Antispur Duo Forte – skuteczny sposób leczenia ostrogi piętowej

Ostroga piętowa objawia się najczęściej poprzez dokuczliwy ból pięty podczas chodzenia lub – w bardziej zaostrzonym stadium – także podczas spoczynku (siedzenie, leżenie). Jest to przewlekły stan zapalny powstały w okolicach rozcięgna podeszwowego. Przyczynia się do odkładania złogów wapiennych, dlatego na kości piętowej tworzy się tzw. ostroga.

Ostroga piętowa i ból nią spowodowany nie znikną samoistnie. Warto sięgnąć po odpowiednią pomoc, ponieważ życie z codziennym bólem jest zbyt uciążliwe i może wpływać negatywnie na ogólne samopoczucie.

Czasami ból pięt jest wyłącznie wynikiem przemęczenia lub pojawia się po pokonaniu nienaturalnie długiego dystansu (w przypadku danej osoby). Wtedy nie jest to nic dziwnego. Jednak, kiedy ból zaczyna ograniczać aktywność i nie ustępuje mimo upływu czasu, warto się tym zainteresować na poważnie.

Ostatnio na rynku pojawiły się wkładki Antispur Duo Forte, których zadaniem jest zniwelowanie dyskomfortu wynikającego z zapalenia rozcięgna podeszwowego. Amortyzuje piętę, chroni przed mikrowstrząsami i oferuje ulgę na czas wykonywania zwykłych, codziennych zajęć.

SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI – DAWKOWANIE

Antispur Duo Forte to dwa ściśle powiązane elementy, czyli:

– wkładki Antispur Duo Forte – wytworzonej z dopasowującego się do stopy, miękkiego silikonu.
– krem Cream Duo Forte – pielęgnujący skórę w miejscu powstania zapalenia, zmiękczający naskórek i stanowiący wsparcie w procesie regeneracji.

W skład kremu wchodzą komponenty takie jak:

  • Mocznik – pielęgnuje skórę suchą i spękaną poprzez odpowiednie jej nawilżenie i likwidację zrogowaciałego naskórka.
  • D-pantenol – (nazywany także często pro-witaminą B5) pomaga w gojeniu i regeneracji przynosząc oczekiwaną ulgę. Przenika do głębszych warstw skóry nawilżając ją, łagodząc podrażnienia. Dodaje również skórze elastyczności oraz miękkości.
  • Witamina A – bierze czynny udział w regeneracji komórek skóry oraz minimalizuje utratę wody ze skóry. Jej ważną własnością jest również wytwarzanie kolagenu i elastyny, które właściwie budują skórę.
  • Witamina E – nawilża skórę oraz poprawia jej elastyczność. Ponadto jest silnym przeciwutleniaczem, który blokuje stres oksydacyjny i zapobiega uszkodzeniom komórek.

Jak stosować zestaw? Należy nanieść Cream Duo Forte na oczyszczoną i osuszoną skórę pięty, a następnie delikatnie wmasować. Warto szczególnie uwzględnić miejsca przesuszone. Po całkowitym wchłonięciu preparatu, należy założyć wkładkę Antispur Duo Forte – w taki sposób, aby przylegała do stopy i nie uwierała w żadnym miejscu.

Stosowanie tego zestawu jest możliwe zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

ANTISPUR DUO FORTE – CZY DZIAŁA? – REZULTATY

Pierwsze efekty stosowania Antispur Duo Forte w zestawie z kremem można zauważyć bardzo szybko:

Wkładka Antispur Duo Forte usuwa dyskomfort, który pojawia się wskutek długotrwałego bólu pięt. Ponadto amortyzuje każdą styczność stopy z podłożem i redukuje mikrowstrząsy, które mogłyby stać się przyczyną bólu. Miękki silikon, z którego wykonane są wkładki, daje ulgę i pozwala wykonywać bez problemu codzienne aktywności.

Cream Duo Forte pielęgnuje i chroni pięty. Zawarte w nim komponenty nawilżają skórę i pozwalają na jej szybką i skuteczną regenerację. Krem chroni stopy przed powstawaniem uciążliwych i mało estetycznych pęknięć.

Stosując Antispur Duo Forte oraz Cream Duo Forte zgodnie z zaleceniami producenta będzie można przekonać się, że zestaw naprawdę działa. Potwierdzają to przychylne komentarze użytkowników, którzy stosują Antispur Duo Forte jako uzupełnienie rehabilitacji lub w formie codziennego ukojenia bólu pięt.

SKUTKI UBOCZNE – BEZPIECZEŃSTWO

Cream Duo Forte to preparat, który stworzono na bazie naturalnych składników. Jego działanie jest więc bezpieczne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Tak samo w przypadku wkładek Antispur Duo Forte – jeśli są noszone prawidłowo, nie powinny powodować żadnych niedogodności, a wręcz przeciwnie. Dobrze założone i dopasowane do stopy przyniosą ukojenie we wszelkich dolegliwościach związanych z ostrogą piętową.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Zestaw Antispur Duo Forte przeznaczony jest dla osób, które skarżą się na dolegliwości wynikające zapalenia rozcięgna podeszwowego, czyli tzw. ostrogi piętowej.

Wkładki Antispur Duo Forte w połączeniu z kremem mogą być stosowane przez każdego, kto odczuwa przewlekły ból zarówno podczas chodzenia i stąpania, jak i podczas przyjmowania pozycji siedzącej lub leżącej.

Antispur Duo Forte ma stanowić ulgę dla codziennego bólu, jednak dla całkowitego wyleczenia – oprócz zastosowania wkładek i żelu – zaleca się wizytę u ortopedy, który wyznaczy dalsze kroki działania.

OPINIA LEKARSKA – RECENZJE

Problematyka ostrogi piętowej jest znana ludziom na całym świecie. Dlatego każdy kolejny środek mający złagodzić spowodowany nią ból, przyjmowany jest z niezwykłą uwagą i zainteresowaniem.

Nieco ostrożniej podchodzą do tego naukowcy, którzy pod lupę biorą wszystkie takie nowinki. Przyjrzeli się oni także Antispur Duo Forte, przeprowadzając doświadczenie na grupie osób cierpiącej latami z powodu zapalenia rozcięgna podeszwowego. Część osób stosowała placebo, natomiast pozostali zestaw Antispur Duo Forte. Po 4 tygodniach porównano wyniki i potwierdzono, że niemal 90% osób stosujących Anispur Duo Forte zauważyło znaczącą, lub choćby dostrzegalną poprawę.

Specjaliści pochwalają stosowanie Antispur Duo Forte w formie wsparcia. Zestaw co prawda nie stanowi antidotum na problem, ale pomaga w wysokim stopniu zneutralizować negatywne skutki zapalenia rozcięgna podeszwowego.

CENA – GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE?

Biorąc pod uwagę wysoką wydajność kremu oraz możliwość wielokrotnego zastosowania wkładek, można stwierdzić, że cena produktu jest niezwykle okazyjna.

Pozostaje więc już tylko kwestia gdzie kupić? Otóż doświadczenie klientów wypowiadających się na forach pokazuje, że zestawy zakupione w niesprawdzonych miejscach okazały się nieskuteczną podróbką. Dlatego najlepiej udać się na oficjalną stronę producenta, aby tam otrzymać naturalny produkt Antispur Duo Forte. Wystarczy uzupełnić formularz i złożyć zamówienie, by już po kilku dniach przestać zamartwiać się bólem towarzyszącym ostrodze piętowej.

ANTISPUR DUO FORTE – OPINIA REDAKCJI

Ostroga piętowa to dolegliwość uciążliwa i przeszkadzająca w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego produkt, który pomaga złagodzić ból i usunąć nieprzyjemności związane z zapaleniem rozcięgna podeszwowego, musi być przez nas oceniony wysoko.

Biorąc pod uwagę pozytywne opinie ekspertów a także w większości dodatnie komentarze na forach, należy stwierdzić, że zestaw Antispur Duo Forte jest godny polecenia dla każdego, kto chciałby pozbyć się nieustającego bólu z okolic pięt.

Sposób użycia zestawu jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności ani też użycia dodatkowych narzędzi. Według recenzji specjalistów nie występują żadne przeciwwskazania do stosowania Antispur Duo Forte, dlatego można śmiało sięgnąć po zestaw dostępny na stronie producenta.