Catch Me, Patch Me! – figura marzeń z plastrami odchudzającymi

Tempo przemiany materii zwalnia w pewnym wieku sprawiając, że niektóre żywieniowe grzeszki przestają uchodzić nam na sucho. Warto również pamiętać, że oprócz wieku, na metabolizm wpływają również czynniki takie jak: dieta, rodzaj pracy, sposoby spędzania wolnego czasu, ilość ruchu na co dzień.

Spowolniona przemiana materii z kolei to większa trudność w pozbyciu się nadwagi. Często pomimo usilnych starań, zrzucanie nadprogramowych kilogramów i fałdek po prostu nie wychodzi. Taki stan rzeczy może prowadzić do zwątpienia i frustracji. Tymczasem zaniedbana nadwaga może przerodzić się w otyłość, a to już znacznie poważniejszy problem natury zdrowotnej.

Jako alternatywę do klasycznych kapsułek odchudzających, stworzono innowacyjny produkt o nazwie Catch Me Patch Me. Zadaniem tych plastrów jest uregulowanie apetytu, dostarczenie energii oraz zablokowanie procesu tworzenia się tłuszczu w organizmie.

SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI – DAWKOWANIE

Catch Me Patch Me to plastry stworzone z naturalnej, aktywnej substancji zwanej kwasem hydroksycytrynowym. Pochodzi ona z owoców garcinia cambogia, które posiadają niezwykle skuteczne właściwości w walce z nadprogramowymi kilogramami.

Kwas hydroksycytrynowy blokuje proces lipogenezy, sprawiając tym samym, że węglowodany dostarczane do organizmu z posiłkami, nie zamieniają się w tkankę tłuszczową. Dodatkowo ekstrakt reguluje łaknienie i powstrzymuje przed przyjmowaniem zbyt dużej ilości kalorii.

Zasługą kwasu zawartego w garcynii kambodżańskiej jest także proces termogenezy. Polega on na zwiększonym wytwarzaniu ciepła przez organizm, które prowadzi do szybszej utraty wagi. Warto również wspomnieć, że kwas hydroksycytrynowy eliminuje z organizmu tzw. zły cholesterol, który mógłby doprowadzić do poważnych schorzeń.

Dodatkowo, w plastrach Catch Me Patch Me wykorzystano technologię transdermalną. Oznacza to, że składniki aktywne pomagające w odchudzaniu, są dostarczane do organizmu w sposób stały i równy przez 24 godziny na dobę.

Jak stosować? Wystarczy przykleić jeden plaster dziennie – na oczyszczoną i osuszoną okolicę ramion lub pleców. Po upłynięciu doby, należy odkleić plaster i zastąpić go nowym.

CATCH ME, PATCH ME! – CZY DZIAŁA? – REZULTATY

Stosowanie Catch Me Patch Me przynosi widoczne rezultaty w postaci:

– zmniejszonego apetytu – brak ciągłego uczucia głodu oraz brak potrzeby sięgania po przekąski i podjadania między posiłkami. Dzięki temu można utrzymać w ryzach dietę i utrzymywać stałą kaloryczność.

– wzmożonego spalania tłuszczu – przyjmowane posiłki nie odkładają się w postaci nieestetycznych fałdek, lecz zostają szybko przetworzone i zamienione w energię, natomiast zbędne produkty przemiany materii – wydalone z organizmu.

– usunięcia ,,złego cholesterolu” – obniżenie poziomu cholesterolu we krwi ma szczególnie ważne znaczenie w przypadku osób otyłych. Ta własność plastrów Catch Me Patch Me wpływa więc pozytywnie na poprawę zdrowia i lepsze samopoczucie.

Dzięki systemowi transdermalnemu, aktywne substancje uwalniają się stopniowo, w sposób ciągły do organizmu. Dzieje się to podczas całego czasu, kiedy to plaster obecny jest na skórze. Dzięki temu kuracja Catch Me Patch Me jest intensywne i pozwala osiągnąć maksymalnie zadowalający efekt.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Produkt został szczegółowo przebadany pod kątem oddziaływania na zdrowie, a jego skład bazuje głównie na naturalnych wyciągach, dlatego można powiedzieć, że jest to produkt bezpieczny. Nie odnotowano również pojawienia się żadnych skutków ubocznych podczas jego stosowania.

CATCH ME, PATCH ME! – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Produkt dedykowany jest osobom, które pragną w szybki, lecz naturalny sposób zgubić dodatkowe kilogramy. Plastry Catch Me Patch Me doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przypadku użytkowników mających kłopot z systematycznym łykaniem kapsułek. Plaster wystarczy bowiem przylepić raz w ciągu doby. Decyzja o zamianie na kolejny nasunie się samoistnie, choćby przy okazji kąpieli, dlatego nie trzeba szczególnie pamiętać o jego stosowaniu.

Jedyne przeciwwskazania, które wymieniono w ulotce, dotyczą osób wykazującą nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Plastry Catch Me Patch Me zostały opracowane przez grupę naukowców pracujących przy ośrodku klinicznym nieopodal Harvardu. Przez ponad 3 lata opracowywali oni formułę, która miałaby w skuteczny sposób zwalczać nadwagę i obniżać poziom ,,złego” cholesterolu.

Na grupie osób o potwierdzonej nadwadze przeprowadzono doświadczenie, które wykazało, że ponad 90% z nich schudła. Niektórzy z uczestników pozbyli się nawet do 12 kilogramów i to w 30 dni. Tym spadkom wagi towarzyszyło także obniżenie cholesterol – między 30 a 60 punktów.

Naukowcy oraz lekarze wystawiają Catch Me Patch Me pozytywne opinie, ponieważ jego stosowanie jest skuteczne w procesie odchudzania, a jednocześnie zupełnie nieinwazyjne i bezpieczne dla zdrowia.

CENA – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE?

W internecie można się spotkać z wieloma podróbkami plastrów Catch Me Patch Me, które być może są tańsze, jednak ich skuteczność jest znikoma. Jedno opakowanie produktu zawiera 15 plastrów, a przystępując do klubu rabatowego można nabyć je już za 147 zł. Dodatkowo, będąc członkiem klubu Catch Me Patch Me, plastry są dostarczane za darmo, a każdy zamawiający otrzymuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Gdzie kupić Catch Me Patch Me? Jedyne zaufane i sprawdzone miejsce zakupu plastrów to oficjalna strona producenta. Tylko tam można otrzymać produkt, który naprawdę działa i który zebrał jak dotąd praktycznie same pozytywne komentarze.

CATCH ME, PATCH ME! – OPINIA REDAKCJI

Plastry Catch Me Patch Me to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie jest przekonany do suplementacji w postaci tabletek. Pierwsze efekty stosowania plastrów widać już po kilku, najwyżej kilkunastu dniach, co potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników oraz ich zdjęcia przed i po kuracji na forum.

Catch Me Patch Me posiadają naturalny skład, w którym na czele wysuwa się kwas hydroksycytrynowy pochodzący z owocu garcynii kambodżańskiej. Jest więc produktem bezpiecznym, i – co równie ważne – bez odnotowanych skutków ubocznych.

Zestawiając wszystkie zebrane przez nas informacje, wyniki badań naukowych oraz opinie użytkowników, podsumowujemy stwierdzając, że Catch Me Patch Me to produkt godny zaufania, przynoszący szybkie i widoczne efekty. Z jego pomocy mogą więc skorzystać wszyscy, którzy chcieliby nareszcie pozbyć się dodatkowych kilogramów.