CGA800 Pure 2 – metabolizm na najwyższych obrotach

Od lat ludzie, szczególnie w wysoko rozwiniętych, bogatych krajach borykają się z problemem nadwagi i otyłości. Różne są tego przyczyny – wysoko przetworzona żywność, źle zbilansowana dieta, niewielka ilość ruchu i wysiłku fizycznego oraz wszechobecny stres.

Nadwaga to nie tylko problemy ze zdrowiem, ale także niska samoocena, brak życia towarzyskiego, depresja. I kolejne, desperacko podejmowane próby odchudzania, dające różne rezultaty, z często powracającym efektem jo-jo i zniechęceniem, wysysające energię i osłabiające.

Czasem na rynku pojawiają się produkty, które zasługują na uwagę i danie im szansy, aby mogły zadziałać. Niedawno pojawił się nowy, oparty wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, suplement diety CGA800 Pure2 – wspomagający utratę nadprogramowych kilogramów.

CGA800 PURE2 – SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI

CGA to kwas chlorogenowy – jest naturalnym polifenolem występującym w składzie wielu roślin, między innymi w surowych, zielonych, nie palonych ziarnach kawy, w yerba mate, a także w śliwkach i karczochach.

Polifenole to grupa naturalnych przeciwutleniaczy występujących w roślinach. Hamują one powstawanie wolnych rodników, które są odpowiedzialne za wiele chorób rozwijających się w ludzkim organizmie. Mają również działanie przeciwnowotworowe, zapobiegając niszczeniu przez wolne rodniki struktury ludzkiego DNA i powstawaniu jego mutacji. Wykazują też własności przeciwmiażdżycowe i przeciwcukrzycowe oraz przeciwwirusowe i przeciwalergiczne.

Przeprowadzone doświadczenia wykazują, że polifenole występujące naturalnie w pożywieniu mają wielokrotnie silniejsze działanie niż te otrzymywane syntetycznie.

Oprócz wszystkich swoich właściwości prozdrowotnych, kwas chlorogenowy CGA posiada jeszcze jedną bardzo istotną właściwość – wykazuje silne działanie odchudzające.

Odpowiedzialne za to są składniki aktywne występujące w formule CGA800 Pure2 :

  • Zielona kawa – niepalona, świeża, surowa – dzięki zawartości kwasu chlorogenowego przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, a tym samym do zmniejszenia wagi ciała. Z kolei kofeina oprócz zmniejszania zmęczenia fizycznego i psychicznego, wspólnie z CGA blokuje magazynowanie tłuszczu z zaabsorbowanej od pokarmu glukozy.
  • Garcinia Cambogia – żółte i podobne do dyni owoce tej rośliny rosną w południowo-wschodniej Azji, są od wieków wykorzystywane w medycynie hinduskiej jako istotny składnik wielu leków leczących serce i układ pokarmowy, zmniejszają apetyt, wspomagają metabolizm tłuszczów, obniżają poziom cholesterolu, stając się ziołem niezwykle cenionym w leczeniu otyłości.
  • Korzeń Yaconu – pochodzi z And Peruwiańskich w Ameryce Południowej, obecnie uprawiany także w USA i Europie. Reguluje poziom cukru we krwi, ograniczając apetyt i spalając podskórną tkankę tłuszczową, równocześnie oczyszczając organizm z toksyn. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, a co za tym idzie – odmładzające – zapobiega powstawaniu zmarszczek i zwiotczeń skóry, wygładzając ją i regenerując mikrouszkodzenia, co jest niezwykle istotne w czasie procesu odchudzania.
  • Chrom – pierwiastek śladowy, nieodzowny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, chroni przed miażdżycą, cukrzycą i chorobami serca, a przy okazji ogranicza napady głodu i łaknienie słodyczy.

CGA800 PURE2 – EFEKTY – CZY DZIAŁA? – SKUTKI UBOCZNE

CGA800 Pure2 dzięki unikalnemu połączeniu naturalnych roślin leczniczych o intensywnym działaniu antyoksydacyjnym i antybakteryjnym, a także odpowiednim ich stężeniu, umożliwia osiągnięcie maksymalnej utraty wagi w krótkim czasie i bez jakichkolwiek niepożądanych efektów ubocznych. Potwierdziły to wyniki niezależnie przeprowadzonych badań klinicznych.

CGA800 Pure2 działa naprawdę rewelacyjnie, zwłaszcza kiedy jest wsparty zbilansowaną dietą i dowolną formą ruchu fizycznego – wówczas efekty są szybciej zauważalne. Z drugiej jednak strony, osoby nie lubiące się ruszać także zauważą efekty, tyle, że będą musiały na nie poczekać trochę dłużej.

Czy CGA800 Pure2 jest bezpieczny?

Opinie lekarskie nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości – oprócz istotnych właściwości odchudzających zalecają preparat dla osób chorujących na choroby insulinozależne (takie jak cukrzyca typu 2), ponieważ preparat posiada zdolność regulacji wahań glukozy we krwi.

Z kolei rezultaty badań naukowców japońskich dowiodły jednoznacznie, że regularne stosowanie kwasu chlorogenowego w postaci CGA800 Pure2 pomoże zredukować o 20% ryzyko wystąpienia udarów mózgu i zawałów, dzięki stabilizacji nadciśnienia tętniczego.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY? – JAK STOSOWAĆ? – DAWKOWANIE

Przeciwwskazania w stosowaniu preparatu dotyczą jedynie dzieci i młodzieży do lat 18, a to ze względu na niewielką obecność kofeiny, która nawet w tak minimalnych ilościach nie jest dla nich wskazana.

Stosowanie ekstraktu z zielonej kawy w dawce ściśle określonej przez producenta, jest bezpieczne i zapewnia maksymalne działanie. Zgodnie ze wskazaniami dietetyków optymalna ilość preparatu, jaką należy przyjmować codziennie, to 800 mg.

Jak przyjmować preparat?

Sposób użycia jest bardzo prosty – suplement należy przyjmować w dwóch dawkach po 400 mg, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem. Jedna tabletka zawiera dokładnie 400 mg preparatu.

WYNIKI BADAŃ

Dr Joe Vinsona z Uniwersytetu Scranton przeprowadził badania nad wpływem wyciągu z ziaren kawowca na utratę wagi. Wykazały one, że podczas jego przyjmowania, średni spadek wagi wynosił 8 kg, co daje w przybliżeniu ok. 10% utraty masy ciała, przy 16% spadku ilości tłuszczu w organizmie. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 miesiącach suplementacji, podczas których Indeks Masy Ciała osiąga normalną wagę wychodząc z fazy otyłości.

CGA800 PURE2 – GDZIE KUPIĆ – CENA

Na często pojawiające się na blogach pytanie: „Gdzie znaleźć w aptece?” oraz na pytania dotyczące możliwości zakupu preparatu w sklepach z suplementami odpowiedź jest jednoznaczna. Jedyny oryginalny produkt można kupić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Producent zdecydował o jego dostępności jedynie na stronie produktu, w trosce o to, aby klient otrzymał oryginalny i naturalny suplement, bez chemicznych dodatków. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest zmniejszenie wagi ciała, CGA800 Pure2 odgrywa ogromna rolę także w profilaktyce przeciwrakowej, poprzez unieszkodliwianie czynników rakotwórczych.

Z komentarzy na blogach wynika, że zamówienia są realizowane w bardzo krótkim czasie i dostarczane w dyskretnych opakowaniach przez pracowników wiodących firm kurierskich w kraju.
Cena jest adekwatna do jakości produktu, a wypełniając formularz zamówienia klubu rabatowego, można uzyskać cenę promocyjną.

CGA800 PURE2 – OPINIA REDAKCJI

Komentarze na forum oraz opinie i zadowolonych użytkowników, podkreślają fakt, że z CGA800 Pure2 można zredukować masę ciała bez przymusowości wprowadzania drastycznych zmian w diecie.

Fakt, że formuła CGA800 Pure2 jest oparta jedynie na naturalnych komponentach, zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność działania. Biorąc pod uwagę prawdziwe opinie lekarzy, recenzje specjalistów od spraw dietetyki oraz nie mogące kłamać zdjęcia zrobione przed i po kuracji suplementem – redakcja może już tylko polecić CGA800 Pure2. Jest to doskonały środek dla tych osób, które pragną szybko i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy, poprawiając tym samym swoją kondycję i zdrowie.