Acai Berry 900 – innowacyjna metoda odchudzania

Jeszcze zupełnie niedawno wielu ludzi nie miało pojęcia o istnieniu Jagód Acai (Euterpe oleracea), nazywanych także jagodami palmy brazylijskiej lub po prostu złotem Amazonii. Nie występują one nigdzie więcej na świecie – jedynie w deszczowych lasach amazońskiej puszczy.

Owoce tej rośliny wyglądają jak borówka, a w smaku przypominają czekoladę jagodową. Od wieków stanowią ogromny przysmak i podstawę diety mieszkających tam plemion indiańskich, nie tylko ze względu na swoje walory smakowe, ale także z uwagi na niezwykłe właściwości lecznicze.

W 2005 roku dr Alexander Schauss ogłosił wyniki swoich 10-letnich badań nad tym niezwykłym owocem. Odkrył jego nadzwyczajne działanie regenerujące i wzmacniające oraz niezwykłe właściwości leczące osteoporozę i wzrok. Szybko okazało się też, że jagoda Acai ma w sobie wiele cennego błonnika, który wspomaga trawienie i przyspiesza metabolizm.

Ostatnio na rynku preparatów odchudzających pojawił się nowy produkt – AcaiBerry900 zawierający intensywnie skondensowane (1 kapsułka = 350 mg ekstraktu) jagody Acai wykazujące wyjątkowe działanie wyszczuplające.

ACAI BERRY 900 – SKŁAD – WŁAŚCIWOŚCI – JAK DZIAŁA

Bazą suplementu Acai Berry 900 jest ekstrakt z jagód Acai z ogromną ilością antyoksydantów i błonnika. W składzie formuły znajduje się także ekstrakt z liści zielonej herbaty mający zbawienny wpływ na proces trawienia. Każdy z tych elementów ma do wykonania swoje konkretne zadania, które w sposób kompleksowy prowadzą do znacznego zmniejszenia wagi ciała.

Ekstrakt z jagód Acai – dzięki dużej zawartości antyoksydantów przyspiesza znacząco wymiatanie toksyn z organizmu. Wyciąg z owoców Acai jest uznawany za termogeniczny spalacz tłuszczu, ponieważ podnosi ciepłotę ciała redukując nadmiar tkanki tłuszczowej, a dzięki dużej zawartości błonnika przyspiesza funkcje układu pokarmowego.

  • Antyoksydanty – wymiatacze wolnych rodników, jagoda Acai posiada wysoki poziom współczynnika ORAC (pojemność antyoksydacyjna) – 1027 jednostek na gram. Dla porównania, żurawina ma ten współczynnik na poziomie 94 jednostek na gram, a też jest uważana za silny antyoksydant.
  • Błonnik – jego duża zawartość w jagodach Acai (16,9 grama na 100g jagód) usprawnia działanie całego układu trawiennego pomagając w zmniejszeniu masy ciała oraz oczyszczeniu organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji.
  • Ekstrakt z liści zielonej herbaty – (50 mg ekstraktu w jednej kapsułce) – dzięki zawartości sporej ilości lipidów dostarcza organizmowi mnóstwo energii.
  • Niacyna (kwas nikotynowy) – usuwa toksyny z organizmu, oczyszcza wątrobę i trzustkę, zmniejsza poziom złego cholesterolu
  • Witamina E – zmniejsza poziom cholesterolu uczestniczy w procesie zamiany tłuszczów w energię.
  • Chrom – przyspiesza spalanie tłuszczów, hamuje wilczy apetyt, ułatwia zmniejszenie nadwagi.

ACAI BERRY 900 – CZY DZIAŁA? – EFEKTY DZIAŁANIA

W 2014 roku Instytut Walki z Nadwagą przyznał jagodom Acai nagrodę dla najskuteczniejszego środka odchudzającego. Jest to doskonały dowód na efektywność działania formuły AcaiBerry 900.

Rezultaty stosowania suplementu są widoczne bardzo szybko. Pierwsze można zauważyć już po kilku dniach stosowania – wynika to z błyskawicznego wchłaniania się składników preparatu z przewodu pokarmowego.

Skala efektu odchudzającego też jest spora: chudnięcie z brzucha, likwidacja tkanki tłuszczowej na biodrach i pośladkach, wysmuklanie talii. Jest to możliwe dzięki wyregulowaniu odczucia sytości, błyskawicznemu spalaniu tkanki tłuszczowej oraz oczyszczeniu ciała z trujących toksyn.

ACAI BERRY 900 – DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PRODUKT? – DAWKOWANIE – JAK STOSOWAĆ?

Stosowanie AcaiBerry900 jest zalecane wszystkim, którzy chcą zmniejszyć swoją wagę przez przyspieszenie metabolizmu i zmniejszenie łaknienia, a przy okazji pragną oczyścić organizm oraz obniżyć poziom cholesterolu, zyskując w zamian witalność i większą aktywność.

W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarczy zażywać dwie kapsułki w ciągu dnia, popijając dużą ilością wody.

ACAI BERRY 900 – GDZIE KUPIĆ?- CENA

Czy naprawdę działa? – odpowiedź na to pytanie, tak popularne na forum o odchudzaniu, znajduje się na wyciągnięcie ręki: wystarczy przeczytać w internecie recenzje, opinie i komentarze zadowolonych klientów, aby nie mieć żadnych wątpliwości co do skuteczności suplementu.

Wiele osób pyta również „Gdzie znaleźć w aptece?”. AcaiBerry900 nie jest dostępne ani w aptece, ani w sklepie z suplementami. Aby zadbać o komfort i wygodę zakupów, a jednocześnie chcąc dostarczyć klientowi towar najwyższej jakości i całkowitą dyskrecję, producent podjął decyzję o ograniczonej dystrybucji i sprzedaży produktu wyłącznie poprzez swoją oryginalną stronę internetową.

Produkt zostaje doręczony w ciągu kilku dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia, w dyskretnym opakowaniu, na adres wskazany w zamówieniu.

ACAI BERRY 900 – WYNIKI BADAŃ – OPINIE LEKARZY

Niezależne badania prowadzone przez specjalistów z wielu dziedzin, w tym dietetyków, potwierdziły niezwykłą skuteczność preparatu. Wynika ona z wyjątkowego połączenia i perfekcyjnego współdziałania jagód Acai z ekstraktem z zielonej herbaty. Skuteczność działania AcaiBerry 900 potwierdziło aż 94,5% uczestników badań klinicznych.

Również lekarze, opierając swoje opinie na doświadczeniu, rekomendują AcaiBerry900 jako właściwy preparat dla wszystkich, bez względu na płeć i wiek, którzy chcą w miarę szybko, ale i zdrowo osiągnąć wymarzoną wagę. Bez utraty energii, bez uszczerbku na zdrowia i bez obniżenia radości z życia.

ACAI BERRY 900 OPINIA REDAKCJI

Receptura AcaiBerry900 umożliwia osiągnięcie smukłej sylwetki, spalenie nadmiaru tłuszczu i oczyszczenie organizmu z toksyn, a co za tym idzie poprawę samopoczucia i odzyskanie zdrowia oraz energii.

Należy również wspomnieć o atrakcyjnej cenie preparatu, szczególnie jeśli jest kupowany w pakietach, wówczas można liczyć na dodatkowe, darmowe opakowania w promocji.

Czego więcej można oczekiwać od preparatu na odchudzanie?

AcaiBerry 900 zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo działania. Osiągnięte z tym suplementem rezultaty nie są okupione skutkami ubocznymi takimi jak zmiany alergiczne, czy uzależnienia. Nasza opinia dotycząca tego produktu może więc być tylko jedna: z całym przekonaniem polecamy ten preparat wszystkim mającym dość testowania kolejnych „cudownych” środków odchudzających. AcaiBerry 900 to suplement wzbudzający zaufanie, zasługujący na to, by umieścić go w czołówce produktów odchudzających.