Co zrobić, aby piersi zachwycały?

Skóra na piersiach jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Dodatkowo skazana na częste rozciąganie – gdy piersi rosną, w czasie ciąży i karmienia, a także podczas każdej końcówki cyklu.
Trudno, aby po takich przeżyciach przypominały kształtem modelowe jabłuszka, którymi tak zachwycają się mężczyźni.

Pocieszająca dla wszystkich kobiet jest wiadomość, że odpowiednia ich pielęgnacja może naprawdę zdziałać cuda. Nawet wtedy, kiedy wydaje się, że jedyny sposób na ujędrnienie i podniesienie biustu to operacja plastyczna.

Podstawa – dobrze dobrany stanik

Większość z kobiet nosi źle dobrane staniki, a dobry biustonosz zapobiega opadaniu piersi i traceniu przez nie jędrności. Nosimy zbyt małe miseczki a zbyt szerokie obwody. Zalecamy korzystanie z usług tzw. bra-fitterki, czyli specjalistki w zakresie doboru rozmiaru biustonosza.
Wiele kobiet zauważyło, że piersi noszone w dobrze dobranym staniku po kilku miesiącach stają się bardziej kształtne i jędrniejsze.

Magiczne sposoby na większe piersi

Nasze prababcie sypiały w mokrych biustonoszach, aby móc cieszyć się gładkim i jędrnym biustem. Dobrym sposobem na uzyskanie większego rozmiaru biustu było okładanie piersi kiszoną kapustą.

Dzisiaj także możemy skorzystać z ich wiedzy i stać się posiadaczkami pełniejszych piersi o jedwabistej skórze.
Codziennie rano możemy na przykład robić kolisty masaż piersi kostkami lodu umieszczonymi w woreczku foliowym, lub polewać je chłodną wodą po każdej kąpieli.
Rewelacyjnie działają maseczki z pełnotłustego twarożku, a także z ugotowanej fasoli z oliwą i cytryną.

Ziemniak i banan

Niezwykłą moc posiada także ugotowany, rozgnieciony i wymieszany z 3 łyżkami mleka ziemniak. Działa na pierś jak błyskawiczny lifting. Wystarczy pozostawić go na piersiach przez 15 minut, potem spłukać piersi chłodną wodą. Podobną siłę działania wykazuje banan.

Najlepsze piersi średniej wielkości

Na koniec ciekawostka. Otóż nieprawdą jest, że mężczyźni lubią tylko piersi pokaźnych rozmiarów. Z badań przeprowadzonych przez prof. Roba Brooksa wśród studentów w Sydney wynika, że większość mężczyzn za najatrakcyjniejsze uznaje biusty średniej wielkości. Niżej oceniają biusty bardzo małe, ale i te bardzo duże.