Flexa Plus – naturalne wzmocnienie stawów

Choroba zwyrodnieniowa stawów, nazywana osteoartrozą, zwykła być przypisywana do wieku dojrzałego (pierwsze objawy występowały w wieku 40 – 60lat). W tej chwili problem ten zaczyna dotyczyć coraz młodszych pacjentów.

Osteoartroza jest przyczyną uporczywego bólu, a także sztywności i ograniczenia ruchomości stawów. Atakuje najczęściej kolana, biodra, kręgosłup oraz stawy palców rąk i nóg, powodując znaczne pogorszenie jakości życia, może również prowadzić do stałej niesprawności.

Jest wiele różnorodnych czynników mających wpływ na rozwój choroby zwyrodnieniowej, główne z nich to nadwaga, osłabienie mięśni wokół stawu, długotrwałe ich przeciążenia związane na przykład z wykonywaniem obowiązków zawodowych, a także uprawianie niektórych kontuzjo- i urazogennych dyscyplin sportowych.

Aby nie dopuścić do ostatecznych i bardzo przykrych konsekwencji związanych z rozwijającą się chorobą zwyrodnieniową stawów należy odpowiednio wcześnie zadbać o ich wzmocnienie oraz regenerację chrząstki stawowej – zanim jeszcze zaczniemy dostrzegać pierwsze dolegliwości.

Na rynku pojawił się właśnie nowy, bazujący wyłącznie na naturalnych składnikach produkt o nazwie FLEXA PLUS wzmacniający stawy, pozwalający w bardzo krótkim czasie pozbyć się bólu, regenerujący chrząstkę stawową i zapobiegający rozwojowi choroby.

FLEXA PLUS – SKŁAD – JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA

W skład opiniowanego suplementu wchodzą specjalnie wyselekcjonowane substancje aktywne z roślin leczniczych oraz kompleks witamin A, C i E

  • Fiołek trójbarwny – działa przeciwbólowo i przeciwreumatycznie, wzmacnia chrząstki stawowe, zapobiegając zmianom zwyrodnieniowym i sztywności stawów, wspomaga absorpcję witaminy C.
  • Skrzyp polny – bogate źródło krzemu i potasu, poprawia elastyczność tkanki łącznej i intensywnie ją regeneruje.
  • Pokrzywa – zawiera w swoim składzie kwas mrówkowy, a także krzem, bor i inne pierwiastki niezastąpione w leczeniu bólu reumatycznego i artretycznego.
  • Maca – łagodzi bóle przy zapaleniach stawów, bóle pourazowe mięśni i stawów, posiada silne działanie antyseptyczne i przeciwzapalne.
  • Mniszek lekarski – jest niezbędny przy wytwarzaniu kolagenu, będącego podstawowym materiałem budującym tkankę chrzęstną, a duża zawartość choliny i intyzolu pomaga w funkcjonowaniu osłabionych stawów.
  • Melisa – działa przeciwzapalnie osłabiając permanentny ból towarzyszący chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Flexa Plus usuwa źródło stanu zapalnego, inicjuje proces samoregeneracji chrząstki stawowej oraz odżywia komórki budujące chrząstkę, co umożliwia odbudowę i odnowienie stawów.
Pierwsze efekty działania preparatu pojawiają się już pierwszego dni, a po kilku dniach stosowania preparatu całkowicie znikają obrzęki, bolesność i drętwienie.

DAWKOWANIE – SPOSÓB UŻYCIA – SKUTKI UBOCZNE

O tym jak przyjmować tabletki informuje ulotka dołączona do każdego opakowania. Dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się spożywanie 2 kapsułek dziennie.
Jak stosować? Najlepiej jedną przed śniadaniem, a drugą przed obiadem popijając dużą ilością wody.

Śledząc recenzje i komentarze na forum można z całą stanowczością stwierdzić, że produkt ten nie generuje żadnych niekorzystnych efektów ubocznych i jest w opinii klientów najskuteczniejszym suplementem diety tej kategorii. Nie odnotowano również żadnych przeciwwskazań dotyczących jego stosowania.

Działanie FLEXA PLUS można dodatkowo wzmocnić poprzez utrzymywanie prawidłowej wagi ciała oraz wykonywanie prostych ćwiczeń wzmacniających stawy.

FLEXA PLUS – DLACZEGO JEST TAKI SKUTECZNY?

Regeneracja komórek chrząstki stawowej i pozostałych elementów w obrębie torebki stawowej jest możliwa, dzięki kompleksowemu działaniu wszystkich odpowiednio dobranych, i – co najważniejsze – naturalnych komponentów tworzących formułę Flexa Plus. Każdy z nich ma do wykonania ściśle określone zadanie, a wszystkie razem gwarantują efekt odczuwalnej regeneracji stawów i ochrony przed rozwojem schorzenia.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Aby mieć stuprocentową pewność, że zakupiony produkt jest oryginalny i bezpieczny, a także, by nie zastanawiać się czy działa, albo jakie mogą być skutki uboczne tego działania, zaleca się dokonywanie zakupu jedynie przez oryginalną stronę producenta.

W tym celu wystarczy wypełnić formularz zamówienia. Już po kilku dniach otrzymamy dyskretną przesyłkę. Producent często oferuje dodatkowe rabaty przy zakupach, co sprawia że cena staje się naprawdę atrakcyjna. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek.

FLEXA PLUS – WYNIKI BADAŃ

Rezultaty doświadczeń i testów przeprowadzanych przez obiektywnych ekspertów zdecydowanie i ostatecznie potwierdzają niezwykłą skuteczność formuły. Zostało to ogłoszone w raporcie opublikowanym na stronach Amerykańskiego Instytutu Badań Reumatologicznych.

Badania potwierdziły również, że dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości ekstraktu z maki (będącej jednym z głównych składników suplementu) zwiększa produkcję mazi stawowej, czyli naturalnego „smarowidła” znajdującego się w przestrzeniach między kością a chrząstką.

To pierwszy na rynku preparat o takim składzie i takiej skuteczności, potwierdzonej testami klinicznymi.

FLEXA PLUS – OPINIA REDAKCJI

Preparat na wzmocnienie stawów jest w opiniach lekarskich doskonale skomponowany pod względem składu, a dzięki temu, że oprócz elementów aktywnych zawiera także składniki odżywcze, wspierające produkcję kolagenu, może pełnić funkcję ochronną dla chrząstek oraz wzmacniać całościowo strukturę stawów i zapobiegać demineralizacji kości.

Biorąc to pod uwagę, oraz śledząc równolegle komentarze na blogach i zdjęcia „przed i po” umieszczane przez zadowolonych użytkowników, jesteśmy w pełni przekonani o celowości stosowania preparatu FLEXA PLUS przez wszystkich, którzy mają problemy ze stawami, a chcą odzyskać całkowitą sprawność i żyć bez bólu oraz ograniczeń ruchowych.