Eron Plus – najlepszy suplement na poprawę męskiej potencji

Zaburzenia erekcji (ED – ang. Erectile Dysfunction) to, zgodnie z definicją WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) niemożność osiągnięcia i utrzymania erekcji przez mężczyznę podczas stosunku seksualnego.

Na podstawie doświadczeń lekarzy seksuologów z Towarzystwa Medycyny Seksualnej szacuje się, że problem ten dotyka około 1,7mln mężczyzn tylko w północnej części Europy i dotyczy zarówno mężczyzn starzejących się (50% mężczyzn po 60 roku życia ma problem z erekcją), jak i tych zupełnie młodych.

Mimo całej postępowości XXI wieku, seksualna sfera życia człowieka dla wielu ludzi wciąż jeszcze stanowi temat tabu. Mężczyźni, z obawy przed wyśmianiem, dosyć często bagatelizują problemy z osiągnięciem wzwodu, obciążając winą za ten fakt przemęczenie pracą i stres.

Na rynku pojawił się nowy produkt Eron Plus – suplement w formie tabletek, wspomagający męską potencję. Powstał on z myślą o wszystkich mężczyznach, dla których kłopoty z erekcją i niskim libido stanowią zbyt wstydliwą sprawę, aby mogli poprosić kogokolwiek o pomoc.

ERON PLUS – SKŁAD – DAWKOWANIE

Wszystkie składniki budujące formułę Eron Plus są całkowicie naturalne, specjalnie wyselekcjonowane, bez jakichkolwiek chemicznych „udoskonaleń”:

  • L-arginina – odtruwa organizm, zapewnia prawidłową cyrkulację krwi oraz wzmacnia serce i układ naczyniowy. Jest stymulatorem tlenku azotu (NO), a bez jego odpowiedniej ilości w organizmie nie ma mowy o poszerzeniu światła naczyń krwionośnych, a tym samym o mocnej erekcji.
  • Korzeń maca – rośnie w peruwiańskich Andach, według starych indiańskich legend był spożywany przez Inków przed starciami z przeciwnikami, uważana dzisiaj za starożytne peruwiańskie „super jedzenie”. Wzmacnia organizm dodając siły i energii, stanowi również silny afrodyzjak zwiększający popęd płciowy u mężczyzn. Wzmaga erekcję, poprawia także produkcję spermy i ruchliwość plemników. Ciekawostką jest, że NASA wpisała macę na listę żywności dla kosmonautów.
  • Buzdyganek ziemny – roślina jednoroczna, znana już w starożytnej Grecji, Chinach i Indiach jako zioło podnoszące zdolności seksualne mężczyzn. Rośnie w południowo-wschodniej Europie, w Południowej Azji i Północnej Australii. Zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi (nazywanego hormonem męskości). Poprawia siłę wytrysku nasienia i zwiększa jego ilość.
  • Żeń-szeń koreański – reliktowa bylina z rodziny araliowatych. Występuje dziko na północy Półwyspu Koreańskiego, stosowana od kilku tysięcy lat w medycynie naturalnej jako afrodyzjak.
  • Kozieradka pospolita – zwana także bożą trawką, to roślina zielna z rodziny motylkowatych. W stanie naturalnym występuje w Azji i Europie Wschodniej. Już w starożytnym Egipcie używana jako skuteczny środek na niemoc płciową, zwiększa wydolność fizyczną nawet o 60%.

Eron Plus jest zestawem dwóch rodzajów kapsułek:

Eron Plus: jest przeznaczony do codziennego stosowania i obejmuje dawkowanie 2 kapsułek dziennie, jednej przed śniadaniem i drugiej przed obiadem.

Eron Plus Before: zażywany jest tuż przed stosunkiem. Na 30 minut przed zbliżeniem należy przyjąć 4-6 kapsułek i obficie popić wodą.

ERON PLUS – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA? – REZULTATY

Dzięki obecności w składzie Buzdyganka ziemnego – Eron Plus działa pobudzająco, niweluje oznaki zmęczenia i senności, dodaje energii i seksualnego wigoru.

Z kolei żeń-szeń koreański zawiera w swoim składzie ginsenozydy, które poprzez gwałtowne uwalnianie w organizmie tlenku azotu – wspomagają rozkurcz naczyń krwionośnych i zwiększenie napływu krwi do penisa.

Pierwsze efekty działania są zauważalne już po pół godzinie od zażycia kapsułki, ale jej wielopłaszczyznowe działanie można odczuć po dwóch tygodniach suplementacji.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Formuła Eron Plus dzięki nasilonej syntezie tlenku azotu pozwala, zupełnie niczym Viagra, rozwiązywać wszystkie problemy z potencją. Jednak w przypadku Eron Plus zapewnione jest całkowite bezpieczeństwo stosowania, co gwarantuje, że produkt nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

ERON PLUS – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Kapsułki Eron Plus są dedykowane tym mężczyznom, którzy przekonali się choć raz w życiu jak szokującym i przykrym doświadczeniem jest zawieźć w łóżku swoją seksualną partnerkę. Preparat ma skutecznie rozwiązać ten problem, likwidując kompleksy i zapewniając naturalną pomoc w podniesieniu witalności i potencji.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Gdzie kupić suplement diety Eron Plus, aby jego stosowanie było adekwatne do oczekiwań i zgodne z zapewnieniami producenta?

Aby mieć stuprocentową pewność co do tego, czy produkt działa oraz jakie efekty przynosi, należy skorzystać z oryginalnej internetowej strony producenta.

W ofercie dostępne są trzy pakiety:

pakiet podstawowy – 1 opakowanie Eron Plus
pakiet standardowy – przy zakupie 2 opakowań – trzecie gratis
pakiet optymalny – zakupując 3 sztuki, otrzymujemy dodatkowo 3 opakowania gratis

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską, w dyskretnych opakowaniach, bezpłatnie pod wskazany adres w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia. Sposób użycia produktu wraz z dokładną instrukcją jak przyjmować jest zamieszczony na ulotce informacyjnej dołączonej do każdego produktu.

OPINIA LEKARZY – RECENZJE

Dr. J. Wright, będący dyrektorem znanej kliniki Tahoma w Stanach Zjednoczonych twierdzi wprost, że dla wszystkich mężczyzn mających problem z odbyciem pełnego stosunku płciowego, Eron Plus tak wysoką zawartością L-argininy będzie stanowić nieoceniony ratunek.

Z kolei efekty badań przeprowadzonych w Asan Medical Center w Seulu w Korei, wykonane w warunkach podwójnej ślepej próby, potwierdziły skuteczność działania czerwonego żeń-szenia koreańskiego w leczeniu mężczyzn z zaburzeniami wzwodu.

Opinie klientów i komentarze zamieszczane na forum podkreślają innowacyjność formuły, polegającej na jej dwufazowym działaniu. Sytuacja w której jeden rodzaj kapsułek neutralizuje źródło problemu, a drugi bezpośrednio stymuluje erekcję – wydaje się być skutecznym rozwiązaniem problemów z potencją. Klienci zauważają również, że wraz z osiągnięciem wyższej formy seksualnej, automatycznie zwiększa się ich ochota na seks, a różnica w doznaniach erotycznych przed i po zastosowaniu formuły Eron plus jest ogromna.

ERON PLUS – OPINIA REDAKCJI

Analizując dokładnie skład preparatu,wyniki badań, opinie seksuologów, a także opinie internautów i komentarze na blogach – w ogromnej większości pozytywne – stwierdzamy, że preparat jest godny polecenia.

Sprawdzi się doskonale u wszystkich mężczyzn, którzy nie są zadowoleni ze swej kondycji seksualnej, a chcą zapewnić zarówno sobie jak i swojej seksualnej partnerce większą satysfakcję z intymnego zbliżenia.

Niepodważalnym atutem Eron Plus jest brak jakichkolwiek przeciwwskazań co do jego stosowania. Można więc uznać produkt za wysoce skuteczny i jednocześnie całkowicie bezpieczny.