Cellinea – gładkie nogi bez cellulitu

Z ostatnich badań wynika, że już ok. 80% kobiet ma problem z cellulitem, który w języku medycznym określany jest jako lipodystrofia.

Każda kobieta gromadzi w swoim organizmie zapasy tłuszczu, będące zasobem energii niezbędnej „na specjalne okazje” takie jak np. ciąża czy karmienie piersią. Tłuszcz ten, w postaci tkanki, odkłada się niestety w skórze bioder i ud, a jego nieprawidłowe rozmieszczenie to właśnie cellulit.

Jak powstaje cellulit?

Prowadzone badania wykazały w sposób jednoznaczny, że cellulit to nic innego, jak zbyt napęczniałe komórki tłuszczowe. Dzieje się tak, kiedy układ limfatyczny nie działa prawidłowo i powstające w wyniku przemiany materii produkty odpadowe i toksyny nie są usuwane z organizmu. Właśnie te komórki zwiększają swoją objętość i generują powstawanie cellulitu.

Odpowiedzialny za to jest przede wszystkim tryb życia biurowo-kanapowy, bez wysiłku fizycznego, papierosy, alkohol i wszechobecny stres.

Wprawdzie cellulit nie jest traktowany jak choroba, ale większość dotkniętych nim kobiet nie akceptuje uciążliwej „skórki pomarańczowej” i wszelkimi sposobami stara się jej pozbyć.

Część kobiet decyduje się na zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej, często agresywne, a część wykorzystuje w tym celu różnorodne kremy i balsamy, które tylko „tuszują” efekty zewnętrzne problemu. Tymczasem, aby zwyciężyć tak trudnego przeciwnika, trzeba podjąć z nim walkę od wewnątrz.

Produkt, który niedawno pojawił się na rynku – Cellinea – skutecznie wspiera kobiety w walce o jędrną i gładką skórę bez cellulitu.

CELLINEA – SKŁAD – JAK DZIAŁA?

Cellinea to w pełni naturalny produkt. W jego skład wchodzą substancje aktywne:

  • Skin Firming Cellinea Complex
  • Ekstrakt z pestek winogron 95% PAC
  • Ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense)19%
  • Ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica) 1%
  • Zielona Herbata 4:1
  • Suchy wyciąg z morszczynu 5:1

Oprócz powyższych składników w preparacie pojawiają się także substancje dodatkowe: celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna i stearynian magnezu.

Dzięki unikalnej formule, złożonej jedynie z naturalnych składników, Cellinea skutecznie doprowadza do perfekcji elastyczność i jędrność skóry, minimalizując przy tym ilość niezbyt atrakcyjnej „skórki pomarańczowej”.

Staje się to możliwe dzięki poprawieniu krążenia krwi i pobudzeniu komórek tłuszczowych do zwiększonego metabolizmu.

CELLINEA – JAK STOSOWAĆ – DAWKOWANIE

Informacje o tym jak przyjmować suplement Cellinea zawiera ulotka załączona do każdego opakowania. Zgodnie z nią – wystarczy spożywać 2 kapsułki w ciągu dnia, najlepiej po śniadaniu i około 30 minut przed aktywnością fizyczną.

Zaleca się popijać tabletki dużą ilością wody, w celu lepszego wchłaniania. Niezmiernie ważna jest systematyczność przyjmowania preparatu – to daje gwarancję osiągnięcia właściwych efektów.

CELLINEA – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA?

Dla wszystkich kobiet, które chcą posiadać gładką i jędrną skórę bez cellulitu, ale bez ciągłego torturowania się ostrymi treningami i ekstremalnymi dietami.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania preparatu Cellinea – może być stosowany przez ogół kobiet, wystarczy, że są pełnoletnie i cieszą się dobrym zdrowiem. Raczej nie jest polecana dla mężczyzn.

CELLINEA – DLACZEGO JEST TAKA SKUTECZNA?

Cały sekret skuteczności działania Cellinei to niecodzienne połączenie doskonale dobranych i tylko naturalnych składników, gwarantujących bezpieczeństwo i nawilżających oraz odżywiających skórę, a także poprawiających metabolizm i krążenie.

A doświadczenie pokazuje, że właśnie utrzymanie równowagi w organizmie to podstawowy warunek pozbycia się cellulitu.

CELLINEA – CZY JEST BEZPIECZNA? – SKUTKI UBOCZNE

Cellinea to produkt całkowicie bezpieczny, nie powodujący jakichkolwiek niekorzystnych efektów dla zdrowia użytkowniczek. Potwierdzają to liczne testy i badania kliniczne.

CELLINEA – CZYM SIĘ RÓŻNI OD INNYCH PRODUKTÓW – CZY NAPRAWDĘ DZIAŁA?

To co wyróżnia kapsułki Cellinea spośród innych produktów tej kategorii to szybkość i skuteczność działania.

Efekty tej walki prowadzonej wewnątrz organizmu są bardzo szybko widoczne na zewnątrz – skóra staje się coraz bardziej jedwabista, napięta i jędrna.

CELLINEA – WYNIKI BADAŃ – OPINIA LEKARZY

Badania kliniczne przeprowadzone na grupie kobiet wykazały, że pierwsze efekty działania Cellinea mogą się pojawić już po 5 dniach użytkowania preparatu, a 97% z nich po 8 tygodniach osiągnęło całkowicie zadowalające rezultaty pozbycia się uporczywego cellulitu.

Opinie lekarzy potwierdzają, że stosowanie tabletek Cellinea poprawia krążenie krwi, zwiększa ilość dostarczanych  witamin i minerałów i ma pozytywny wpływ na ogólną przemianę materii.

Równocześnie, specjaliści podkreślają korzystną rolę ruchu i odpoczynku, umożliwiającą regenerację organizmu, a także stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety.

CELLINEA – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE?

Gdzie kupić tabletki Cellinea, aby mieć pewność, że kupujemy oryginalny, bezpieczny i skuteczny suplement?

Taki produkt gwarantuje nam jedynie strona producenta. W przypadku każdego opakowania zakupionego w innych, niesprawdzonych miejscach, ryzykujemy zarówno niepewnością co do tego czy działa, jak również naszym zdrowiem i pieniędzmi.

Zakupu dokonujemy wypełniając formularz zamówieniowy. Cena preparatu jest bardzo przystępna, szczególnie jeśli zdecydujemy się na zakup większych pakietów.

CELLINEA – KOMENTARZE – RECENZJE

W komentarzach na forum trudno znaleźć jakiekolwiek negatywne opinie o skutkach działania opisywanego preparatu do zwalczania cellulitu. Użytkowniczki są wręcz zachwycone skutecznością Cellinea, twierdząc, że wreszcie przestały się wstydzić swego ciała i nareszcie mogły poczuć się w pełni pięknymi kobietami.

CELLINEA – OPINIA REDAKCJI

Specjaliści określają skład Cellinea jako niezawodną i naturalną kompozycję przynoszącą oczekiwane efekty w bardzo krótkim czasie, bez powodowania jakichkolwiek skutków ubocznych.

W tak przedstawionych okolicznościach, opinia redakcji może być tylko jedna: polecamy preparat Cellinea jako bezpieczny i skuteczny środek dla wszystkich kobiet, które pragną kategorycznie, raz na zawsze pożegnać się z cellulitem.