po trzech tygodniach testów.
Aż 81% mężczyzn potwierdziło korzystną zmianę jakości struktury włosów i zmniejszenie ilości wypadających włosów o 40%.

Natomiast po zakończeniu badań ponad 94% przyjmujących zaobserwowało u siebie ponowny wzrost włosów w zniszczonych cebulkach, i co ważne – nie pojawiły się żadne skutki uboczne po zastosowaniu Follixinu.

FOLLIXIN – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY

Producent zaleca stosowanie Follixinu wszystkim mężczyznom borykającym się z problemem łysienia, w przedziale wiekowym od 18 do 80 lat, których stan zdrowia określa się jako dobry.

Ponieważ preparat leczy pierwotną przyczynę łysienia, nie ma znaczenia czy jest ono spowodowane wiekiem, stresem, etc. – produkt działa na poziomie metabolicznym.

Nie ma także żadnych przeciwwskazań, które ograniczałyby możliwość stosowania Follixinu.

FOLLIXIN – CZYM SIĘ RÓŻNI OD INNYCH?

W przeciwieństwie do innych produktów tej kategorii – Follixin działa dwustopniowo.

1. Wspomaga cebulki włosów u samych korzeni, dzięki czemu przestają wypadać.

2. Równocześnie rozszerza szczeliny cebulek hartuje ich korzenie oraz pogrubia pochewki wszystkich włosów – wzmacniając je i pobudzając do życia śpiące fragmenty skóry głowy.

FOLLIXIN – GDZIE KUPIĆ? – CENA

Oryginalny i w pełni skuteczny produkt Follixin można bezpiecznie kupić jedynie na stronie producenta, wystarczy wypełnić specjalny formularz zamówieniowy, a w ciągu kilku dni otrzymamy przesyłkę dostarczoną przez jedną z czołowych firm kurierskich.

Wszelkie informacje na temat tego, gdzie można znaleźć suplement w aptece lub w sklepie są nieprawdziwe.

Jedno opakowanie zawierające 60 tabletek wystarcza do przeprowadzenia miesięcznej kuracji, po której jesteśmy w stanie zauważyć już zachęcające do dalszego stosowania efekty. Można więc stwierdzić, że cena Follixinu jest bardzo przystępna.

Producent daje możliwość zamówienia większego pakietu Follixinu, wówczas możemy zaoszczędzić nawet połowę jego ceny.

FOLLIXIN – OPINIA REDAKCJI

Na blogach i forach internetowych w większości recenzji i komentarzy pojawia się jedna myśl przewodnia, świadcząca o tym, jak ważny okazał się Follixin w życiu wielu mężczyzn.

Twierdzą oni wprost, że dzięki Follixinowi odzyskali nie tylko włosy, ale także pewność siebie i asertywność, a to z kolei w znaczący sposób wpłynęło na poprawę jakości ich życia prywatnego i zawodowego.

Biorąc to pod uwagę, a także skuteczność i bezpieczeństwo działania preparatu, oraz opinie wysokiej klasy specjalistów, pozostaje nam tylko polecić Follixin wszystkim, którzy chcą zapewnić sobie maksymalny efekt w walce z wypadającymi włosami.