Alluramin – męskie feromony zwiększające pożądanie u kobiet

Każdy człowiek posiada nie jeden, ale dwa układy węchowe. Pierwszy to ten normalny, o którym każdy uczył się na lekcjach biologii, ale jest jeszcze drugi – powiązany z narządem nosowo-lemieszowym – i to właśnie on rozpoznaje feromony, jest także w dużym stopniu odpowiedzialny za dobieranie się partnerów seksualnych.

Ciała zarówno kobiet, jak i mężczyzn produkują lekkie, lotne substancje będące pierwszorzędnym czynnikiem przyciągania seksualnego – wzbudzają reakcje płci przeciwnej nawet przy niewielkim stężeniu.

Szwedzkim naukowcom udało się, po przeprowadzeniu wielu doświadczeń, dokładnie określić substancje, które wyjątkowo podniecają płeć przeciwną. Ta substancja to m.in. androstadien – pochodna testosteronu, obecna w męskim pocie podczas seksualnego pobudzenia – działająca piorunująco na kobiety.

Ciekawostką jest fakt że – jak wykazały badania amerykańskich naukowców z Filadelfii – wpływ feromonów na mózg człowieka nie jest uzależniony od jego płci, ale od orientacji seksualnej.

Problem polega jednak na tym, że nie każdy mężczyzna produkuje feromony w takim stężeniu, jakie jest niezbędne, aby wywołać odpowiednią reakcję u kobiet.

I tutaj z pomocą przychodzi Alluramin – silnie stężona mieszanka męskich feromonów, która niedawno pojawiła się w sprzedaży, powodując znaczne zwiększenie atrakcyjności seksualnej mężczyzn.

ALLURAMIN – SKŁAD

Podstawowy skład Alluraminu stanowią 4 feromony:

  • Androstadienon – typowy czynnik wabiący, w dużym stopniu podnosi atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet.
  • Androstenol – feromon, którego wyższy poziom posiadają dominanci. Jest atraktantem dla kobiet, sygnalizuje młodość i zdrowie mężczyzny.
  • Androstenon – feromon akcentujący męskość, dominację i stanowczość, czyli cechy często wzbudzające fascynację u kobiet.
  • Androsteron – feromon typowo męski, stwarza efekt dominacji, ale bez agresji, działa jak katalizator na pozostałe feromony i zwiększa ich działanie – jest określany wyznacznikiem męskości, symbolizuje zwycięzcę.

JAK DZIAŁA – BEZPIECZEŃSTWO – SKUTKI UBOCZNE

Dlaczego formuła Alluraminu jest taka skuteczna?

Dzięki niespotykanemu dotąd połączeniu wyłącznie naturalnych składników i to w ściśle określonych proporcjach, gdzie każdy spełnia jakąś określoną funkcję.

Androstadienon w opiniach naukowców jest określany jako jedyny prawdziwie męski feromon. Wdychany przez kobiety zwiększa ich tętno, częstość oddechów a także temperaturę skóry. Specyficznie wpływa na aktywność mózgu kobiet powodując zwiększenie pobudzenia seksualnego i pozytywnego nastroju.

Związek zaczyna działać już po 20 sekundach od momentu rozpoczęcia wdychania, a po 10 minutach kobieta staje się bardziej towarzyska, wręcz euforyczna i podniecona.

Androstenol ułatwia nawiązywanie kontaktów, pomaga w budowaniu romantycznego nastroju, zmniejsza onieśmielenie, zwiększa atrakcyjność w oczach płci przeciwnej.

Androstenon zwiększa pewność siebie mężczyzny, potęgując jego śmiałość i otwartość, czasem wręcz arogancję, co wzmaga fascynację kobiet, które z zasady gustują w mężczyznach pewnych siebie i silnych. Ma to szczególne znaczenie w czasie nocnych uniesień, kiedy nieco gwałtowności i dzikości jest wręcz pożądane.

Androsteron z kolei podkreśla męskość, ale równocześnie tworzy atmosferę opiekuńczości i bezpieczeństwa, co zmniejsza napięcie u kobiet i odpręża je.

Kolejnym pozytywem wynikającym z naturalnego składu Alluraminu jest jego całkowite bezpieczeństwo, nie powodujące żadnych alergii skórnych ani innych przykrych sensacji.

ALLURAMIN – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY? – JAK STOSOWAĆ?

Ta niespotykana dotąd formuła jest przeznaczona dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą poczuć się prawdziwie pożądanymi przez kobiety. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla stosowania produktu.

Aplikacja jest prosta, a do tego zupełnie niekłopotliwa. Aby zobaczyć efekty, a przy okazji sprawdzić czy działa na kobiety, wystarczy jedno dawkowanie dziennie – należy spryskać Alluraminem szyję, wewnętrzną stronę łokci i skórę nadgarstków. Takie są również zalecenia producenta, które zawiera ulotka dołączona do produktu.

Warto tutaj podkreślić, że mężczyźni używający perfum, mogą dalej spokojnie z nich korzystać, nie pojawiają się tutaj żadne przeciwwskazania – oba zapachy będą idealnie ze sobą harmonizowały.

GDZIE ZNALEŹĆ W APTECE? – CENA

Z uwagi na dbałość producenta o najwyższą jakość produktu, konieczna jest właściwa jego dystrybucja.

W związku z tym odpowiedź na pytanie: gdzie kupić Alluramin ? – jest bardzo prosta: oryginalny, a co za tym idzie skuteczny i bezpieczny produkt można zakupić jedynie na stronie internetowej producenta.

Zamówienie jest realizowane w ciągu jednego dnia roboczego licząc od momentu jego złożenia.
W trosce o prywatność klienta preparat jest dostarczany przez profesjonalne firmy kurierskie, bezpośrednio pod wskazany adres, w nie rzucającym się w oczy, szarym opakowaniu, bez nazwy produktu na etykiecie adresowej.

Przesyłki są dostarczane bezpłatnie, a przy zamówieniach zagranicznych konieczna jest płatność kartą.

OPINIE – KOMENTARZE

Na forach internetowych często można spotkać się z pytaniem, czy Alluramin naprawdę działa, skoro każdy mężczyzna produkuje feromony, a nie każdy jest obiektem pożądania.

Cała tajemnica tkwi w odpowiedniej ilości i właściwych proporcjach stosowanych związków.
Rezultaty jakie daje receptura Alluraminu są oparte na uśrednieniu ilości naturalnych hormonów występujących u mężczyzn.

Skuteczność i pełnię bezpieczeństwa działania produktu potwierdzają także opinie lekarzy, opierające się na wiarygodnych badaniach, podkreślające równocześnie niezwykłą siłę Alluraminu i jego rolę w stymulowaniu sfer kobiecego mózgu odpowiedzialnych za zmysły i żądze, znacznie podnosząc ich libido.

ALLURAMIN – OPINIA REDAKCJI

Alluramin to preparat niezwykle dokładnie skomponowany pod względem jakości składników i ich konfiguracji, wielokrotnie badany przez wysokiej klasy specjalistów, także w niemieckich i amerykańskich instytutach badawczych.

Wyniki tych badań dowodzą, że za skutecznością formuły Alluraminu nie kryje się żadna magia ani czary, tylko nauka i doświadczenie.

Biorąc to pod uwagę, a także wszystkie komentarze, prawdziwe opinie, przystępną cenę produktu i recenzje usatysfakcjonowanych mężczyzn, którzy zdecydowali się na stosowanie preparatu, nie możemy postąpić inaczej jak tylko polecić Alluramin jako niezawodny i sprawdzony środek dla mężczyzn mających dotychczas problem z nawiązywaniem kontaktu z kobietami. Alluramin pomoże panom podnieść ich atrakcyjność seksualną, tak, by erotyczna strona ich życia nabrała rozmachu.